Başarılı olmak yerine bir başkasının başarısını kıskanmak örn: acun ılıcalı?

Acun ılıcalıyı herkes tanır ama çevremdeki veya sosyal medyada ki insanların birçoğu adama kin , nefret duyuyor neden mi peki? çünkü acun paraları bok gibi cebine indiriyor (diyorlar) benim yorumum ise şu bu adam bir şey ler yapmış yurtdışındaki tv formatlarını türkiyeye uyarlayıp başarı elde etmiş her şey fiziki güç değildir adam aklıyla geldi bu noktaya bir emek sarfetti bazı insanlar ise acun u sevmiyorum çok para kazanıyor yok yaa! kin duyacağına adam ı örnek alıp sende bu hayatta bir şeyler başarmaya çalış haksız mıyım arkadaşlar?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle haklısın

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Onun gibi 100 lercesi geldi geçti. Neden o bu kadar başarı sağladı?

0|1
    0|0
    • Akıl her şeyden üstün değil midir kardeşim? kafasını kullandı tv ye daha kaliteli yapımlar sundu bu noktaya geldi takdir etmek gerekir

• Hiç bir televizyoncuyu takdir etmem. Kendi başarılarıyla geçtiğini düşünmüyorum.

• @NeHaldeyiz sana katılıyorum bir spikerlikten 1000 lerce çalışanı olan bir firmayı kurmak pek mantıklı gelmiyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Ornek alınacak biri😊başarı asla tesadüf değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Başarısının kaynağını bilmiyorum ama gerçekten başarılı evet. Acunu da sevmiyorum çünkü yaptığı yarışmalar kültürümüze aykırı ve saçma. İnsanları biribirine düşürmekten başka bişey değil

0|0
    0|0
    • Survivor dan yola çıkarak böyle düşünmen çok yalnış kimseyi birbirine düşürdüğü yok survivor bir yarış hayatta aynı zamanda bir yarıştır

• peki yetenek sizsiniz iyimi? Küçücük çocuklar çıkıyor yarışıyor. Hiç bakmadığım bir yarış daha var şu biri bizi gözetliyora benzeyen ona ne diyeceksin. Artı hayatta bir yarış haklısın ama hayatta birilerinin üstüne basarak büyümek doğrumu. ?

• programlarında yaratıcılık yok, öğretici bir şeyler yok, bazı programlarında öfke entirikaya çok yer veriyor
    ve para kazanan bir sürü insan var neden onu kıskanayim ben

0|0
    0|0
  • Acun firardan döneli bu ülkede cok sey degisti cokkkk

0|0
    0|0
  • Adama kin duyacağına Adam'ı örnek al zengin demi

0|0
    0|0
    • Acun pat diye bu noktaya gelmedi emek vermeden bu noktaya gelseydi bunda var bir iş derdim ama televoleden buralara geldi emek verince insan gelmek istediği konuma gelemez mi sencede? :)

• Aynen spor muhabirliğinden buralara geldi

Yükleniyor...