Batman mi? Superman mi?

Arkadaşlar malum superman gezegenleri itebilecek güçte fakat batman supermanın tek zayıf noktasını biliyor. Sizin favoriniz hangi kahraman?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• Batman, kiyafeti falan daha karizma gibi sanki ajskhdajsdhajs :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• insan olduğu için batman diyorum :D :D hem şehrimizin de reklamını yapıyor :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 11

• Deadpool.

Superman amerikanlığın ve amerikan hayat tarzının mutlak koruyucusu olduğundan asla sevmedim sevemedim. Bruce en azından öyle süper güç falan ayaklarına yatmadan bileğinin hakkıyla dövüşüyor, öte yandan o da denyo bir kapitalist.

Deadpool öyle mi, öbürleri gibi kahraman ayağına yatmıyor.

1|0
    0|0
    • Ona bakarsan batman, spider man, captain america bunlar da kahraman ayağına yatmıyor. Senden daha fazla olgunluk beklerdim kardeşim deadpool 10 numara da bana çocuksu geliyor ya da hayranları tarafından bu hissi yaşamış olabilirim :D

• Spider Man kahraman ayağına mı yatmıyor? Yav git allasen 'Büyük güç büyük sorumluluk' diye kafa ütüleyen, görev bilinciyle bunu yapan bir adam.

Çizgi romanlardaki Batman temasına bakacaksak, Batman kendi arıza yapısı yüzünden o işlere girmiş, başka türlü yaşayamayan bir ruh hastası olsa da, sonuçta onda da bir 'Ben bu şehrin koruyucusuyum' kompleksi var. Gotham'ın suçtan arındırılmasından en çok o zarar görür.

Deadpool'u şu filmle ya da oyunla sınırlı görme, ağır bir travma sonrası kafayı yemiş bir zırdelidir Deadpool, tamam komik, geyik bir karakterdir de nihilist, içi ukte dolu, hayatı komple bitmiş olduğu için hiçbirşeyi umursamayan, akli dengesi bozuk bir adamdır. Neyi niye yaptığını bile tam olarak bilmez, hedonist, nihilist bir yapısı vardır.

Ayrıca okuması da, izlemesi de eğlenceli bir tiptir. Batman'in Frank Miller zamanları dışında o kadar da beğendiğim hikayeleri olmadı.

Gerçi çok da okumam çizgi roman.

• Çizgi roman okumuyorsan bu denli detaylı yorum yapman çok doğru değil. Ayrıca büyük güç büyük sorumluluk ister cümlesini ben amcası peter parkera söylemiştir. Örümcek adam hiç bir zaman kahramanlık ayağına yatmadı sadece tesadüf sonucu gelen güçleri yüzünden şehrini korumaya çalıştı. Kahraman ayağına yatmak bir nevi ego demek. Egonun en az olduğu kahraman ise örümcek adam. Ayrıca deadpool ne yaparsan yap ölümsüz, bu kahramandan ne zevk alınabilir ne heyecan duyulabilir ne de gerilim oluşturabilir. Sadece komikliklerini izlersin, madem bir kahraman seçicez deadpool kahraman olmadığına göre sende bu seçeneği yapamazsın. Haksız mıyım? Neyse herkesin kendi görüşü benimde son yorumum. Teşekkür ederim.

• Batman

0|1
    0|0
  • batman le superman ı mı kapıştıracaz :)

0|0
    0|0
  • recep ivedik

0|0
    0|0
  • her ikisinide severim. onları karşılaştıran filmleri izlemiyorum. ama yan yana koyan ve yardımlaşmalarını sağlayan filmleri ilzerim.

0|0
    0|0
  • süperman...

0|0
    0|0
  • joker :)

0|0
    0|0
  • halkmen

0|0
    0|0
  • superman