Kapat

"Nagihan Karadere kimdir?" diye araştırdım. Altın madalya kazanmış Fenerbahçeli bir atletmiş meğer! Ne düşünüyorsunuz?

Survivor ünlüler takımında yer alan Nagihan Karadere Kimdir? diye bir araştırdım ve kendisine helal olsun dedim. Böyle başarılı insanların Survivor gibi tv programında ne işi olduğunu da anlayamıyorum aslında.

1984 doğumlu ve branşı sürat koşuları.

13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı şampiyonada başka yarıilarda gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.

Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

4|6
76|91

En İyi Erkek Görüşü

• O kadın elenene kadar Survivor seyretmeme kararı aldım. Hayatımda gördüğüm en itici kadın. Sokak ağzıyla konuşuyor. Kalbinde merhamet adına tek zerre yok. İğreniyorum.

Bir o, bir de Yılmaz. Her sene severek izlediğim Survivor'dan soğuttular beni.

40|13
    0|0
    • Al benden de o kadar

• @Feritt35 O kadar da değil 😄
      İzlemeyiz olur, biter

• doğru söze ne denir

En İyi Kız Görüşü

• Acun yine taraf tuttuğunu belli ederek dünkü konseyde Eda haksız olmasına rağmen Nagihan'ı eleştirdi. Nagihan ve Tuğba kötü gösterilmeye çalışılıyor. Kadın oyunlarda o kadar başarılı olmasına rağmen bir oyun kaybedince hemen üzerine oynuyorlar. Sonra bunu farkettiği için beni kıskanıyorlar dediğinde egoist vs. diye eleştiriliyor. Bence Nagihan'ın sevilmemesinde en büyük etken toplumun genelinin pek çok konuda başarısız olması ve başarılı, zengin vs. insanlara duyulan antipati. O halde Atakan neden seviliyor diyebilirsiniz. Çünkü Atakan'la laf dalaşına giren ki zaten buna cesaret edebilen kimse olmadığı için ( Tuğba hariç ) ona tahrik edici kelimeler kullanmıyorlar ve o da kendini ( başarısını ) ön plana çıkarma gereği duymuyor. Biraz üzerine gitseler o da ben kendime güveniyorum, başarılıyım haliyle de kıskanıyorlar falan diye konuşmaya başlayacaktır eminim ki. Bu yüzden Nagihan kötü, Atakan iyi vs. algısı var. Adalar birleşince Semih Atakan'a kafayı takarsa bakın nasıl itici gösterecektir onuda diğerlerinde olduğu gibi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 90

• www.hakkindabilgi.biz/.../...%C4%9Fi-%C3%B6nem.jpg

sporcu olmuş ama ahlak yok kadında!

13|3
    0|0
  • Çirkef karı

10|0
    0|0
  • Zavallı insanlar her zaman başarılı insanları kıskanmışlardır.

Kendisi gayet başarılı biri ve zavallılar da onu kıskanıyor.

8|1
    0|0
  • O kadın mıydı ki?

Şaka bir yana haliyle milli atlet olduğunu biliyoruz ama tavırları ve hareketleri ile çok itici. Survivor en güçlü kim ya da en hızlı kim yarışması değil. Bu nedenle sürekli yanındakileri oyun kazanamıyorsunuz diye suçlaması ve bunu çok kırıcı bir tavırla yapması kötü... Onun olaya bakış acısına göre programı uzatmalarına gerek yok. Finalde atakanla nagihanı yarıştırıp birinciyi bulabilirler. Tabiki bu onun bakış acısı işte...

2|0
    0|0
  • Kalbi kan yerine ego pompalıyor. Çok egoist ve megaloman bir kadın.

3|0
    0|0
  • Kadını tebrik ediyorum diyeyim ama Acuna reyting kazandırmamak için Survıvor izlemem her halde survıvor dışında her şey de takip edebilirim :)

0|0
    0|0
  • survivorda favorim

3|1
    0|0
  • bu kadın kendini kibir kazanına sokmuş... başarılı olmak herşeyi yönetmek sahip olmak değildir... sporcu dediğin karakteri ile ön plandadır. bunun karakteri çamura bulanmış...

başarılarına sözüm yok elbette.. hırs iyidir başarı getirir.. lakin fazlası yukarıda yazdığıma işaret..

0|0
    0|0
  • başarılı ama kendini insani olarak yetiştirememiş..

2|1
    0|0
  • Kendisi sporcu ama diğerlerinin olmadığını bilmez gibi davranıyo bazen. Bu öyle bir yarışma ki bazen hiçbir işe yaramayan kişiler fanları koruduğu için gitmezler. En iyi sporcu seçilse zaten adı survivor olmazdı. O adada kalabilen kazanacak ve taraftar desteği olan bu bakımdan çok avantajlı.

0|0
    0|0
  • Başarılı olabilir ama Zeki ve Ahlaklı değil.

3|0
    0|0
  • Yaw napim başarılıysa kadın egoistin önde gideni anlamıyomusunuz. Her önüne gelene başarımı kıskanıyorsunuz diyor , ağır psikolojik sorunu var kadının.

Okadar çok başarıya düşkünki , insanlarında onun başarısını kıskandığını varsayıyor.
    Ve acunun dediği gibi orası bir atletizm şampiyonası olsa idi çevresinde atletizmciler olurdu.

Hala varya aradaki bir türlü farkı anlayamayan insanlar var ona üzülüyorum.
    Bak başarırsın, nebilim çok iyi muhteşem mükemmel bir insan olursun.
    O ayrı bir durum okey? Birde insanlarda ahlak, kişilik denen birşey vardır.
    Eğer egoist, kendisini sürekli düşünen, bencil biriysen, kimse senin başarına bakmaz bile, şu dersi okullarda vermeleri lazım.

0|0
    0|0
  • Tebrik ederiz

0|0
    0|0
  • bu kadını hiç sevmiyorum belli zaten fenerli olduğu aşırı egoist zayıfları ezen hakaret eden biri. Atatürkün söylediği gibi ''Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim''

1|1
    0|0
    • Fenerli olmasıyla ne alakası var, Allahtan oyuncunuz Melo gibi değil.

• @BirİzmirBeyefendisi Atatürkün Fenerbahçeli olduğunu kim söyledi

• Araştırarak bulabilirsin :)

• erken yaşlanmış steroidin etkileri dibine kadar göstermiş her yanından belli oluyor

1|0
    0|0
  • Bir yılmaz Murgul değil

1|0
    0|0
  • Neden mi survivor da? PARA PARA PARA. ayrıca sadece spor yapmış. Sporcunun ahlak denen şey buna uğramamış. egosu tavanlardan taşmış artık. iğrenç bir ses tonu da iticiliğine iticilik katıyor

1|0
    0|0
  • Esas hatun

2|0
    0|0
  • Fenerbahçe SPOR kulübüdür.. Her branşta türk sporuna öncülük eder. Normaldir bu durum.

0|1
    0|0
  • İlgimi çekmiyor açıkçası

0|0
    0|0
  • Başarılarının devamını dilerim

0|0
    0|0
  • Helal olsun iyiymiş

0|0
    0|0
  • Erkek gibi valla favori bu.

0|1
    0|0
  • 1. Google amca söylemese 32 yaşında olduğunu 52 diye bilmeye devam edecektim
    2. Bence kadınlar klansmanın da yarışması adaletsizce erkekler grubunda olmalı
    3. Bütün kadınlar böyle olsa pipiyi keser kışlık diye kuruturum

0|0
    0|0
  • Kendini bişey sanan bir tip

1|0
    0|0
  • fener bahçem benim begeniver xp için sorunu begendim bile:)

1|0
    0|0
  • İlgilendirmez benı

0|0
    0|0
  • neden oradalar gibi sorulara 2 cevap verilir.

1- ya kendi istediği için katılır
    2- veya program yapımcısı teklif götürür

anlamayacak birşey yok bu -_-

0|0
    0|0
  • peki ben bir soru sorayım aşağıladığın bir yarışma programını sen niye böyle derinden takip ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe her dalda milli takıma sporcu gönderen bir kulüptür.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    60
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 75

• Başarılı evet ama hiç prof. değil. Çok egoist ve her şeye sinirleniyor. Boş konuşuyor ve kendini bir halt sanıyor ordaki kişilerden üstün görerek. Sporcu ruhu olan adam biraz mütevazı olur ve sakin olur. Bu kadar hırs zarar veriyor. Karşısındaki rakibini küçümsemek senin ne haddine. Ayrıca 84 lü değil 64 lü duruyor lan kadın. 😀😀

1|2
    0|0
  • 84 doğumlu değil de 64 doğumlu görünüyor. Ayrıca müthiş başarılı biri olabilir ama karakteri çok çirkin.

2|3
    0|0
  • Bu sene yarışan, yarışmacılar çok vasat. Nagihan'ı sevmiyorum ultra itici bir kadın.. Yılmaz morgül'ün orada ne işi var bilmiyorum. Inşallah kısa sürede elenirler..

1|1
    0|0
  • Ya çok iyi güzel de işte biraz egosunun yüksek olduğunu biraz kibirli olduğunu gördük sanki. Sürekli survivor izleyen biri değilim ama zaten reklamda şunda bunda da bunlar öne çıkıyor.

Karakter olarak beğendiğim Yattara var açıkçası bir de Atakan ı beğeniyorum

0|0
    0|0
  • çok gıcık bir tip

1|1
    0|0
  • Ben ilk kez duydum.

1|0
    0|0
  • çok başarılı takdir ediyorum bu kadını..

1|0
    0|0
  • Nefretlik bir kadin... iyyyy valla ovar diye izleyemiyorum.. yoksa efecan canim benim yaaa😉😁😁😁😍🙌

0|1
    0|0
  • Süper. Zaten kalın bacaklardan belli ne ter dökmüş bu başarılı kadın. O zaman Survivor da adaletsizlik diz boyu kim onu önüne geçer ki.

0|0
    0|0
  • Çok başarılı

0|0
    0|0
  • Yok cirkinmis yok yasli gosteriyormus erkek gibiymis falan. Kadin erkeklerle yarisir dogru gecer de hepsini. Oyle puzzle cozerek ya da gobekli amcalarla kutuge sarilarak kazanilan bir sampiyonluk da olmaz ilk kadin survivor sampiyonu gibi. E insan o kadar basarili olup karni doymuyorsa tek meziyeti gotunu buyutmek olan digerlerleri yuzunden, kizmak bencillik yapmak hakkidir

1|0
    0|0
  • Keşke bu onun ne kadar itici birisi olduğu gerçeğini de değiştirebilse.

1|0
    0|0
  • Gereksiz bencil birisi.

1|0
    0|0
  • Onda bu bencillik bu ego olduktan sonra dünyayı ödül diye verseler ne olur? En yakın arkadaşının arkasından konuşuyor pis..

1|0
    0|0
  • Fenerbahceli oldugu belli cirkefliginden :/ sporcu bir insan biraz cool olmali boyle cirkef olmamali.

1|0
    0|0
  • Hmm ondan bu kadr kendini bisey sanıyomus demek

1|1
    0|0
  • aferin ona

0|0
    0|0
  • Kasları fena

0|0
    0|0
  • 'Ben sporcunun; zeki, çevik ve ahlaklı olanını severim' demiş Atatürk ama bu kadının karakteri -lerde.

0|0
    0|0
  • Survivor a katılmayı düşünüyorum bende :)

0|0
    0|0
  • Çok hırslı ve bu itici duruyor onda sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Şimdi, kendisini kişisel olarak tabii ki tanımıyorum. Az buçuk programda gördüğüm kadarıyla da o karakterle başarısından övünülecek bir kadın değil gibi. Başarmışsa aferin, ama takdir etmem.

0|0
    0|0
  • çok başarılı buluyorum

0|0
    0|0
  • Ünlüler bile birbirini tanımıyor biz nerden tanıyalım
    Nihal zafer semih daha ünlü ünlüler takimindakilerden 😃

0|0
    0|0
  • Direk elenmesini istiyorum. Tamam sporcu olabilir ve başarılıda olabilir ama çok terbiyesiz ve itici bir insan. Sporcu ve başarili olmaak sadece hız ile ölçülmüyor malesef insanın dilide biraz ölçülü olmalı.

0|0
    0|0
  • Başarılı bir sporcu ama içi pek öyle değil çok egoist

0|0
    0|0
  • keşke o saçma programa katılıp kendini bitirmeseymiş gerçi bu konulardan bihaber olduğumuz için hak veredebiliriz

0|0
    0|0
  • Erkek gibi kız eyvallah güçlü falan ama çok yüksek egosu var hiç bir zaman oyun kaybetse bile o oyunda iyi oldugunu kabul etmek istemiyor sürekli daha iyisini yapıcam olmadı bu oyunda diyor

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmem ama kol kasları çok iyi :)

1|0
    0|0
  • Başarılarını tebrik ederim ama bu "Bayan Ego" olduğunu değiştirmez malesef

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    45
Yükleniyor...