Magazin programlarını saçma bulanlardan biriyim sizcede gereksiz değil mi?

Bilmem şu ünlü kıbrısa çıkartma yapmış şu ünlü kameralarımıza yakalandı olay olay diye başlayan magazin haberleri kadar tırtı olmadığı düşünüyorum

Türkiyede magazin programlarını kaldırmak lazım gereksiz ve saçmalar o kadar üzücü olaydan sonra bu programların olması ünlüler kahkaha atarken yayınlamarı küfürden farksız ve süper bir şey gibi tekrar yayınları oluyor :)
Magazin programlarını saçma bulanlardan biriyim sizcede gereksiz değil mi ?
Siz ne düşnüyorsunuz magazin programları hakkında :)
#pilavüstü

1|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aynen işte yayın özgürlüğümüz var diye eyleme çıkar ondan sonra magazinciler yayından kaldırılmaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Haklısın. Halkımızın beynini saçma sapan seyler ile dolduruyorlar.
    Hele evlilik programlarına , Kismetse Olur tarzı yarışmalara girmek bile istemiyorum!!!
    İddia ediyorum , eğer magazin programları yerine halka , ülkeye faydali bilim, düşünce... vb. programları daha sık yayınlansa idi şu anda Türkiye süper güç idi... 😞😞😞

0|1
    0|0
  • Bende sacma buluorum

0|1
    0|0
  • Yani insanlarin ozel hayatindan buze ne.. Napak yani olek mi o ondan ayrilmis bu bundan ayrolmis sacmaligiinn daniskasi.

0|1
    0|0
  • Eskiden deli gibi izlerdim de simdilerde banada saçma sapan geliyor

0|1
    0|0
  • Cok sacma. Kim nerede kiminle neyi nasil yaptigi insanlari neden bu kadar ilgilendiriyor? Baskalarinin hayatiyla ilgilendikleri kadar kendi hayatlariyla ilgilenseler kimse o magzinleri izlemek zorunda kalmazdi zaten

0|1
    0|0
  • Hafta ici evlilik programları hafta sonu magazin programları başka bir halt yok tvde bu yüzden tv izleme aliskanligimda yok artık

0|1
    0|0
  • Acaip sacma banane elin adamından

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum..

0|1
    0|0
  • yok ya bence iyi oluyor. sabah kahvaltisi iyi gidiyor. tabiki manyak gibi her gün bakip ciddiye almamak lzm

0|1
    0|0
    • küfür eder gibi onların kahkaha atmasından cidden mutsuz oluyorum şehit haberlerinin üzerine dalga geçer gibi yayınlanmaları saçma gece 12den sonra yayınlansa daha iyi olur bence o tip programlar

• evet rtük baska herseye itiraz etmeyi biliyor

• Saatleri değiştirilse çok mutlu olacağım rtürkün sitesinde şikayet kısmı çok karışık

• Senin düşüncelerinle hemfikirim

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim bana x ünlüsünün sevgili hayatından farklı kanal açayım diyorum yine aynı tip magazinler

• Peki bakarım teşekkürler 😊

• Ben de gereksiz buluyorum

0|0
    0|0
  • Hafta sonları kahvaltıda gayet güzel gidyo valla 🙂🙂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...