Survivordan nefret eden bir ben miyim?

Uyuz oluyorum gereksiz insanları toplayıp yarıstırıyolar sacma sapan kavgalarını gosteriyolar onların ac olduklarına da inanmıyorum bir de aglıyolar yalandan. Bizim millet de salak gibi bunları izliyo hem de buyuk bir hayranlıkla sonra bir de destekliyolar.

0|2
18|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bende hiç sevmiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende nefret ediyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Sen sevmiyorsun diye insaların zevklerini küçük görüp 'salak' gibi kelimeler ile sınıflandıramazsın. Saygı duymazsan saygı görmezsin.

Ayrıca zaten televizyon izlemiyorum, ama televizyon izlersem survivor da izlerim.

3|0
    0|0
    • survivor salak programıdır net saygı duymam kusura bakma insanlardan saygı bekledigim nerden cıktı?

• bende nefret ediyom

1|0
    0|0
  • Survivor ve benzeri realite showlar toplumların ve insanları aptallastirmak için kullanılan hedef toplumun geleceğini yok etmek onları tüketime yönlendirmek için hazırlanan programlar dir o yüzden çok doğal birşey nefret etmen

1|0
    0|0
  • Aklı başında bir kız. Alkışlıyorum

1|0
    0|0
  • Bende ✋

1|0
    0|0
  • Program olduğundan beri hiç izlemedim.

1|0
    0|0
  • Beni de yaz.

1|0
    0|0
  • Aynen.. salak gibi izliyorlar. Aptal aptal bakıyorlar ekrana.

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Milletin salak olduğuna ısrarla katılıyorum :)

1|0
    0|0
  • izlesem belki nefret ederim.

1|0
    0|0
  • Gereksiz, Ahlaksız , Sacmalık Bir Program.

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim :)

1|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum hepsi sacmalik tan ibaret

1|0
    0|0
  • Bence açlar. Çünkü çok fazla kilo kaybı yaşıyorlar. Acun da onların aç hallerinden faydalanıp reytingi yükseltiyor ve paraya para demiyor. 2-3 bölümünü tamamıyla izlemiştim, o da misafirlikteyim diye yoksa izlenecek bir program değil bence de.

0|0
    0|0
    • bir dusun gun boyunca sadece kahvaltı yapmadıgın halde bile acıkıyosun hatta yapınca bile acıkıyosun bir sure sonra tekrar kendini kotu hissetmeye baslıyosun. Bunların adada yedigi hicbi sey yok o kadar uzun sure ac geziyolar bir de buna ragmen bu enerjiyle oyunlara katılıyolar yok ya? Ben de buna inanıcam..

• kilo kaybının nedeni de surekli ayakta hareket halinde olmaları ve surekli oyunlara katılıp kosturuyolar

• Günde 3 öğün verdikleri yoktur belki ama oyun olacağı zaman enerji olsun diye veriyorlardır, bilemeyiz. Diğer günler nasılsa adada oturur vaziyetteler, hiçbir şey yapmıyorlar. Bu tür programların kaldırılması gerekiyor cidden.

• Bizim millet en çok belgesel ve kültür-sanat kanallarını izler zaten. Bu yarışmaları aslında kimse izlemez!

1|0
    0|0
  • Birde ben... Kanalı komple silesim geliyor zaping yaparken bile görmeyim diye o derece..

1|0
    0|0
  • boş zamn kybı

1|0
    0|0
  • ben karakterleri pek sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Gereksiz zaman kaybı

1|0
    0|0
  • Yanliz degilsin

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin.

1|0
    0|0
  • Bnde izlemedim

1|0
    0|0
  • Aptal işi bir program izleyenleri sorunlu buluyorum

1|0
    0|0
  • Genel olarak tv izlemeye karşıyım

1|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

1|0
    0|0
  • aç değiller mi? programin ilk bölümüyle şimdiki bölüme bak adamlarin hepsi eridi... saçma sapan kavga değil baski altinda insanin gösterdiģi davranışlar. sorgulayarak izlersen keyifli gelir

0|0
    0|0
    • ahaha gercekten komiksiniz bir dusun insan o kadar sure aclıga dayanabilir mi? evet zayıflamıs olabilirler normal cunku cok hareket ediyolar onları doyuruyolar merak etme sen

• yahu bacim yanlarinda deniz var balik var agçlar car hindistan cevizi var elbette ki yiyolar ama bunlar kasli adamlar git spor salonlarina bak adamlar 3 tavugu bir oturuşta yiyen insanlar bu ihtiyaçlarini adada karşilayamiyorlar yav of çok yorucusun

• Nefret etmem ama sevmem de.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Valla yoğun takipçisi olmasına rağmen ben izlemiyorum.

1|0
    0|0
  • aynen

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum bende saçma geliyor

1|0
    0|0
  • Banada çok saçma geliyo

1|0
    0|0
  • ben tvye bile bakmıyorum :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın bende nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • Bnde sevmem 😒

1|0
    0|0
  • bir sen değilsin, merak etme.

1|0
    0|0
  • geçen senelerde ben de hep izliyordum ama artık cok salakça ve sıkıcı geliyor

1|0
    0|0
  • Çok itici bir yarışma ya :\

1|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum ✋

1|0
    0|0
  • Aynen yalnız değilsin.

1|0
    0|0
  • izlemiyorum

1|0
    0|0
  • eskisi daha iyiydi bu iyi değil pek hosuma gitmedi

0|0
    0|0
  • sırf tartışmalarını izlemek için açıyorum yoksa ben de pek aç olduklarına inanmıyorum

1|0
    0|0
  • bende bu sene hıc eğlenceli değil

0|0
    0|0
  • tek send egilsin bende nefret ediyorum nekadar gereksiz bisey hem de alinti yani önce gavurlar yapti sonra biz...

1|0
    0|0
Yükleniyor...