The Walking Dead evreninden The Governor hakkında aklına gelen ilk üç şey nedir?

The Walking Dead dizisinin birkaç sezonunu atlayanlar The Governor ya da bizdeki adıyla "Vali" beyi ziyadesiyle iyi bilir.
The Walking Dead evreninden The Governor hakkında aklına gelen ilk üç şey nedir?İngiliz yönetmen, senarist, oyuncu ve daha bir çok şey olan ünlü David Morrissey tarafından canlandırılan The Governor ile ilk tanışmamız elbette gariptir. Sempatik, yakışıklı ve farklı bir karizması bulunan vali, zaman içinde çevresine ve bize gerçekte "kim" olduğunu gösterir. Onun kendi gelişim sürecinde biz de çok şeyi öğreniriz.

Peki, The Governor denildiğinde aklınıza gelen ilk üç şey nedir? The Walking Dead evreninde sizin için onun hangi yönleri kalıplaşmış ve efsaneleşmiştir?

NOT: Diziyi izlemeyen üye arkadaşlarımıza saygısızlık olmaması için lütfen yapacağınız görüşlerde spoiler vermeden uygun bir dil ile yanıt verin. Şimdiden teşekkür ederim.

1|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kibar bir psikopat, çekici bir görüntü ve kurnazlık.

Ben hala dizide öldüğünü düşünmüyorum. Sanki bu manyak bir yerde tekrar karşımıza çıkacak gibi hissediyorum. Çünkü böyle bir karakterin vurulma anı gösterilmedi.

0|1
    0|0
    • Michonne'un kılıcını yedikten sonra hayatta kalan ne bir zombi gördüm ne de bir insan evladı...

• Haklisin ama yinede o kiz kurtarmış olabilir gibime geliyor. Hatta bu yeni yere saldiracaklar ya orda bike cikabilir 😊😊Eig icinde tesekkurler

• Gibinize gelmesin vali öldü. Yeni yere saldırıcak kişi Negan ve çetesi olabilir.

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...