Esra Erol'da Nevruz Hanım'ın Tarkan CD'si hediye edilince sergilediği tuhaf davranışlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir damat adayı, Nevruz Hanım'a Tarkan’ın yeni albümünü hediye olarak getirdi. Tarkan fanatiği Nevruz Hanım, Tarkan’ın yeni albümü 'Ahde Vefa'yı görünce ağlamaya başladı, bir anda stüdyonun ortasına gelip dizlerinin üzerine çöktü ve albümü öpüp alnına koydu.
Bu arada damat adayını da her zaman olduğu gibi reddetti. Tarkan ile çay içmek istiyormuş sadece :D

0|0
10899

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Nesin'i haklı çıkaran davranışlar..

5|7
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başlarda normal gibi gözüken ama sonraları anormal davranışlar sergilen bu bayanı tanımayan kalmadı sanırım. Tarkan hayranlığı için bir şey demek istemiyorum.
    Benim asıl merak ettiğim şey bu kadının fizyolojik ve psikolojik olarak hasta olduğunu duymayan kalmadığı halde erkekler neden böyle bir kadınla evlenme hevesindeler gerçekten aklım almıyor. Bu sebeplerden dolayı kadının iki evliliği bitmiş. Sorun sadece kadında değil erkeklerde de çok büyük sorunlar var bence. Yine de anlamış değilim... Haklarında hayırlısı...

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 98

• Sadece kafası tesettürlü bu süt diliminin hareketlere bak

4|4
    0|0
  • Salak karı

4|5
    0|0
  • Hazır adı da Nevruz'muş, ateşleyin kendisini de kurtulalım.

7|2
    0|0
  • gerizekalılığın embesilliğin bir örneği bu kadın. ayrıca iki yüzlü. gelen erkeklere elini vermiyor tokalaşmak için. Ama tarkan stüdyoya gelse onu öperim diyor. öpmez hatta locaya falan çeker bu artık gerisini siz düşünün. Hiç görüntüsüne uygun karakter yapısına sahip değil. düzmece gibi geliyor bana bu kadının yaptıkları. başı kapalıları karalama çalışması gibi sanki

3|1
    0|0
  • midemi bulandırıyor izlemediğim halde bu tip haber vb yerlerde okuyunca onlar adına utanıyorum

3|2
    0|0
  • ben izlerken utanıyorum. şiddet e karşıyım ama tokadı çarpsa biri bu kadına içim rahatlar valla

3|0
    0|0
  • Tarkan hayranları ! kahkahkahaha
    https://www.youtube.com/watch?v=dPFzhpcWJf8

2|0
    0|0
  • Nerdeyse tüm yorumlara baktım çoğu kişi aptal, beyinsiz, dengesiz vs. yorumlar yapmış açıkçası izlerken ben de sinirlendim ama kınamamak lazım. Çünkü insan kınadığı şeyi yaşamadan ölmezmiş. İnşallah düzelirler.

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin gündemine oturacak kadar önemli mi bu şimdi? Bundaki ego İbrahimoviç'te yok diyorlar ya, gerçekten de doğru. Böyle insanları ne diye ekran başına çıkartırlar yahut bu tür saçma programların yayınlanmasına nasıl müsade ederler, anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Önceden kurgulanmış şeyler

2|1
    0|0
  • Şu programları oturup izleyen akrabanız falan varsa, ilişiği falan kesin.

1|0
    0|0
  • Bu kadina talip olarak gidip programi trolleyesim var

3|1
    0|0
  • Bu tip programları ne izlerim ne de yanımda olanlara izletirim. Bu davranışımda da ne kadar haklı olduğumu kanıtlar bir örnek olmuş bu görsel...

1|0
    0|0
  • Bu canım parayla tutulmuş bir figuran, böyle bir beyin böyle bir mantık olamaz, bu muhafazakar insanlara hakarettir

2|3
    0|0
  • ve bu kadını tv de izlemeyip hergün ona gelen talipleri ne ile kafa buluyor bende bunu anlamıyorum cidden:)
    hergün talip gelirmi
    geliyormuş

0|0
    0|0
  • nerede isterik şizofren var, tvlerde.. hoş, bu insanlara biz gülüp eğlenirken onlar gayet güzel para kazanıyor çeşitli soytarılıklarla..

0|0
    0|0
  • Bu programlar artık çok iğrençleşti. Bence artık seyretmeyin ve izleyenleri uyarın. Bu kadar basitleşmek zorunda değiliz toplum olarak.

1|0
    0|0
  • Reklam kokan hareketler bunlar mayk

#TürklerDünyayaHükümdarOlacak

1|0
    0|0
  • Tarkan a bizde hayranız çocukluk idolumuz

1|1
    0|0
  • Allah akıl fikir versin , ona çıkanlarda sorunlu hak ediyorlar red edilmeyi

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    78

Kızlar Ne Diyor 107

• Tarkan'a aşık ama burda aşk arıyo

1|3
    0|0
  • Kadın örnek bir yobaz. Din ve ahlaktan yoksun. Gözünü para bürümüş.

1|2
    0|0
  • Bu kadının psikolojik sorunları var evlendirme programında koca arayacağı yere iyi bir psikoloğa gitse daha iyi olur hem kendi için hem de Türkiye için. dd

0|1
    0|0
  • Olabilir anlıyorum..
    Fan olmak budur

2|0
    0|0
  • Ben ona bir şey diyemiyorum da ona talip olan heriflerin aklına şaşıyorum.

Hayır yani bayağı düzgün tipli, hoş adamlar da geldi.
    Şaka mıdır nedir?

2|2
    0|0
  • Su programlar ve izleyicilerinin hali gercekten acinasi..

0|3
    0|0
  • Rol yapmış işte. Para için insanlar her şeyi yapıyor artk. Adam öldürüyorlar bunu mu yapmayacaklar.

1|0
    0|0
  • Tam bir salak bu kadın

0|1
    0|0
  • Böyle Aptal Beyni gelişmemiş Basit kişilerle aynı toplumda olmak utanç verici

0|3
    0|0
  • o kadın ruh hastasından başka hiç bişey değil. evlenmeye falan da gelmedi tarkanı çok seviyomuş ve tv ekranlarında görünüp Tarkanın onu farketmesini istiyo. başka hiç bir amacı yok

0|0
    0|0
  • Tuhaf bir karı

1|1
    0|0
  • bence hepsi senaryo bu kadın koca aramaya değil sesini tarkana duyurmak istiyor tanışmak için mal her izlediğimde sinirlerim bozuluyor

1|0
    0|0
  • bu karı özürlü mk jdsıofjdıojdıogj

0|0
    0|0
  • Gerizekali

0|0
    0|0
  • Ruh hastasi bir psikopat oldugunu düşünüyorum. Bu programlari pek izlemem ama kanallari degistirirken bu durumun sonunu yakalamis izlemistim. Arkadasim izliyormus bu zeka geriligi yasayan ilgi açı ablamizin vajinismus yasayip 2 evliliginin de bittigini söyledi. Kadin seksten uzak bastirilmis duygular icerisinde asagilik psikolojisi yasiyor. Ilgi acligi da cabasi. Ne dusunebilirim cani cehenneme hepsinin. Aptallar.

0|0
    0|0
  • Bu kadın normal değil zaten

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin demek istiyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • Cok guldum ya 😂

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir vereymiş azcık

0|0
    0|0
  • Sanırsın Tarkan evlenme teklif etmiş..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    87
Yükleniyor...