Para için öpüşmek?

Bir durun ve düşünün. Para için bir başkasıyla öpüşüp koklaşan kişiye ne dersiniz? Tanımadığı bir adamla sırf para için tensel temasta bulunup, yiyişen bir kadına ne dersiniz? Bence hepimizin aklından geçen tek bir kelime var.. Peki ya bunu yapan kişiler oyuncu olunca ne oluyor? Başımıza tac ediyoruz, öyle değil mi? Bunu bir meslek edinip elalemin kişiyle yatıp kalkıyorlar. Sırf bir kurgunun içindeler diye onlara aklımızdan geçen kelimeyi yakıştıramıyoruz. Bunu neden yazdığımı bilmiyorum. Sadece söylemek istedim. Katılıp katılmayanlar olabilir, normaldir. Anlayışla karşılarım.

0|4
8|33

En İyi Erkek Görüşü

• Durumu bu kadar kısa özetleyebilirdn gerçekten harika tespit katılıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• oyuncular sanat için yapıyor
    diğer şahsiyetler inanların ruhuyla oynuyor
    ince çizgi filanda yok arada ama farkı göremediysen yazık

1|0
    0|0
    • Ne zamandan beri tanımadığımız birisiyle öpüşmeye sanat diyoruz? Değerlerimizi çürüten asıl sizin gibilere yazık..

• Senide kazanalım istedim, sana zaman ayırdım... işte o popülist kültürün "edep ya hu" diyemeyen bir zerresi... edebinle kal.. canımı ye.. hayatında başarılar sana..

• @selmanerbay edebi senden öğrenecek değilim çok şükür namus sahibi bir insanım düşünmene gerek yok. iyi akşamlar.

• Guzel yakalamissin.

1|0
    0|0
  • Katılıyorum, aksi görüşte olanların hesaplayamadıkları şey şu bence; El ele tutuşmak, öpüşmek, sevişmek, donla erotik yapmak, donsuz p*rno çekmek... güya hepsi bir aşama. Oysa reaksiyonları farklı, sevişme hallerinden ibaret sadece. Korumasız bir p*rno film çekildiğinde doğacak olan çocuk kurguyu bozabilecek maddi bir unsur olduğu gibi, öpüşerek toplum ahlakını bozmakta kurgulanmalara atfedilemeyecek kadar gerçek, manevi bir unsurdur.

0|0
    0|0
  • Basit insan.

0|0
    0|0
  • haklısın bence de

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/a3E342.jpg Yakın sigaraları birde bu konu var

0|1
    0|0
  • 2 tarafında amacınn para ve oyunculuk olmasıyla, karşı tarafın amacı cinsellikken kadının sadece para için yapması bnce aynı şey değil.

1|0
    0|0
  • işte bir toplumda sanat kelimesini algılayamayan insanlar arttıkça senin gibi bir filmde öpüşen adam da kadın da size göre kötü, açın artık beyin damarlarınızı biraz

0|0
    0|0
  • O... Derim kadin para karsiligi kullanılan mal degildir.
    Kadin bas taci omre deger kutsal insandir. para karsiligi o kadina el surulemez. Bedenine sahip olacaksan kalbine girmeli alnindan opmelisin

0|0
    0|0
  • iş o iş

0|0
    0|0
    • Haklısın, eskortluk da bir iş.

• onlara aynı oyuncu ne için yapıyor yalnız oyuncu yapınca sanat başkası yapınca eskort veye *****pu

• paraya gerek yok opmek ısteyen varsa buyursun :D

0|0
    0|0
  • ben taç etmiyom protesto olarakda tv deki hiçbir dizi ve filmi izlemiyom en son izledigimde süleyman çakır racon kesiyodu sonrasındaki izledigim şey behzat ç şimdi oda bitti biteli hiç bişeye bakamıyom. D

0|0
    0|0
  • Dogru soyluyosun hepsi para icin o yuzden sadece filmlerde olur diyoruz. Malesef

0|0
    0|0
  • Rabbim fahişe ve kaşarlardan beni korusun her daim duam budur

0|0
    0|0
  • biz bedavaya öpüşemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Hahlısın

0|0
    0|0
  • sacma

0|0
    0|0
  • Para için öpüşene işçi denir 😀 Sonuçta bir emek harcıyor Hakkı'nı da alıyor 😀

0|0
    0|0
  • belki para için yapmıyor belki hoşunada gidiyor

0|0
    0|0
  • Ayakta alkışlıyorum seni...

0|0
    0|0
  • 500 Tl ye öptürmüş biri ondan yazıyorsun.

0|0
    0|0
  • Fahise oluyor benim gözümde onlarda duygu yok zaten merak etme

0|0
    0|0
  • Yeni nesilde bu yüzden böyle aslında...

0|0
    0|0
  • Eeee para bu sonuçta yapan yapar ama sizi ilgilendirmez bu

0|0
    0|0
  • Zihniyetine sokuym

0|0
    0|0
  • hmmmm.. düşündm saçma buldum bye

0|0
    0|0
  • Onlar oyuncu or. Denilmez onlara ama yinede öyle biri ile evlenmem

0|0
    0|0
  • erkekle parası için evlenen namuslu ev hanımları da var

0|0
    0|0
    • Orası başka tabii.

• Neden başka olsun aynı santci para için opusuo olesi omur boyu koynnda para için bağlayıcı nikahmi? Bnce bu ondan beter. orda ikiside para alio bursa kandırılio paralı taraf

• arada yastık oluyor ama

0|0
    0|0
    • Ağızlarının ortasına yastık koyan birisini görmedim şu ana kadar.

• Zengin ve unluysen capkin degilsen kasarsin. Bu ulkede namus bekaret vs gibi konularda soradan halka dayatilir. Unli ve paralilar bu konularin disinda tutulur.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 8

• Rol icabı o kadar çalışanın önünde iki taraf içinde duygusallıktan, fiziksel etkileşimden uzak bir sahne çekimi ile aynı şeyler olamaz. Diğerinde çıkar ilişkisi var. Biri diğerinin parasını yiyerek çıkar sağlarken, diğeri duygusal, bedensel bir çıkar içine girmiş oluyor.

0|0
    0|0
  • Haklısınız.

0|0
    0|0
  • Kara Sevda dizisinde mesela Neslihan Atagül Burak Özçivitle öpüşüyor Ama Gerçek Hayatta Neslihan Kadir Doğulu ile nişanlı Burakta Fahriye Evcen ile sevgili :) buna ne diyorsun?

0|0
    0|0
  • ben oyuncu olsam Türkan Şoray kuralları koyardım 😂

0|0
    0|0
  • Valla ne desem boş haklısın

0|0
    0|0
  • küçük bir öpüşme belki ama para için seks hayır

0|0
    0|0
  • Kız haklı