Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizlerin toplumun ahlakını bozduğunu düşünüyor musunuz?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizlerin toplumun ahlakını bozduğunu düşünüyor musunuz?
Evet bu gördüğünüz sahne reyting rekorları kıran meşhur dizimiz #edho dan diğer ismi ile #eskiyadünyayahükümdarolmaz.
En sağda gördüğünüz mafya babamız Oktay Kaynarcanın müstakbel metresleri, gördüğünüz bebek evlilik dışı gayri meşru çoçuğu, o saksı gibi dizilmiş oturanlarda gayri meşru çocuğa doğum hediyesi getirmiş olan aile mayfa şirketinin üyeleri.
Bu sadece bir dizi yahu! deyip geçmeyin!
Erkek ne yapsa yeridir, her haltı yemeye hakkı vardır, hele birde ali kıran baş kesen ağır abi ise herkeste onaylamak ve meşrulaştırmak zorundadır! gibi düşünceler bu dizide rol modeller ile aşılanıyor bence...
Ayrıca son bölümlerde de kadını kolundan tutup evin kapısına atmalar gibi bariz kadına şiddet örnekleri de mevcut bu dizide...
Peki siz ne düşünüyor sunuz?
#kadınaşiddetehayır

• evet erkek dediğin hızır reyiz gibi olur
    A seç
  • eleştirilerinde haklısın katılıyorum
    B seç
  • sadece dizi izleyip geçiyorum
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

• dizileri 2 yıldır izlemiyorum tek bir bölüm bile izlemedim izlemekte istemiyorum ve daha önceden denk geldiğim dizileri düşündüğümde vede duyduklarıma dayanarak bence türk televizyonlarında dizi yayınları tamamen yasaklanmalı yani saçma bir senaryo başına aylarca yıllarca boş boş zaman öldürüyoruz vede bu toplumu olumsuz etkiliyor hatta senaryoyu gerçek sananlar bile var ya faydalı olabilecek diziler yap ve dünya çapında bir efsane olmadan uzatma 1-2 sezon sürsün diziler ya da hiç yapma kardeşim sabah akşam sardalye belgeseli yayınla daha hayırlı

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Valla cok sinirleniyorum ben izlemiyorum ama maruz kaliyorum maalesef , sonra toplum neden boyle şiddet dolu , neden kadina önem verilmiyor , kadınlar neden aldatiliyor... Zaten bu zihniyete gore çok eşlilik de geri gelir

0|1
    0|0
    • önüne gelene hemen aşık oluyorlar hemen bir metres ilişkisine girmeler
      kadını kolundan tutup evden atmalar felan...
      Oktay kaynarca adına ben utandım

• ne edebiyatı ne okuması yahu
      yarım saatlik videodan bile sıkılıyoruz
      vine niye patladı zamanında
      espriyi bile hızlı yapmak zorundasın mümkünse 10sn de

• İçim karardi valla 😄😄

• Eleştirilerinde haklısın katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Hala gençlik dizilerine, konusu aşk olan dizilere ahlak konusunda ağır eleştiri yapıyolar. Fakat Kurtlar Vadisi, Poyraz Karayel, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz vs. Asıl böyle diziler kötü örnek oluşturuyor. Fakat Rtük yanlış dizilere ceza yazıp, evlilik programlarıyla uğraşa dursun..

0|1
    0|0
    • aynen bir doğru dürüst dizi program yapamıyoruz
      filmler zaten yerlerde sürünüyor...

Erkekler Ne Diyor 6

• Sacma bir dizi oldugunu en basinda gosterdi

0|1
    0|0
  • Hayır kanks

0|1
    0|0
  • Kardeş payı bittiğinden beri türk dizisi izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • raci şaşmaz gibi adama yakışmadı böyle dizi yapmak zaten şaşmaz ailesi dindar kesim ama raciyi kınıyorum bu sahneden dolayı

0|1
    0|0
  • Sadece bir dizi

0|1
    0|0
  • millet bunları izleyip kendini mafya sanıyor dik dik bakmalar falan bende aynı şekil bakıyorum bir bok diyemeden çeviriyolar ya da bakıp geciyolar çakalların biri bişey dese takacağım bıçağı haberleri yok herkese dayılık yapmayın koç

0|1
    0|0
Yükleniyor...