Kapat

Türk dizilerini izlerken stres olan tek ben miyim?

Hep bağırma çağırma kavga gürültü sinir stres... Çekilmiyor gerçekten. İnsanı sinir stres sahibi yapıyor. İçim daralıyor. Sizde de böyle oluyor mu? Bir de her dizide istisnasız olarak aksanlı konuşan yabancı bir kadın mevcut, bu da çok itici değil mi? Herkes zengin yalıda altlarında bmw, kahvaltıda portakal suyu ne hikmetse hiçbiride dokunmaz o portakal suyuna.

Güncellemeler:
...

1|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• ya sevgilim izliyo diye bende izliyorum hani konusuruz falan diye inan bana çıldırıyorum izlerken her şey aykırı ters ama mecbur işte. ben böyle 60 yasında babaneler gibi izliyorum gerçek gibi sinirleniorm hep sevgilimde bir sakin ol dizi altı üstü diyip duruyo :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• aynen katılıyorum size türk milletinin yabancı kadına zaafı var dizilerde de görüldüğü gibi bide hepsi birbirine benzer biri birini boynuzlar falan kaza yaparlar ama bir türlü ölmezler falan :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• ülkenin hepsi trajedi

2|1
    0|0
  • Hayır siss

1|0
    0|0
  • Bir buçuk iki saat dizi çekiyolar nerde gereksiz sahne var koymuşlar yabancılar gibi kısa olsun öz olsun izleyiciyi sıkmasın

1|0
    0|0
  • asla seyretmiyorum o salak dizileri

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Tek sensin

0|0
    0|0
  • Ben hiç ızlemiyorum

0|0
    0|0
  • Tv izlemeyi bıraktım.

0|0
    0|0
  • Umrumda bile değil takmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir kaç yıldır yerli dizi izlemiyorum, merak da etmiyorum. 3saat tv karşısında oturmak sıkıyor beni

1|1
    0|0
  • İnsanları koreltmek yönlendirmek için yapılan şeyler hepsi. bir kadının da dediği gibi bunların hepsini psikoloklar hazırlıyor ve bilerek işleniyor

2|0
    0|0
  • Evet ya çok sinir bozucu

1|0
    0|0
  • Özenti hep işte

1|0
    0|0
  • aynen katılıyorum çoğu dizi gerçekçilikten yoksun tamam kurgu olur illaki ama abartının da lüzumu yok sonuçta ve genellikle hep aynı konuların etrafında dönüyor bir iki bölümden sonra baymaya başlıyor.

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Ya ben kötü bir sahne gördüğüm ya da anladığım an kanalı hemen değiştiririm 😁 kötülük yapılmasına tahammülüm yok😡yani sanki en yakınıma kötülük yapılıyormuş gibi hissediyorum 😯

0|0
    0|0
  • Hepsinin sonunu bildiğimizden bütün senaryolar aynı neredeyse pek keyif vermiyor. Yabancı diziler hep ilk tercihim bu yüzden :)

0|0
    0|0
  • Yok canım. Biz de kaptırıyorduk. :D

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • kore dizileri en güzeli

0|0
    0|0
  • Benn izlemiyorum artik. Sinir sahibi oldum. yeter biktim. dedim. artik tv bile izelmiyorum. 1 ay sora 10 dk lik acayim dedim. Televizyonu kiracak hale geldim. kapatdim

2|0
    0|0
    • Aynen kesinlikle. Bende en son öyle bir geçer zamankiyi izliyordum o zamandan beri izlemiyorum dizi falan. Diiziyi bıraktıktan sonra fark ettim insanda büyük bir etki yaratıyormuş hep stresli olmuşum

Yükleniyor...