KızlarSoruyor üyelerine göre Türkiye deki gelmiş geçmiş en iyi polisiye dizi hangisi?

KızlarSoruyor üyelerine göre Türkiye deki gelmiş geçmiş en iyi polisiye dizi hangisi?

• Adanalı
    0% (0)5% (1)2% (1)Oy Ver
  • Arka Sokaklar
    28% (7)21% (4)25% (11)Oy Ver
  • Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi
    24% (6)53% (10)36% (16)Oy Ver
  • Filinta
    4% (1)11% (2)7% (3)Oy Ver
  • Galip Derviş
    12% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
  • Güzel Çirkin
    12% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
  • Kanıt
    20% (5)10% (2)16% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle C şıkkı!
    Peki, neden?
    Öncelikle bir kitaptan başarılı şekilde uyarlanması etkili...
    Ayrıca, rol alan oyuncuların sahnelediği performans, bölümlerde anlatılan konuların hayatla iç içe oluşu, olaylara farklı bakış açılarıyla yaklaşmaları, abartıya kaçıp sahte aksiyonlar yaratmamaları, Arka sokaklar gibi kişisel kahramanlığa indirgenmiş bir yapı barındırmaması, objektif oluşu, gündeme dair konulara ve ülkenin yarası olan bazı unsurlara göndermelerde bulunulması, Adanalı isimli saçmalık abidesi bir dizi gibi ahmaklıkların ve komedi zırvalarının olmayışı bence bu diziyi sağlam bir polisiye yapmaktadır.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 8

• Kanıt kesinlikle / Diğerleri polisiye değilki, macera drama tadında hikayelerin işlendiği çakma hikayeler, belki plase Behzat Ç

1|0
    0|0
  • Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi.

0|0
    0|0
  • Behzat Ç

1|0
    0|0
  • Behzat Ç. İyiydi de, çok seviyesizdi. Aşırı argo vardı, insan ilişkilerini bozmaya yönetlik, kötü örnek oluşturabilecek davranış çoktu. O açıdan Behzo'yu eliyorum. Filinta diyorum.

0|0
    0|0
  • En kalitelisi filinta en iyi dizilerimiz sırasında ilk üçe zaten yeri garanti bana göre en iyi dizimiz filinta hem oyunculuk hemde tarihi güzel anlatması harika tabi eksik yönleride var tabi

0|0
    0|0
  • Behzat Ç bu seçeneklere fazla ağır gelir ;)

0|0
    0|0
  • Behzat Ç... Ötesi yok, gelmedi.

0|0
    0|0
  • Beyzat ç Tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...