Game of Thrones 6 sezonun muazzam fragmanını kimler izledi?

Aylardır beklediğimiz fragman geldi ve muazzamdı sizleri de meraklandırmadan altyazılı halini ekledim buyrun..

Görüşleriniz nelerdir..

Güncellemeler:
kimseler beklemiyor herhal..

0|1
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• snow öldü herhalde eğer öldüyse daha izlemem ya da sezon sonunda ak gezen olarak gelebilir

0|1
    0|0
    • evet öldü.. ama son sahneye dikkat et :) geri getircekler..

• bir sitede okumuştum sadece ak gezenli olarak resmini yapmışlardı resmi sitede yalanlamadı neyse ölmesinde ne olduğu önemli değil :D

• fragmanda son sahnede sör davos diyor.. oldum olalı dövüşmeyi hiç sevmedim.. jonun kılıcını alıyor diyor birazdan burada göreceğiniz şeyler için özür dilerim :D sör davos ve melisandra onu geri getircek.. altını çiziyorum.. yabaniler dövüşüyor ancak jon için dövüşürler..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Diziden çıkmış ols aonca sahnede göstermezlerdi sanırım fragmandaki son sahne dizinin ilk bölümünün son sahnesi..

0|1
    0|0
  • bekledigim gibi bir fragman
    birçok soru cözüm bulacak..
    ve dahası bircok olayda daha farklı bir boyuta taşınacak :)

0|0
    0|0
  • 6. Sezonu baya iyi olacaga benziyor jon snowa nw oldugunu merak ediyorum ama buyuk ihtimal ak gezen olacaktir sonunda da kardesi bran onu oldurecektir

0|0
    0|0
  • Sabırsızlıkla bekliyoruz.. 😮

0|0
    0|0
    • ned stark bilen var.. jon snowun dönüşünü göreceğiz..

• Jon Snow, bunu okuyunca hep aklıma Ygritte nin sesi geliyo kulağıma 😀Çok saol ya, ben fragman yayınlandığını bilmiyodum 😊

• nedemek iyi seyirler..

Yükleniyor...