Kapat

Deadh Pool hakında düşünceler?

sizce filim nasıl? Çünki filim efsane mütüş keske daha uzun olsaymış :ÇDDeadh Pool hakında düşünceler?

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Aşırı iyiydi :D superhero olayına o kadar uzak olan beni bile ilgiyle izletti valla.

0|1
    0|0
    • :Dasdsadasdaasdsad o sahneyı gozukm kapalı ızledım :ÇDsada en ıyı sahnesı neydı sence :D

• Ben her sahneyi çok beğendim. Ama bütün filmin içinde en beğendiğim olay tamam küfür vesaire vardı ama, yapılan espriler biraz kültürel birikim gerektiriyordu. Ne bileyim 127 hours'u izlemiş olmak, şarkıyı biliyor olmak vs gerekiyordu haybeye laf değildi yani onu sevdim.

• :Dasd uzun yazııları sevmem okumadım :D neyse dur al kap şunu

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Filmi izlemedim ama cizgiromanda mutuss bir karakter cikarmislar , hem zeki hem eğlenceli , cikarlari uğruna çalışan super güçlü bir karakter ama ne iyi ne kotu izleyici ve okuyucu dostu bence 😄

0|1
    0|0
  • Guzel diyorlar izlemedim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok iyi beğendim

0|1
    0|0
  • Aga normalde bir super kahraman film serisinin ilk filminde kahraminin gecmisi verlir ya tamamen filmle alakasiz kalir ve seyirciyi sikar iste bu film o konuda cok basariliydi hic canimiz sikilmadi. Ayriyeten cok ince gondermeler vardi kacirdigim oldu mudiye mutlaka internetten baktim turkce dublaj oldugu icin mutlaka kaybolan bir kac kelime oyunu vardir tabi. Yaninda kizla falan asla izlenmez onu soyliyim onun disinda muhtesem bir filmdi ikincisi cok daha iyi olur bence.

0|1
    0|0
  • Pek beğenmedim

0|1
    0|0
  • Nice.

0|1
    0|0
  • Izlediğim en efsane film 👊 sonuna kadar izledin mi peki yani jenerikten sonrasını?

0|1
    0|0
  • super antikahraman şiddet dolu olsada çocuk değilsen ciddiye almana izin vermiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...