Esra Erol'da Nevruz Hanım'ın Tarkan CD'si hediye edilince sergilediği tuhaf davranışlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bir damat adayı, Nevruz Hanım'a Tarkan’ın yeni albümünü hediye olarak getirdi. Tarkan fanatiği Nevruz Hanım, Tarkan’ın yeni albümü 'Ahde Vefa'yı görünce ağlamaya başladı, bir anda stüdyonun ortasına gelip dizlerinin üzerine çöktü ve albümü öpüp alnına koydu.
Bu arada damat adayını da her zaman olduğu gibi reddetti. Tarkan ile çay içmek istiyormuş sadece :D

0|0
108|99

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Nesin'i haklı çıkaran davranışlar..

5|7
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Başlarda normal gibi gözüken ama sonraları anormal davranışlar sergilen bu bayanı tanımayan kalmadı sanırım. Tarkan hayranlığı için bir şey demek istemiyorum.
    Benim asıl merak ettiğim şey bu kadının fizyolojik ve psikolojik olarak hasta olduğunu duymayan kalmadığı halde erkekler neden böyle bir kadınla evlenme hevesindeler gerçekten aklım almıyor. Bu sebeplerden dolayı kadının iki evliliği bitmiş. Sorun sadece kadında değil erkeklerde de çok büyük sorunlar var bence. Yine de anlamış değilim... Haklarında hayırlısı...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 98

• Sadece kafası tesettürlü bu süt diliminin hareketlere bak

4|4
    0|0
  • Hazır adı da Nevruz'muş, ateşleyin kendisini de kurtulalım.

7|2
    0|0
  • Salak karı

4|5
    0|0
  • midemi bulandırıyor izlemediğim halde bu tip haber vb yerlerde okuyunca onlar adına utanıyorum

3|2
    0|0
  • ben izlerken utanıyorum. şiddet e karşıyım ama tokadı çarpsa biri bu kadına içim rahatlar valla

3|0
    0|0
  • gerizekalılığın embesilliğin bir örneği bu kadın. ayrıca iki yüzlü. gelen erkeklere elini vermiyor tokalaşmak için. Ama tarkan stüdyoya gelse onu öperim diyor. öpmez hatta locaya falan çeker bu artık gerisini siz düşünün. Hiç görüntüsüne uygun karakter yapısına sahip değil. düzmece gibi geliyor bana bu kadının yaptıkları. başı kapalıları karalama çalışması gibi sanki

3|1
    0|0
  • Nerdeyse tüm yorumlara baktım çoğu kişi aptal, beyinsiz, dengesiz vs. yorumlar yapmış açıkçası izlerken ben de sinirlendim ama kınamamak lazım. Çünkü insan kınadığı şeyi yaşamadan ölmezmiş. İnşallah düzelirler.

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin gündemine oturacak kadar önemli mi bu şimdi? Bundaki ego İbrahimoviç'te yok diyorlar ya, gerçekten de doğru. Böyle insanları ne diye ekran başına çıkartırlar yahut bu tür saçma programların yayınlanmasına nasıl müsade ederler, anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Bu kadina talip olarak gidip programi trolleyesim var

3|1
    0|0
  • Önceden kurgulanmış şeyler

2|1
    0|0
  • Bu canım parayla tutulmuş bir figuran, böyle bir beyin böyle bir mantık olamaz, bu muhafazakar insanlara hakarettir

2|3
    0|0
  • Şu programları oturup izleyen akrabanız falan varsa, ilişiği falan kesin.

1|0
    0|0
  • Tarkan a bizde hayranız çocukluk idolumuz

1|1
    0|0
  • ve bu kadını tv de izlemeyip hergün ona gelen talipleri ne ile kafa buluyor bende bunu anlamıyorum cidden:)
    hergün talip gelirmi
    geliyormuş

0|0
    0|0
  • nerede isterik şizofren var, tvlerde.. hoş, bu insanlara biz gülüp eğlenirken onlar gayet güzel para kazanıyor çeşitli soytarılıklarla..

0|0
    0|0
  • Tarkan hayranları ! kahkahkahaha
    https://www.youtube.com/watch?v=dPFzhpcWJf8

2|0
    0|0
  • Ülkenin gündemi zaten bu kadın ne kadar zavallı bir toplumuz

0|0
    0|0
  • Bu programlar artık çok iğrençleşti. Bence artık seyretmeyin ve izleyenleri uyarın. Bu kadar basitleşmek zorunda değiliz toplum olarak.

1|0
    0|0
  • Reklam kokan hareketler bunlar mayk

#TürklerDünyayaHükümdarOlacak

1|0
    0|0
  • Bu tip programları ne izlerim ne de yanımda olanlara izletirim. Bu davranışımda da ne kadar haklı olduğumu kanıtlar bir örnek olmuş bu görsel...

1|0
    0|0
  • allah akıl fikir versin
    millete elini vermiyor ama tarkana her şeyini hazır verecek durumda
    gelen talipleride demekki..

0|0
    0|0
  • Dışarıda görsen "hanım" yerine koyarsın soytarıyı. Şu rezalete bak ! Buna gelen erkeklerin olmayan adamlığına tüküreyim !

0|0
    0|0
  • Esra Erol'u sevmiyorum biraz boş adamlar çıkıyor o yüzden

0|0
    0|0
  • İnsanlar problemli olabilir, herkesin başına gelebilir ama burdaki asıl problem böyle insanları televizyona çıkarıp üzerlerinden para kazanmaya çalışmaları

1|0
    0|0
  • Kafayı yemiş bu karı ben olsam benimle evlen düğüne tarkanı getirecem derdim :)

1|0
    0|0
  • Bu kadın bence akli olarak normal değil. Bunlarda sırf reyting için kullanıyorlar kızı ayıp ya acilen bir doktora görünmesi lazım.

1|1
    0|0
  • Allah çarpmış:/

1|0
    0|0
  • Esra'nın kocası da rahmetli kayın pedroviçi de mafyacık
    Tutsun kulağıdan Tarkan'ı getirsin çay içmeye :)
    Gerçi Allah'ın gücüne gitmesin ben bile bu tipsizliğimle bu ablayla çay içmem yani

0|0
    0|0
  • bir teröristen rica ediyorum bombayı bu programlarda patlatın inanın hiç üzülmem !

1|1
    0|0
  • Bir kadını tarkan'a hayran diye ayıplayacak değilim. Ben de hayranım. Karakterli bir adam

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    68

Kızlar Ne Diyor 107

• Bu kadının ara ara hal-hareketlerine denk geliyorum böyle.. oturup programı izlemiyorum bana göre zaman kaybı ama bir kaç kez daha böyle paylaşılmıştı burada, farklı gafları..

Öncelikle bu kadının ciddi psikolojik sorunları ve acilen psikiyatri kliniğine yatması lazım. Fakat zeki mi yoksa aptal mı, o kısmı çözemedim. Evet ilk bakışta aptallığın hakkını veriyor gibi duruyor. Fakat bu millet böyle şeylere her zaman çok prim verdi ve gündemde tuttu. Bu soruya bile kaç tane görüş gelmiş, ortada işte..

Hatırlarsınız Ajdar içinde canım dediler fakat adam dandik bir kaç şarkı ile dünyanın parasını kazandı. Gündeme oturdu, bizim milletimiz seviyor böyle şeyleri. Şayet Nevruz kaliteli aklı başında bir kadın imajı çizse bu kadar tanınır mıydı? sanmıyorum. Bu kadar talibi de gelmezdi ayrıca..

Kısaca kadın hepimizi çözmüş, biz onu kınarken aslında popüler hale getiriyoruz ve konuşulmasını sağlıyoruz. Farkında değiliz. Bu azimle Tarkan'la çay bile içer eninde sonunda merak etmeyin.

1|0
    0|0
  • Tarkan'a aşık ama burda aşk arıyo

1|3
    0|0
  • Bu kadının psikolojik sorunları var evlendirme programında koca arayacağı yere iyi bir psikoloğa gitse daha iyi olur hem kendi için hem de Türkiye için. dd

0|1
    0|0
  • Kadın örnek bir yobaz. Din ve ahlaktan yoksun. Gözünü para bürümüş.

1|2
    0|0
  • Olabilir anlıyorum..
    Fan olmak budur

2|0
    0|0
  • Ben ona bir şey diyemiyorum da ona talip olan heriflerin aklına şaşıyorum.

Hayır yani bayağı düzgün tipli, hoş adamlar da geldi.
    Şaka mıdır nedir?

2|2
    0|0
  • Tam bir salak bu kadın

0|1
    0|0
  • Su programlar ve izleyicilerinin hali gercekten acinasi..

0|3
    0|0
  • Rol yapmış işte. Para için insanlar her şeyi yapıyor artk. Adam öldürüyorlar bunu mu yapmayacaklar.

1|0
    0|0
  • Tuhaf bir karı

1|1
    0|0
  • Böyle Aptal Beyni gelişmemiş Basit kişilerle aynı toplumda olmak utanç verici

0|3
    0|0
  • bence hepsi senaryo bu kadın koca aramaya değil sesini tarkana duyurmak istiyor tanışmak için mal her izlediğimde sinirlerim bozuluyor

1|0
    0|0
  • o kadın ruh hastasından başka hiç bişey değil. evlenmeye falan da gelmedi tarkanı çok seviyomuş ve tv ekranlarında görünüp Tarkanın onu farketmesini istiyo. başka hiç bir amacı yok

0|0
    0|0
  • Ruh hastasi bir psikopat oldugunu düşünüyorum. Bu programlari pek izlemem ama kanallari degistirirken bu durumun sonunu yakalamis izlemistim. Arkadasim izliyormus bu zeka geriligi yasayan ilgi açı ablamizin vajinismus yasayip 2 evliliginin de bittigini söyledi. Kadin seksten uzak bastirilmis duygular icerisinde asagilik psikolojisi yasiyor. Ilgi acligi da cabasi. Ne dusunebilirim cani cehenneme hepsinin. Aptallar.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin demek istiyorum sadece :)

0|0
    0|0
  • Ciddi mi ya. Bu ne böyle garip olmuş.

0|0
    0|0
  • baskasının yerine utanmaktan ben bıktım millet bıkmadı mk bu nasıl karakter ya kimseyi begenmiyor sanarsın irina shayk onu gectim begenmeyecek cool ama egilip aptal aptal hareket yapacak kadar da aptal kişilik eşşek kadar kadınsın halen platonik mi takılyon bir gercek dünyada yasa mk

0|1
    0|0
  • bu karı özürlü mk jdsıofjdıojdıogj

0|0
    0|0
  • Bu kadın normal değil zaten

0|0
    0|0
  • İlginç 😄

0|0
    0|0
  • Cok guldum ya 😂

0|0
    0|0
  • lisede bir felsefe hocamız vardı ders çalışalım diye bizi gaza getirmek için bize şöyle derdi her ders 'siz beyinlerinizi ayaklarınızın altına almışsınız durmadan eziyorsunuz.' bizi aşağıladığını düşünürdük bu kadını görünce aklıma o cümle geldi. hoca cümleyi bize söylerken yarın bir gün gerçekten bu cümlenin suretini gördüğümüzde kullanalım diye söylemiş meğer...

0|0
    0|0
  • Tuhaf davranmayanı o programda barındırmazlar zaten.

1|0
    0|0
  • Delidir ne yapsa yeridir

0|1
    0|0
  • Beyin nakli şart diye boşuna yırtınmıyorum

0|1
    0|0
  • Sanırsın Tarkan evlenme teklif etmiş..

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir vereymiş azcık

0|0
    0|0
  • Sa. lagın teki ya. Gelen adamları da anlamıyorum ne diye geliyolarsa

0|1
    0|0
  • Tuvaletini ederken yanlışlıkla beynini de mi klozete düşürdü aceba diye düşünüyor insan.

1|0
    0|0
  • kafası lazım değilde bana versin cidden ya o kafayı yaşamak için çok uğraşıyorum hsdjfksdlfşd :D :D :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    77
Yükleniyor...