Pretty Little Liars izleyenler?

İzleyen var mı? Varsa 06x20'de yani son bölümde olanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Çok müthiş değil miydi ya? İkiz teorisi falan? Bildiğin tüm sezonun fiyaskosunu bir bölümde toparladılar. Aslında kasmışlar gibi biraz yine ama artık alıştık PLL'de bir şeyleri mantık çerçevesine sokmak için dıdısının dıdısının mezardan bile çıkabilecek olmasına, artık her şeye inanıyorum. 😂 Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Aslında son sezona bakmicaktim böyle is kadını falan olunca sıkıcı olur diye düşündüm ama yine de hâlâ izliyorum. Hep böyle bir soru işareti var. Bazen sıkıcı oluyo o soru işaretleri ama yine de çok merak ediyorum. 😂 zaten diziyi yapanda bahsetmişti bundan ayyy neler olacak acabaaa 😂

1|0
    0|0
    • Bu dizinin finalini merak ettiğim kadar hiçbir şeyi merak etmemişimdir cidden. 😂

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 6

• Son 5 bölümü izlemedim biriktirip izlemek için. 5ini birden yarın izlemeyi düşünüyorum. İkiz teorisini ne çok merak ettim şu an. Spoiler yemek istemiyorum da Alison ve olası ikizi falan mı yoksa? A için öyle diyorlardı bir ara. Ay yok yok söyleme ben yarın izleyeyim en iyisi.

1|0
    0|0
    • Yok, ben hayatta spoiler vermem zaten. :D Ama şok olacağına ve beğeneceğine eminim. İyi seyirler. ✌

• Bir an ne ikiz teorisi ya diye düşündüm, meğer 6x20'yi izlememisim.

1|0
    0|0
    • Hii, neyseki fazla bir şey söylememişim. 😶 Spoiler var yazıcaktım, unutmuşum, pardon. 😅

• Öyle olsaydı da okurdum, çünkü izledim diye düşünürdüm.🙊 Neyse izleyeyim bari 😅

• İzledim yaa ;) efsoo bir bölümdü.
    7. sezonun ne zaman başlayacağını biliyor musun?

1|0
    0|0
    • Tam kesin bir şey bulamadım ben 2016'nın ortaları falan demişler ama bilemiyorum da. O değilde son sezonu olacağı açıklanmış ya ona üzülüyorum. Uzatırlarsa sıkar, ama insan bitmesini de istemiyor. :/

• Aynen, inşallah hayal kırıklığına uğramayız bomba gibi bir final yaparlar.

• Ayy inşallah

• A kim?

0|0
    0|0
  • Ne ka cahilim o ne la

0|0
    0|0
  • bir baslayamadim o diziye

1|0
    0|0
Yükleniyor...