Arnav'ın gerçekten oğlu mu var kızlar?

Kushi'ye o kızla arasında hiçbir şey olmadığını söylemiştii ama dna testinde oğlu çıkmış? bana olsaydı beynimden vurulmuşa dönerdim büyük konuşmayayım ama gerçekten kabullenemezdim kendi kendimi yer bitirirdim... Allah göstermesin ya

Güncellemeler:
galiba eski sevgilisi yalan attııı başkasından peydahladı arnav'ın diye yutturuyo ya da kadın akıl hastanesindeydi ikisinden birii görürsünüzz
içime umut doğdu desem... arnav bunu nasıl yapar diye yıkılmıştım yaa umarım onun çocuğu değildir çünkü değil diyodu şimdi çocuğu sanıyo anlamadım ben insan yaptığını bilmez mi ya yuh :@

1|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• şu an kısır günündeyim,7 yaşındayım ortalık kısır, kek, börek dolu ve hiç tanımadığım komşunun dedikodusunu yapıyorlar..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aa sende mi izliyon?😅 da arnavin oglu ne ya dizi de hic oule bise yok

1|0
    0|0
    • internetten izliyorum 96. bölümden beri eski sevgilisi dahil oldu diziye vee bir işler karıştırıyo sanırım oğlu diye kandırdı bunlarıı umarım öyledir yoksa ben kalpten gidicem çok üzüldüm :((((

• Aynen cografi olarak yakinlar zaten kulturleri benziyo. Ama bilmiyorum ya hint bana daha cok hitap ediyor.

• Tesekkurler😇

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• arnav <3

1|0
    0|0
    • Ama arnav cocuk peydahlamis galiba gozumden dustu :( umarim hepsi birer oyundur gercek olmamasini diliyorum

• Evettt

0|0
    0|0
    • İnternetten henuz tvde yayinlanmamis bolumleri izledim arnav'in eski sevgilisi sanirim bir isler karistiriyor cocugu da arnav'in diye yutturuyo gibi geldi. Umarim oyledir yoksa delirceeeeem kushi'ye resmen yazik oldu yani. Daha kendi cocuklari bile yok :( Ve o eski sevgilisiyle basketbol maci yaptilar cook yakinlardi birbirlerine arnav'a inanamadim yapisti resmen

• Arnav kim? 😂😊

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum o pis shyam ın işleridir yine son bölümü izleyemedim ama.

0|0
    0|0
    • internetten izliyorum değill arnav'ın eski sevgilisi dahil oldu diziye :( shyam hakkında spoiler vermiyim şimdi onun ama onun işi olması mümkün değil zaten yani. ben 98. bülümdeyimmm

• Bence başrolde arnav ın ablası olucaktı kushi nin yerine o kızı çok beğeniyorum :)

• Aa evet o kiz cok guzel ya. Ama kushi role tam uyuyor catlak olmasi gerek basrolun :D o kiz cok piremses her seyi duzgun askdjd

Yükleniyor...