Sizin için Game Of Thrones camiasının en karizmatik adamı kim?

Havalar birden bire soğudu ve sanki kış gerçekten de geldi.
Tabii, Game Of Thrones da geldi geliyor!
Günler günleri kovalarken GOT camiasının karizmatik karakterlerini sizde bir yoklamak istedim.
Kısaca sormak gerekirse, sizin için en karizmatik Game Of Thrones karakteri kimdir?

Haşin ve gaddar Khal Drogo mu?
Sizin için Game Of Thrones camiasının en karizmatik adamı kim?Sezonun son bölümüyle milleti koparan ve ne olduğu muamma Jon Snow mu?
Bir acayip kardeş, amca, baba, dayı, katil olan Jamie Lannister mı?

Öldüğünde yürekleri cızlatan ve kalplerde derin boşluklar bırakan kıvrak Oberyn Martell mi?
Yoksa bünyesinde tam bir gizem barındıran, yüzsüzlükte sınır tanımayan adam Jagen H'Ghar mı?
Evet...
Listemiz bunlarla sınırlı. Oyunlar ve oylama başlasın!
Ayrıca, seçtiğiniz karakteri neden beğendiğinizi ve en çok hangi yönünün karizmatik olduğunu belirtirseniz sevinirim. Tabii, liste dışı seçenekler de sunabilirsiniz.

• Khal Drogo
    42% (24)38% (20)40% (44)Oy Ver
  • Jon Snow
    37% (21)33% (17)35% (38)Oy Ver
  • Jamie Lannister
    5% (3)8% (4)6% (7)Oy Ver
  • Oberyn Martell
    9% (5)10% (5)9% (10)Oy Ver
  • Jagen H'Ghar
    7% (4)11% (6)10% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Diziyi takip etmiyorum. Resimlerde Jon Snow bana karizmatik geldi. Güzel bir duruşu var.

0|2
    0|0
  • Bu filmi parça parça izlediğim için Jon seçtim. Bana gore oglan gibi gözüken kız ve beyaz iri bayan daha karizmatik.

0|1
    0|0
  • Ya sensin haşin ve gaddar, içinde kedi gibi uysal, duygusal. Ulan bak duygulandım beee

0|1
    0|0
  • Martell <3
    Kafasi patlamayaydi iyiydi :(

0|1
    0|0
  • Aslında hepsi karizmatik ama davranış yönünden karakter bakımından Jagen H'Ghar bir harikaydı. Aynı şekilde Jon Snow da çok karizmatik bunların hepsi bir harika dostum :d

0|1
    0|0
    • Evet, Jagen'in gerek konuşma tarzı olsun gerek ses tonu ve mimikleri olsun bana da karizmatik geliyor. Canlandıran oyuncu da Almanmış...

• ROBB STARK!!!

0|1
    0|0
  • Khal Drogo :D

0|1
    0|0
  • Khal Drogo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...