Esra Erol'daki Nevruz Hanım hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Bu kişi size de itici geliyor mu? Çok değişik bir insan? Ne düşünüyorsunuz?

Esra Erol'daki Nevruz Hanim hakkindaki dusunceleriniz?

0|0
28|9

En İyi Kız Görüşü

• Sanki diğer insanlar çay içtikten sonra evleniyolar. Nedir yani herkes kaç aydır orada. Bu kadincagiza hep çirkin mal mal tipsiz adamlar geldi dalga geçer gibi. Hele salagin biri annesine babasina salliyodu tipinde meymenet dahi yoktu. Ama işte hep üzerine gittiler. Medya birisini nasıl gösteriyorsa insanlar öyle görüyor. Medya kardeşim.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok üzerine gidiliyor. O da herkes gibi elektrik aldığı insanla evlenmek istiyor. Diğerleri de elektirik almadığı vakit taliplerini reddediyorlar ama Nevruz reddedince sorun oluyor. İlla görüşme odasına gitmesine ne lüzum var? Evlenmek istediğin insan daha ilk görüşte belli olur. İlk başta gönüle hitap etmesi gerek. Tokalaşmaması zaten dine uygun olanı.

5|1
    0|0
    • Bence çok talip gelmesi insanların, özellikle bayanların zoruna gidiyor.

• Haklisin bir bakima. Zaten talip gelenlerede hak bu kadinin yaptiklari. Cunki kadin tarkan gibi alimli cekici bakimli insanlar gelsin diyor. Kadina israrla magara kackini tarzi herifler geliyor :) bilerek mi geliyorlar anlamadm

• Bu ülkede başörtülü insana bazılarının bakışı bu. Küçük görüyorlar. Başörtülü oldu mu, kel, göbekli, yaşlı, çocuklu erkekler talip olmak adına kendilerinde cesaret buluyorlar.
      Kıçı, başı açık çirkine saygılar, övgüler sunulurken, başörtülü hanımefendi insan yerine konmuyor çoğu zaman.
      Nevruz, Esra Erol'a dahi antipatik geliyor. Çünkü onun da yetişme tarzına ters. Eğer Esra Erol o programı Atv'de değil de misal Doğan medyanın kanallarında yapıyor olsaydı Nevruz çoktan programı terk etmek zorunda kalmıştı. Belki programa hiç çıkamazdı.

Kızlar Ne Diyor 27

• Bu kadını anlayabillen insan az
    Çünkü medya carpitiyor.
    Gayet düzgün.

2|2
    0|0
  • Kendisi sanki cok yukseklerde de esini tarkan gibi biri olsun diyor daha paravan acilmadan hayir deneye programlanmis paravan acildiginda da yuzune bakmiyor bile hic tuhaf

0|1
    0|0
  • Izlemiorm:)

0|1
    0|0
  • Görünce suratına kusasım geliyor. Muhafazakâr kesimi kötülemek için elinden geleni yapıyor aşağılık varlık!

0|1
    0|0
  • kafası güzel

0|1
    0|0
  • Psikolojisi bozuk para karşılığında şov yapıyor

0|1
    0|0
  • Nerde nasil konusacagini bilmeyen bir kadin aslinda guzel bir kadin ama onuda yonlendirmisler yani boyle de boyle de diye

0|1
    0|0
  • Komik

0|1
    0|0
  • Çok itici hem de

0|1
    0|0
  • Tam ruh hastası ama ismi cok guzel

0|1
    0|0
  • Ne tipinde meymenet var ne de adında..

0|1
    0|0
  • neşeli , tuhaf , çoşkulu , deli dolu bir kadın :D :D çok seviyorum kendisini :D

0|1
    0|0
  • Çok tuhaf bir hanım hareketleri mantığı anlamsız geliyor

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum ilgilenmiyorum

0|1
    0|0
  • Elimde olsa yolarım o derece sinir bozucu.

0|1
    0|0
  • çok itici hayır evlenmeye çıkmışsın neden talibini görmeden çeviriyon o zaman o programa çıkma

0|1
    0|0
  • Itici bence de.

0|1
    0|0
  • Dengesiz ve rahatsız arıza bir tip.. tedaviye ihtiyacı var.

0|1
    0|0
  • Manyak bu kadın 😀

0|1
    0|0
  • yazman olim yamuk bağla beni

1|1
    0|0
  • bu kadına gelen taliplerin hatti hesabı yok :/ umudunuzu kaybedin kızlar

0|1
    0|0
  • bu ilk geldiğinde ben aşka inanmıyorum diyodu şimdi elektrik alamadım diyo çıkmış vajinusmusum kocamla arkadaş gibi yaşadık saymıyorum evliliği diyo öyleyse hastalığı nasıl anlamış gerizekalının teki

0|1
    0|0
  • Doğrusunu yapıuo her gelen taliple çaya mı çıksın o bence gördüğü kişide birşey hissedeceğine çok inanıyo

0|1
    0|0
  • Bu kadına çikan talipleri anlamıyorum. Bu kadin tam bir şizofren bence

0|1
    0|0
  • Değişik bir kadın

0|1
    0|0
  • Cooooook itici hemde isterimki balikla Onun yuzune vurmak saaaaapppp diye. Bide göz kirpmalari yok mu 😡 Kendini ne saniyorsa

1|1
    0|0
  • Bence bilerek yapıyo bu kadın herseyi ajsjdjdn

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• izlemiyorum ama tipi itici gerçektende

0|1
    0|0
    • Birde konusmalarini gorsen :)

• kalkanı indirir!

0|1
    0|0
  • Annem izliyor, şu karının sesi geldikçe deliriyorum. Nefret ediyorum nefret, nefret

1|1
    0|0
  • Sıfata bak çay demle a k denyosu

0|1
    0|0
  • nefret ediyom la bundan :D kendini madonna sanıyo :D

0|1
    0|0
  • Dişleri takma olabilir 😀 Dişlerini ısıran bir tip

0|1
    0|0
  • Kendini adriana lima sanmışsa demek ki 😂

0|1
    0|0
  • Buna mal diyerek mal olan yaratıkların halkına girmiş olurum. Ne istediğini bilmeyen, diksiyonu bozuk ve düşüncedini ifade edemeyen salak Nevruz

0|1
    0|0
Yükleniyor...