Kim bu arnav arkadaş #arnav? kimdir?

kim bu arnav arkadaş #arnav? kimdir? kimin nesidir.

Güncellemeler:
yakışıklımı lan şimdi bu çocuk

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Barun Sobti , hint oyuncu. Bir Garip Aşk isimli dizide oynuyor , dünya çapında belirli bir kitlesi var.

0|1
    0|0
    • yakışıklımı sence

• Fiziki olarak çok bir şeyi yok ama bakışları dizide çok anlamlı , bir gizemli bir masum. Ama esmer yakışıklısi yanı. Bende begeniyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Bir garip aşk dizisinde oynayan bir lavuk hint dizisi kuşi de karısı 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Arnav Kuşiye aşık. Kuşi Arnava aşık. Böyle saçma sapan bir dizinin içinde anca bakışıp duruyolar. Hint dizisidir kendisi.

0|1
    0|0
  • ahaha arkadaşlardan ilk duyduğumda verdiğim tepki aynen buydu :D kim bu arnav arkadaş? :P meğer hint dizisi oyuncusuymuş :D

0|2
    0|0
    • ya benim hatun bahsetti bana bende kıskanç bir zat olarak araştırdım hemen baktım öyle yakışıklı biri de değil baya ortalama bir türk erkeği sokakta görsen suratına bakmazsın ay şöyle yakışıklı böyle yakışıklı... ulan dedim kim bu hıyar

• annem hasta o adama hintli aktörmüş :P

0|1
    0|0
  • Ha şu diziden mi bahsediyorsun.

0|1
    0|0
    • dizimi bu arnav yoksa herifin birimi

• kendisi aşkı ve sevdiğe insanlara olan duruşuyla karakteriyle önce etkileyen sonra etkisinden kurtulmadığın bir dizi karakteri ha çoğu kişi yolda görse dizi felan olmasa yakışıklı demez ama dizide ne keramet varsa insanı büyülüyor :D

0|1
    0|0
  • Bir garip aşlk dizindeki oyucu kanal 7de hint dizi

0|1
    0|0
  • Ooo taş müko leziz enfes birisi😂😂

0|0
    0|0
  • arnav karizmatik bir sahis

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar izlediğim dizilerde gördüğüm en güzel aşk hikayesinin oynandığı dizinin başrolünde oynar kendisi.( hem kardeşe olan aşk hemde sevgiliye )

0|1
    0|0
    • şimdi yakışıklımı bu çocuk

• ya benım hatun takmış buna kafayı kim dedim lan bu hıyarto baktım ortalama bir türk erkeğine benziyor yani bir fazlasını göremedim yani burak özçivit değil bence

• O tipine takmamistir ki :) karakterine ya da kıza olan aşkı hoşuna gidiyordur

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilmiyorum inan ismi yabancı gelmedi ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...