The notebook mu fight club mı?

İkisini de yıllardır sakladım hala izlemedim. Türleri de birbirinden çok farklı biliyorum ama bu akşam beni böyle hayvan gibi etkileyen bir şey izlemek istiyorum. Mesela bu iki filmde efsane ama sonunda hangisinde "vay be ne filmdi" diye uzun uzun düşünürüm, onu izlemek istiyorum. Uzun süredir film izleyemiyorum çünkü yoğunum da kırk yılda bir tane izleyince uzun süre etkisi kalsın istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Güncellemeler:
Fight Club'ı izledim. Çok pis mind fucked oldum. Pişman değilim. Herkese teşekkür.

0|0
57

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle fight club izle derim ama dikkatli izle konuşmaları takip et sahneleri hareketleri falan izlemiş olmak için izleme çok zevk alacaksın izledikten sonrada netten araştır biraz bir daha izlemek isteyeceksin izlemeden netten okuma ama bir zevki kalmaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duygusal havandaysan Notebook. Böyle "aa" diyeyim sonunda diyorsan Fight Club.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabiki de Fight Club

1|0
    0|0
  • Fight Club tabi ki de.

1|0
    0|0
  • Fight club tam da tarif ettigin filme uyuyo. Çok şanslısın ilk defa izleyecegin için :)

1|0
    0|0
  • Fight clup kesinlikle. Filmin sonunda neden bunu sec dedigimi anlarsin

1|0
    0|0
  • Ne saçma bir kıyas

0|0
    0|0
    • Soruyu keşke düzgün okusaydın be abicim. Dedimki türleri farklı, sadece film türü oalrak biliyorum zaten ama film bittikten sonra hangisinin etkisi daha çok kalır dedim sonuçta ikisi de efsane. Bilmediğim filmler için ne dememi bekliyorsun ciddi anlamda merak ettim.

• Soruyu okumam için ilgimi çekecek bir başlık yazmalısın demek ki.
      Herneyse, Fight Club izle. Notebook üzerine düşünülecek bir film değil pek.

• Bence yazmıyoruz, soru soruyoruz. Soruya tıklıyorsan okumak için yapıyorsundur bunu senin ilgini çekmeme gerek yoktur. Ki ilgini çekmiyorsa niye tıklayıp yorum yazma zahmetine giriyorsun? Birazcık mantıklı konuşsaydın keşke. Herneyse teşekkürler yine de.

• Ben de senin gibi fight club ı uzun süre sakladıktan sonra izledim
    Bence tam bir saçmalık ve ovulduğune hiç değmiyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Fight club tabi kii

1|0
    0|0
  • Fight Club 😂

1|0
    0|0
  • Ikisini de izlemedim