Burcu özberk (günesin kizlari NAZLI )?

Burcu özberk (günesin kizlari NAZLI )?

Bunlar bide iyi fotolari her neyse dizide goruyosunuz zaten. konu eskiden tv da cokk guzel kizlar olurken simdi normal hatta sokakta bunlardan daha guzel kizlar bulabilinicek kisiler oynyo neden. ben bile guzelim yani

• guzel
    32% (9)50% (2)34% (11)Oy Ver
  • cirkin
    25% (7)50% (2)28% (9)Oy Ver
  • normal
    43% (12)0% (0)38% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Guncellll

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı soruya aynı cevap. Şimdi öncelikle şu zihniyetten kurtulmanı ve mantıklı düşünmeni öneriyorum. Bu hanımefendi Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan birisi. Yani bir sinema oyuncusu, bu yüzden güzel olmak zorunda değil. Güzellik / yakışıklılık kavramlarını oyunculukla bağdaştırmaktan vazgeçin. Bu kişi bir manken değil, sinema oyuncusunu güzelliğiyle eleştirmek çok yanlış bir düşünce. Oyunculuk, yetenek ve kendini geliştirmekle ilgili bir deneyimdir. Bu hanımefendi Güneşin Kızları adlı dizide 2 saat boyunca podyumda yürüyüp tv başında izleyenleri etkilemeye çalışmıyor. Orada her türlü duyguyu yaşayıp oyunculuğun verdiği görevleri yerine getiriyor. Yani demem o ki öyle oturduğun yerden soru açıp ben daha güzelim sokaktakiler daha iyi demekle olmuyo bu işler. Birde farklı hesap açıp aynı soruyu tekrar sormuşsun. Amacın ne bir anlasam.

0|0
    0|0
    • Oyunculuguna laf etmedim ben tv oyuncu olman icun hemde bosrolde guzel olman gerekir bu kzida degil ondan dedim 2 . kez sormama gelirse cevap olmadigindan sordum

• Tamam teşekkür ederim iltifatın için sana yakışanda buydu zaten. Şaşırtmadın beni.

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok güzel de değil çirkin de değil orta diyelim

0|0
    0|0
Yükleniyor...