İsmail YK yı nasıl buluyorsunuz?

Çektiği klipler felan komik değilmi sizce 😂 favorim facebook şarkı sı

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Arada bir dinlerim dalgasına.

0|1
    0|0
  • Ben senin ananın diye sarkisi var efsane..

0|1
    0|0
  • yılmaz morgülle eş değerde :D sen düşün artık

0|1
    0|0
  • Hayır en güzel şarkısı şapur şupur. Sarma bile sarıyor adam şarkıda afsfaa

0|1
    0|0
  • eskiden iyiydi artık dinlenmiyor ama ben dinliyorum şahsen ara sıra eski şarkılar iyidir.

0|0
    0|0
  • Eskiden ne dinlerdim be 😅

0|0
    0|0
  • Çok dinlerdim eskiden ama bence iyi değişik biri

0|0
    0|0
  • dede

0|0
    0|0
  • çocukken ama tam bir rezaletmiş.

0|0
    0|0
  • Daha gecenlerde kucukkeen cok yaramazmisiim agaclara cikarmisim pencereyii aciptaa kiza muck muck yaparmissiim sarkisini dinledim stresli oldugum anlarda iyi geliyo :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tüm dünya'daki insanlar müzik dinliyor herkesin müzik zevki farklı , o veya bir başkası, müzikten anlamadığınız halde ben şu şarkıyı çok seviyorum diyebiliyorsunuz, neye göre sadece hoşunuza gittiği için, şimdi ismail yk kro müzik yapıyor olabilir, fakat müziğinde sanat ve nota konuşturduğunu siz bilemezsiniz mesela., ismail yk neden demode gelir çünkü tüm Türkiye bir zamanlar onu dinledi artık sıkıldı, 2016 yılında İsmail Yk denen bir adam çıksa ve onun müziklerini yeni yeni duymuş olsanız şu an da bile dinlerdiniz, neyse kısacası konumuna gelmediğim biri hakkında eleştiri yapmak istemiyorum. Çektiği klipler filan komik değil sadece biz insanlar fazla egoluyuz, dışarda onu eleştiren insanların hayatı onun danslarından daha komik inan..

0|1
    0|0
    • Doğru ne diyebilirizki 👏

• Adamın müzik bilgisinin nasıl olduğunu bilmeyen insanlar var o kadar enstrümanı her babayiğit çalamaz kardeşim, adamda aslında böyle abuk subuk şarkıların bir fayda etmediğini kendiside biliyor, ve para kazanmak için yapıyor bu açık, Şu an istese Türkiye'nin en iyi müzisyenlerinden biri olabilir ama istemiyor :)

• @Dragontrail evet öyle ben de piano çalıyorum inanın çoğu şarkılar var ki herkese iğrenç geliyor, ama notalarını analiz edince bu notaları nasıl çıkarmış diyorum ya da bazı şarkılar var mesela piano'da çalarken insanların kulağına basit gelen şeyler piano'da o kadar zor bir hale geliyor ki birde zorluk dışında görselliği var örneğin şarkıyı çalarken parmaklar öyle enteresan şekile giriyor inanın o saçma şarkıyı çalmak extra beceri istiyor ee ister istemez o şarkıya hayranlık duymamak elde değil,

• "Şakayla makayla başlar bu işler, Gürültü patırtı kim kimi dişler."

- İsmail YK

0|1
    0|0
  • Komik evet onu görmedim arabayı yaktığı bir video vardı benim gördüğüm :)

0|2
    0|0
  • dinlemiyorum ki

0|1
    0|0
  • onun bazı damar şarkıları süper, hareketlileri de oynamak için dinlenebilir bnc dinlemesem de, onun dışında yok dinlenesi değil bnce

0|1
    0|0
  • onunda modası geçti ya güzel besteleri varda klipleri mizah üzerine hep :):)

0|1
    0|0
  • ben genelde gogıldan aratıp buluyorum

0|1
    0|0
  • bombabomba. com

0|1
    0|0
  • komik knk aynen

0|1
    0|0
  • yakilarsam muah yapcam