Karizmatikleri ve ölüp gidenleri geçtik. Peki, hangi Game Of Thrones güzeli senin gönlünde?

Game Of Thrones diye diye geçiyorum bugünü...
Bu son sorum!
Şüphesiz ki, dizide pek çok güzide ve etkileyici karakter var. Bunların kimileri farklı bir çekiciliğe sahipken kimileri de masum bir güzellik sunuyor.
Peki, siz Game Of Thrones camiasının hangi kadınını çekici ve güzel buluyorsunuz?

Özgürlük inanışlı, ateşgeçirmez, zincirkıran ve ejderhaların anası Daenerys Targaryen mı?
Karizmatikleri ve ölüp gidenleri geçtik. Peki, hangi Game Of Thrones güzeli senin gönlünde?Gece karanlık ve dehşet dolu diyerek, kızıllığın her tonununu gösteren Melisandre mi?
Kiminle evlense hep dul kalan nadide kadın Margaery Tyrell desek?
Yoksa başına gelenler ile Türk dizi senaryolarına pek yakın olan Sansa Stark mı?
Veya her türlü oyunu içinde barındıran, tuttuğunu koparan zalim kadın Cersei Lannister olur mu?
Ya da kıvır kıvır saçlı, çıtı pıtı esmer Missandei mi?

Evet, kim sizin için daha ideal?

Hangi oyuncunun hayat verdiği karakter, Game Of Thrones aleminin en güzel ve en çekici ismidir?
Liste dışında belirtmek istediklerinizi de sunabilirsiniz...

• Daenerys Targaryen
    45% (21)47% (28)46% (49)Oy Ver
  • Melisandre
    13% (6)17% (10)15% (16)Oy Ver
  • Margaery Tyrell
    13% (6)17% (10)15% (16)Oy Ver
  • Sansa Stark
    15% (7)7% (4)10% (11)Oy Ver
  • Cersei Lannister
    6% (3)8% (5)7% (8)Oy Ver
  • Missandei
    8% (4)4% (3)7% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Daenerys Targaryen...
    Hepsi birbirinden güzel ve çekici. Bu bayanı seçme amacım ise bana karşı çok kullanıyorlar.
    Çok duyuyorum onu...

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Fakat, şu "bana karşı çok kullanıyorlar" kısmını anlamadım?

• Kötü veyahut iyi.
      😃 saçlarımız ve ten rengimiz benziyor. İyi olan, Ona benziyorsun gittikçe vs.
      Kötü olan da onun özentisi demeleri Vs 😂😂😂
      Ama tekrarlıyorum hepsi çok güzel...

• Pekala, teşekkür ederim.

• Missandei veya Melisandre

0|1
    0|0
    • İkisinden birisi olsa?

• Anladım, kanım çekmiş demekki. :D

• Olabilir, bazı karakterleri kendimize daha yakın buluyoruz.

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence gibi soru olmuş. Hatta çoğu benceden daha fazla emek harcanmış. Ellerine sağlık.

Ben Missandei diyorum 😄

0|1
    0|0
  • Daenerys Targaryen. Hatırlarsan onun şu bıçak kullanan adamla bir sahnesi vardı dehşetti. bide ateşe yürüme sahnesi. Cersei de güzel hatun aslında son finalde onuda çıplak görebildik nihayet. bu seçim şansımı targaryen dan yana kullanmamı sağladı. Missandei de esmer severlerin vaz geçemeyeceği bir hatun. Buraya sibel ide koymlıydın bence :)

0|1
    0|0
    • Öncelikle teşekkürler.
      Evet, aslında Sibel Kekili'yi de listeye ekleyecektim. Ancak, fark ettiyseniz listedeki tüm karakterler yaşıyor. Yani, ben hala yaşayan karakterler arasında bir seçim istedim.

• Hayır, çünkü Ned Stark zaten ilk kitapta idam ediliyordu. Zaten, tüm bu yaşanan savaşları tetikleyen de onun idamı oldu. Kitapta ile dizi arasında cidden çok uyusumsuzluklar var. Mesela en basit örneği Barristan Selmy'nni ölümü...
      Kitapta daha ölmedi ama dizide öldü. Jorah Mormont, Tyrion ile birlikte başka bir macerada iken taş adam hastalığına yakalanıyor. Aslında o hastalığa yakalanan bambaşka bir karakterdi.
      Bu sezon ağırlıklı olarak Jon Snow ve Bran Stark üzerine kurulu. Bazı yerlerde Jon Snow olduğu iddia edilen kareler paylaşılıyor. Bir set fotoğrafında ise Jon, Stark hanedanlığının zırhını giymiş olarak göründü.
      Aslında kitapta öldüğü yazılmamıştı. Sadece kılıç ve bıçak darbelerini alıp yere düşüyordu.

• umarım ölmemiştir ya jon snow. Kitabı okumadım ama haberi bir inceler istersen kitabın yazarı açıklamıştı.

• Margaery Tyrell diyorum :) ama aman bana varmasın ölürüm mölürüm mazallah :D

0|1
    0|0
  • Daenerys in ayri bir egzotik havasi var o daha iyi

0|1
    0|0
  • Şöyle bir melisandre ve ejderha anasının karışımı birşey olsa da..

0|1
    0|0
  • Cersei candır çok ateş yükseltiyor kadın

0|1
    0|0
  • Melisandre xd

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • şu sansaya bitiyorum yahu bide şu cadı da fena değil

0|0