Neden gündemde olduğunu anlayamadığınız ünlüler var mı?

Ortalama bir tipte olup, bir yeteneği olmadığı halde medya gücüyle bir yere geldiğine inandığınız ünlüler var mı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• helin avşar mesela veya ibrahim tatlısesin oğlu amerikada paris hilton birde o koca götlü vardı bir tane kardashian mıydı sevimsizin teki kadın.

2|0
    0|0
    • evet ben de bu insanların neden gündemde olduğunu çözemedim.

• kapitalist düzel birileri tarafından öne sürülüyorlar insanlar bunları takip ediyor filan hiçbir iş yapmadan dünya kadar para kazanıyorlar. adaleti yok bu dünyanın yapacak birşey yok :)

En İyi Kız Görüşü

• En başta Kim Kardashian var. Ortalama bir tip mi sana göre bilemem ama bence aşırı bir güzelliği yok. Sadece silikonlar sayesinde poposunu ve göğüslerini büyülten biri. Ki benim gözümde fiziği bile güzel durmuyor artık ve doğallıktan yana olduğum için genel olarak birşeyini beğenmiyorum o kadının.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok sevdiğim bir söz vardır TUPAC' ın

iyi bir kalçanın iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı bir ülkede hiçbir şey gelişemez.

1|0
    0|0
  • ülke onlarla dolu

1|0
    0|0
  • Basinda ankarali yazanlar mesela

1|0
    0|0
  • Cok fazla var memenin ve poponun zekanin onune gectigini bilmeyen yoktur sanirim

1|0
    0|0
  • Yok ama buraya çıkan sozde ''unlu'' kişileri ornek verebilirim

1|0
    0|0
  • ünlüler ile pek ilgilenmiyorum. hemen hemen hepsi öyle benim için

1|0
    0|0
  • Cem bonomo

1|0
    0|0
  • gerçi tv de boy gösterenlerin %90 ı ama en cok esra erol , caner in karısı Şu an aklıma gelen ,

1|0
    0|0
  • boşver be

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz mı olur mu hele bir tanesi var kac haftadır inmedi gündemden

1|0
    0|0
  • Var malesef

1|0
    0|0