Niye bu kadını bu kadar kıskanıyorsunuz 😡?

Niye bu kadını bu kadar kıskanıyorsunuz 😡?
Evet, evet! Kim Kardashian'dan bahsediyorum. Özellikle son dönemlerde görüyorum ki bazı kişiler bu bayanı kıskanıyor. Yani anlayamadım.. Niye kıskanıyorsunuz? Onunla nasıl bir zorunuz var? Özellikle kızlar için söylüyorum, onun kalçalarını falan mı kıskandınız?
Bence çok hoş ve Seksi bir bayan. Ayrıca diyorsunuz ya "nasıl ünlü oldu o?" Nasıl olduysa oldu size ne? Asıl konuya dönelim siz onun hakkında ne düşünüyorsunuz? ☺️

0|1
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Beğenmemek ne Zaman'dan beri kıskançlık oldu? Beğenmek zorunda mıyız? Doğal olan kadınlar herzaman daha güzeldir ve bu kadının doğallık ile yakından uzaktan alakası yok.
    2 yaşındaki kızının Kaş'larını aldırıyor, hamile kaldığında kız çocuk olmaması için önlem alan birini ne karakter olarak ne de dış görünüş olarak beğenmem mümkün değil. Ve daha neler neler. Ayrıca söylemeden de edemeyeceğim, beğenmiyoruz diye kıskanıyoruz demek olmuyor. Burda dış görünüş olarak hayran olduğum 10 Kadın sayabilirim sana.

0|0
    0|0
    • Niye bu kadar ilgi görüyor o zaman?

• Ne ilgisinden bahsediyorsun? Kim Kardashian kimsenin favorisi değil hatta tüm Kardashian ailesinin fake olduğunu tüm dünya biliyor. Skandal üstüne skandal yarattığı için olabilir. En son kocası ile çektiği p*rno mesela. Veya geçen hafta çıplak fotoğrafını paylaşmıştı.

• Benim favorim o zaman! İnstagramda 60 milyon takipçisininde favorisi. Ayrıca internette yüzbinlerde hatta milyonlarca fanı var onun. Sen 1000 tane ***** filmi çeksen onun tırnağı bile olamazsın.

En İyi Erkek Görüşü

• sen bunu kucukken gorecekdin prenses gibi simdi cirkinlesmeye basladi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Estetik amaliyatları ile büzenmis bu kadının neyini kıskanalım :D kıskanan varsa eger ayıp ediyor

1|0
    0|0
  • Valla ben yüzünü çok beğeniyorum

0|0
    0|0
  • cok cirkin kadin o kadar da begenilcek tipi yok daha güzel kadinlar var

1|0
    0|0
    • Evet var zaten ben yok demedim ki. Sadece gereğinden fazla çirkin gösteriyorsunuz.

• cirkin buldugum icin. zevkler ve renkler tartisilmazm ayrica bunun kiskanclikla alakasi yok güzele güzel cirkine cirkin derim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...