Siz olsanız napardınız?

okulda hoşlandığım bir çocuk var. onunda benden hoşlandığını düşünüyorum. arkadaşlarımın hepsi öyle düşünüyor daha doğrusu. sürekli bana baktığını falan söylüyorlar. her neyse bu çocuk bir türlü adım atmıyor. büyük ihtimalle soyadımı bilmediği için bir yerlerden eklemiyor ve benim yanımda sürekli arkadaşlarım var bu yüzden utanıp adım atmıyor diye düşünüyoruz. Siz benim yerimde olsanız instagramdan ekler misiniz? (ben soyadını bir yerden öğrendim)

Güncellemeler:
benden hoşlandığından eminim ama neden adım atmamakta ısrarlı? bana sürekli bakıyor ben bakamıyorum utanıyorum acaba bunu yanlış anlayıp kendini geri çeker mi?
arkadaşlarım beni cesaretlendirmeye çalışsada yapamıyorum bir türlü ya.. boynu kopucak çocuğun sana bakmaktan falan diyolar hatta. ama ekleyince de pişman olur muyum bilmiyorum. onun ilk adımı atmasını istiyorum ben. onun cesaretlenmesi için ne yapmalıyım?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• tabiiki hayır kızım sabret elbette bulur bir yolunu

1|0
    0|0
    • ya bende öyle düşünüyorum da işte arkadaşlarım baya bir baskı kurdu üstümde ekle çocuğu falan diye çünkü ortak hiç bir tanıdığımız yok nerden bulucak soyadını falan diyolar. bide o sürekli bana bakıyor (muş) ama ben bakamıyorum utanıyorum kendini geri çekmesinden de korkuyorum bir yandan.

• teşekkür ederim deneyeceğim :)

• rica ederim canım bol şans :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Ortak paylaşacağınız x bir şeyiniz olmadığından bir yaklaşımı da olmamış.
    Çekingen olduğundan dolayı sana ilgi-alaka gösteremiyor olabilir.
    Belli ki sen de bekliyor, istiyorsun. :)
    Bence onunla konuşmaktan çekinme. Bir "Nasılsın?" bile ona, sana karşı özgüven verecektir.

1|0
    0|0
  • Aynı ben :)

0|0
    0|0
    • yapma ya :D bol şanslar sana da o zaman ben hayatımda hiç bu kadar kararsız olmamıştım

• anladım tamam. ALlah hakkında hayırlısını versin :)

• inşallah demekten başka çarem yok :D teşekkürler

• sen kendine yakışıyorsa adım at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...