Diriliş Ertuğrul izleyenler cevap verebilir mi?

Şimdi geçen hafta Gündoğdu Selcan'a hesap sormuştu bildiklerini anlatması için, Selcan da şu ihtiyar kadının ağzından laf almak için kolyesini verdiğini, sonra kadın para isteyince otağdan altın almak için ayrıldığını ve geri geldiğinde kadını ölü bulduğunu söylemiş idi.

Bu haftaki bölümde Aytolun'un yeğeni olan şu ota boka 'hımm' çeken uyuz hatun geldi, 'Bak bu kolye kadının üzerinde çıktı, demek ki katil Selcan' dedi.

Biri bana açıklasın, Gündoğdu 'Ulan zaten Selcan bunu bana anlattıydı, kolye geldi bu karıdan çıktı, acaba ihaleyi Selcan'a yıkıyor olamazlar mı? Selcan aylardır Aytolun'la didişiyor, o kadın öleli aylar oldu, şimdi mi akıllarına geldi kolyeyi bana vermek? Resmen işin içinde iş var?' dememek için nasıl bir gerekçeye sahipti?

Hakkaten bak, diziyi atlayarak, toplasan en fazla yarım saatte izlememe rağmen bile kurgu hatası görüyorum. Kim yazıyor lan bu dizinin senaryosunu?

Yani iki taraf var, biri zaten kolyesini kadına verdiğini ama sonra ölüsünü bulduğunu söylemiş, sonra öbür taraf kolyeyi kadının üzerinde bulduğunu söylemiş, Gündoğdu da zerre kadar Goncagül'den şüphelenmeyip Selcan'ı haksız belliyor.

Dizide sürekli çok akıllı, çok zeki olarak lanse edilen karakter bu kadar mal davranabiliyor.

Tamam hedef kitleniz kafası hiçbişeye basmayan akpliler de, kardeşim insan biraz özenir 'Ulan bunu belki dikkatli birileri izler' diyerekten.

0|2
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• hakaret içerikli kelimeler var sorunda. kaldırılır mı bilmem

0|0
    0|0
    • Ne hakareti, şu diziyi sırf bu taifenin kafası nasıldır, nasıl düşünürler anlamak için takip ediyorum, cidden bu diziyi süper kaliteli zanneden tipler var. Ne diyelim bunlara?

Dizi resmen izleyicinin zeka seviyesiyle alay ediyor. Onlar bunu yaparken iyi, biz aleni olanı söyleyince kötü.

• Adamlar ilk dizide Fahir Atakoğlu, Soner Akalın, Aytekin Ataş üçlüsüyle çalışıyordu, hepsi kendini çok önceden kanıtlamış adamlar.

Şimdi bir Aytekin Ataş kaldı, zaten bir tek o olduğundan eskisi gibi perküsyona falan dayanmayan, ritmik şeyler var.

Osmanlı'yı pek sevmem, ama adamlar işi ehline vermek konusunda ciddi gelenek sahibiymişler.

Burda da benzer bir örnek, adam kayırmayıp, kim erbab ise ona güvenerek işe yaparsan başarı geliyor.

• mantıklı :) doğrudur haklısın. umarım dahada geliştirirler. Türk tarihininde diğer tarihlerden altta kalır yanı yok. Diğer tarihler gibi ihtişamlı sunulacak bir kaliteye ulaşırız umarım ne diyelim

Yükleniyor...