Sizce en kaba, sinirli, kötü niyetli burc hangisi😊?

Yine bir burc sorusu :))

Ayrica bence koc burcu😕

• Koc.
    23% (23)18% (11)21% (34)Oy Ver
  • Terazi
    4% (4)3% (2)4% (6)Oy Ver
  • Yay
    5% (5)3% (2)4% (7)Oy Ver
  • Basak
    8% (8)13% (8)10% (16)Oy Ver
  • Yengec
    6% (6)5% (3)6% (9)Oy Ver
  • Akrep
    29% (28)26% (16)28% (44)Oy Ver
  • Diğer
    25% (24)32% (19)27% (43)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
25|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• koç burcu

2|0
    0|0
  • sorumu buda tabiki koc yani :D hele hele su burclari icin direk net dusman yani :D

1|0
    0|0
    • Haha😄 sen de mi yengecsin :)

• Kesinliklee:) en mukemmel, en sadik, en koruyucu en en burc yengectir ve kendini her yerde belli eder! :)

• seninde yukseleninde aslanlik seziyorum kendini ovmekden cekinmiyorsun. :D dogru diyorsun ama :) birsey sorcam yanlis anlama sevgilin oldumu hic? genelde yengecler icine kapanik ya bu konuda biraz zoruz, senin oldumu hic? Olduysa onun burcu neydi?

• Burçları bilmemde insanlar var düşüncesiz olanlar..
    onları işaretliyorum ben.

1|0
    0|0
  • Burçlara İnanmam Hiçde İlgimi Çekmedi İnanırmısın Daha 10 Gün Önce Öğrendim Burcumu Yengeçmiş :) Saçma Sapan Geliyor Bana Hiç Merak Etmedim Vallahi :)

0|0
    0|0
  • koç en ıyılerı

2|1
    0|0
  • Kötü niyetli falan değilim, koçları yanlış biliyorsun..
    Ayrıca gerçek hayatta kaba ve sinirli de değilim.. Buradaki saçma sapan insanlara biraz ters cevap veriyorum o kadar.. Onun dışında gayet kibar biriyim..

0|0
    0|0
  • akrebi boşuna yeriyorsunuz. Bir akrebin ruhunun derinliklerine inin benim yaptığım gibi bakın bakayım size kötülük yapıyormu ya da kabalık yapıyormu. Biz terazilerde bu konuda akreple benzeriz. Kötüyüzdür acımasızızdır ama huyumuza ruhumuza dokunulduğunda bizden iyisini bulamaz kimse. Sırf önyargılar yüzünden akrepler yeriliyor ya da kulaktan dolma bilgilerle.

0|0
    0|0
    • Katiliyorum. Akrep kadar sevimli tatli bir burc yok ama bunu disariya yansitmiyorlar terazide ayni sekil :)

• işte aynen öyle. sevgilim akrep ben terazi. ilk başlarda birbirimizden nefret ederdik sonra bir bakmışız kafaların denkliği ortaya çıkıyor yavaştan ve şimdi 7. aydayız sen düşün :) Teraziyle akrep çoğu konuda birbirine benzer hatta en önemli ortak yönleri ruhlarının derinliğine dokunulduğunda ortaya çıkar ikiside :) Ben ona öyle yaptım oda bana ve mutluyuz gayet. teşekkür ederim :)

• Koç u al öp başa koy. Koçtan koçada değişir.

0|0
    0|0
  • Akrep veya ikiz :D

0|0
    0|0
  • bende koç burcuyum ve bence biziz yani

1|0
    0|0
  • Yaymış öyle diyor yanımda ki

0|0
    0|0
  • Bogaaa

0|0
    0|0
  • yengeç.

0|0
    0|0
  • aslan burcu tabiki :D ama nedense listede yok

0|0
    0|0
  • ASLAN

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Koç..

2|1
    0|0
  • akreple koç basbasa gıdıyor :))) hıc de oyle degıl ama.. akrebım gayet ılımlıyım.. yanlıs bılıyonuzzz

1|0
    0|0
  • Koç daha iyi...

1|0
    0|0
  • Canim onlari sadece burc olarak tanimlamak yanlistr.. biz hepimiz dogarken gökyuzunde gezegenler belli konumlarda yer alir. Ay burcu yükselen burcu onemlidir. Mesela burcu koç olan biri asırı derecede duygusalken eger yukselen burcu su grubundan herhangi bir burcsa iki kat daha fazla duygusal olur.. Ama saniyorum oglak biraz kindar.

0|0
    0|0
  • Koç burcu kesinlikle. En ufak şeye bile sinirden köpürüyorum, biraz kabayım ve konu kötü işler, planlar olunca aklım çok iyi çalışıyor malesef.

1|0
    0|0
  • Başak burcuyum. Sinirliyim :)

0|0
    0|0
  • ben kocum hiçte öyle değilim :D

0|0
    0|0
  • Bence kova burcu, ben koç burcunu çok severim.

0|0
    0|0
  • başak

0|0
    0|0
  • Aslinda koclarla iyi anlasirim bir yay olarak. Ama kaba biraz kaba oldu. Insanin kendinden kaynaklanan bjsey kabalik. burclarla alakasi yok bence

0|0
    0|0
  • Akrep

0|0
    0|0
  • Neden listede oğlak yok

0|0
    0|0
  • Yay hariç hepsi.

1|0
    0|0
  • akrep olabilir belki, yukselenim akrep ama kotu niyetim insanina gore degisiyo

0|0
    0|0
  • lan akrep çıkmış benim nerem sinirli 😇😈

0|0
    0|0
  • akrepler beni sinir ediyor :( :D boğacağım onları ya

0|0
    0|0
  • Balık burcu biri olarak aslan burcunu sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Kova burcu olarak şimdiye kadar hiç bir Aslan Burcu ile anlaşamadım..

0|0
    0|0
  • Koç tehlikelidir..

0|0
    0|0
  • bence boğa burcu

0|0
    0|0
  • Koç burcuyum fakat kaba ve kötü niyetli olduğumu düşünmüyorum. Ama oğlak burcu olabilir..

0|0
    0|0
  • akrepp

0|0
    0|0
  • Koc burcu ile derdin ne? ve yazdgn butun burclar kotu niyetli ama bitane oy kullanma hakkimizmi var? bnce en iyi niyetli menfaatsiz iyi sakin pamukgibi lokum gibi bir bur koc

0|0
    0|0
  • Hani Aslan hani Boğa.

0|0
    0|0
Yükleniyor...