Survivorda Avatar Atakan'ı nasıl buldunuz?

Atakan'da ilk dikkatimi çeken şey bacakları olmuştu vücudu mükemmel resmen baktıkça bakasım geliyor eridim bittim o derece 👅🙆🏼💦 Performansına diyecek lafım yok zaten muhteşem siz nasıl buldunuz?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O nasil bir omuzdur😄

1|0
    0|0
    • Dime ya adam da öyle bir vücut var ki bakmaya doyamıyorum 😍😍

Erkekler Ne Diyor 9

• Aynen vücudunu bende beğeniyorum ama hiç izlemedim survivor karakteri nasıl peki Atakan'ın? Beğendiğin için söyleme doğruları söyle he. :D

1|0
    0|0
    • Karakteri de güzel arada rakiplerine biraz laf sokuyor kendini beğenircesine ama öyle egolu biri değil ve en beğendiğim huylarından biri de orada o kadar aç olmalarına rağmen aç gözlülük yapmayıp kendini hep geri çekiyor yemek konusunda hemde saygılı biri kesinlikle hakediyor birinciliği 😄

• Sana 20 beden büyük be canım. İç organlarını parçalar tek hamleyle yani, haberin olsun. Onun haricinde, gayet başarılı buluyorum ben. Performansı çok iyi, adanın en iyisi.

1|0
    0|0
  • Vücut paris kafa şırnak

2|0
    0|0
  • idolluk adam

1|0
    0|0
  • kizlar erkeklerin bacaklarına bakıyormuş
    vayy be😮

1|0
    0|0
  • Benim bacaklarimi gorsen delirirsin o zaman 😂

1|0
    0|0
    • Yine mi sen bari yorumlarda görmiyim seni 😂 Valla bilemeyeceğim Atakan'ın bacaklar favorim 😛

• Erkegin bacaginda ne var yaw hadi kadininki seksilik katiyor erkek bacagina fetiş ilk kiz sensin

• Emin ol tek ben değilim 😂

• izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Nekadar işsiz dovuscu varsa koyyorlar artik

0|0
    0|0
  • Turabi 2

1|0
    0|0
    • Turabi'den 1000 kat iyidir 😄

• Kas olarak demiştim zaten😀

• Atakanı turabi zibidisiyle bir tutmak salaklığın 1. Dereceliği😄 turabi soytarı. Atakan dünya şampiyonu

Kızlar Ne Diyor 3

• Hah iyi

1|0
    0|0
  • Adadaki en iyi yarışmacı bana göre atakan performans olarak

1|0
    0|0
  • Kekolukta sınır tanımıyo ama çok seksi adam ya. :D
    Kuvvetle ihtimal bu yılın survivorı kendisi olur, başarılı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...