Bir Garip Aşk dizisini izleyenlerr?

Bir Garip Aşk dizisini izleyenlerr?

Arnav ve Kushi'yi kimler izliyoo :D çok güzel değil mi ya :D bence çok samimi bir dizi karakterlere o kadar ısındım kii kültürlerinden mi kaynaklanıyor acaba yakın hissettim Arnav'ın ailesinin inançlı olması falan samimi geliyor :D dizinin enerjisi çok güzell :D yorumlarınızı alalım kızlarrr :D

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• takipçisiyim :) ya diziyi izlerken kıpır kıpır oluyorum :D
    şu yan yan kafa sallamaları var ya, Allah'ım ya içime işlemiş bazen bende yapıyorum öyle :D bu arada jelabiyi evde yaptım, kushinin tatlısını :D
    https://www.youtube.com/watch?v=c0DjT3Sdvik

1|0
    0|0
    • Hadi ya nasıl olduu :D bana yerken sanki soğan halkası yiyormuş gibi geliyor ya ne yaşadıysam :D:D aynen ya o kafa sallamalar süper :D

• Bugün izlemedim diziyi özledim resmen ama her şeyin ilki güzeldir ya bu dizinin de ilk bölümlerinin hep ayrı bir yeri olacak bende... :(

• Ben de haftaiçi yoğundum bugün 2 bölüm falan izledim :D ilk bölümleri ayrı bir hoştu ama arnavın şimdiki halleri çok tatlı ya, nasıl bakıyor kushiye nasıl gözleri pırıl pırıl aşk ya :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Izlemem

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Geldi yine tipini... dizisi ulan bunun yüzünden 1 aydır pc de valide var 400 bölüm dizi mi olur mk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben izliyorum😂 kushi çok şirin

1|0
    0|0
  • Izliyorum ben de. Aslinda dizide her ikinci sahne 10dkk bakismalarindan olusuyor 😂 üstelik bakistiklarinda aniden rüzgar esiyor evin icinde olduklari zaman bile 😂😂 ama yine de hosuma gidiyor

1|0
    0|0
    • aynen klasik hint sahneleri :D:D ya son bölümleri izledim netten tvde yayınlanmayan henüz netten izliyorum gerçi ben zaten. arnav'ın oğlu varmış eski kırığından ben şok! kushi'ye kızla arasında hiçbir şey geçmediğini söylemişti sadece sevgili olduklarını söylemişti :@

• Yaaaaa neden söyledin, ben o kadar ilerlemedim henüz. Valla hayal kirikligina ugradim simdii

• yok herhaldeee eski kırığı bir işler karıştırıyo telefonda biriyle konuştu aarav (çocuk) iyi arama falan dedi ay umarım kadın yalan söylüyordur :((( spoiler oldu ama kusura bakmaa madem moral bozdum düzelteyim dedim :D ben de yıkılmıştım yaa moral buldum şu an

• Birkaç defa denk geldim. Çok iyi gerçekten hintlere ilgim çoğaldı

1|0
    0|0
    • Sanirim kulturumuze yakin buluyoruz ve cok samimi geliyorr

• :) ve çok doğallar öyle kurmaca şeyler yok

• Aynen oyuncular çok iyi ya duyguyu samimi bir şekilde hissettiriyorlar

• Bende çok seviyorum bu diziyi selam merhaba güle güle 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Arada bakiyorum

0|0
    0|0
  • Bazen izliyorum

0|0
    0|0
  • Annemle babam 😔

0|0
    0|0
    • Ama cok eglenceli yaa ne kadar basit ve aslinda sacma oldugunun farkindasin yine de cok seviyosun sanki kirk yildir taniyo gibiyim oyunculari:)

• En önemlisi cinsellik yok zırt pirt opusmuyorlar

0|0
    0|0
    • aynenn ama çatladık yani o kadar yakınlaşıyolar tık yok merak ediyo insan :D

Yükleniyor...