Burcu Esmersoy'u Seksi Bulan Var mı?

Hayatımda gördüğüm anda tiksindiğim bayanlar;
1- poz verirken dudağını bir santim açık bırakan kızlar
2- dudağını büzüştürüp kamerayı yukarıya kaldıran kızlar.

Bu şekilde poz veriyorsanız hemen üzülmeyin. sizden daha çok tiksindiğim birisi daha var. O da Burcu Esmersoy. konuşmayı bilmeden, bu kadar sık ve çok reklam yüzü olması beni çok üzüyor. Son reklam filmi kendi firmasının reklam filmiymiş ama olsun. Bu Burcu Esmersoy'un itici birisi olduğu gerçeğini değiştirmez.

Ayrıca sen kimsin ki senin tiksinmen bişey değiştirsin diyebilirsiniz. ben sizinde görüşlerinizi öğrenmek istiyorum. Özellikle erkeklerin. Hoş kullanılmış bir sütyen gördüğünde bile "sahibine taparım ben bunun" diye dolaşan erkek kullanıcısı bol olan bir yer burası.

Not: Kendisin daha dini ve siyasi tercihlerini regl olur gibi değiştirmesi konusuna girmedim. O konuya girersek zaten çıkamayız.

1|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ebebeubeue mal gibi konuşuyor düşündükçe sinir oldum sgdsgvs

0|1
    0|0
    • bu reklamda konuşmamış olması bile yetmedi. yine sinir oldum yine sinir oldum. cami kenarına ekmek ufalayıp, üstüne işemiş herhalde.

• Bide ets reklamı var sinir katsayılarımı bozuyor devam edemeyeceğim...

En İyi Erkek Görüşü

• Çok itici sinir oluyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bu kadın Hakkı'nda net bir görüşüm yok aslında. Tek bildiğim aşırı güzel olmasa da insanların onu çok güzel bulması. Fiziği de öyle.
    Başka Ülkelerde Barbara Palvin, Adriana Lima, Alexandra Burimova gibi isimlere güzel denilir Türkiye de ise Burcu Esmersoy gibi kadınlara.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle ne güzel ne yetenekli

0|1
    0|0
  • ıgrenc buluyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...