En çok hangi Game Of Thrones karakterinin ölümüne üzüldünüz?

Game Of Thrones...
Belki de bugüne dek yapılmış en muazzam dizilerin tahtında oturuyor. On bölüm çekip tüm milleti koparıp bir sene boyunca meraktan çatlata çatlata bekletmek konusunda da üstüne yoktur! Bambaşka bir zamanın ortasında farklı karakterleri, zengin senaryosu, kurgusu, müzikleri, sahne detayları, kostümleri, yetenekli ve kaliteli oyuncuları ve sunduğu her şeyle birlikte gönüllerdeki demir tahtın tek varisi...
Dizi başladığından bu yana kitabın yazarı hakkında iyi bildiğimiz bir şey varsa o da herkesin bir şekilde mutlaka ama mutlaka öldüğüdür. Çünkü, George R. R. Martin cidden dizide adam bırakmayı sevmiyor.
En çok hangi Game Of Thrones karakterinin ölümüne üzüldünüz?Daha ilk sezondan itibaren Game Of Thrones hepimizin, hepimiz olmasa bile milyonlarca izleyicinin ve kitabını okuyanların beğenisini kazanmıştır. Tabii, bunda önemli bir etken de dizide yer alan karakterlerdir.
Peki, siz hangi karakterin öldüğü anda burukluk hissetmiş ve üzülmüştünüz? Hangi karakterin gidişiyle diziye bir nebze olsa da küstünüz?
İşte o karakterlerimiz:
A ) Alemin en babası ve dürüstlükten ödün vermeyen Ned ya da asıl adıyla Lord Eddard Stark
B ) Ailesi için her şeyi yapmaya hazır anne Catelyn Stark
C ) Babası kadar onurlu ve yiğit Robb Stark
D ) Saçı, sakalı ve endamıyla karizma Khal Drogo
E ) Ateşle öpülmüş güzel ve vahşi Ygritte
F ) Ölmeseydi de şöyle gülse dediğimiz, bir farklı karizmatik ve kıvrak adam Oberyn Martell

• Lord Eddard Stark
    31% (19)49% (20)38% (39)Oy Ver
  • Catelyn Stark
    15% (9)2% (1)10% (10)Oy Ver
  • Robb Stark
    19% (12)17% (7)18% (19)Oy Ver
  • Khal Drogo
    15% (9)2% (1)10% (10)Oy Ver
  • Ygritte
    5% (3)10% (4)7% (7)Oy Ver
  • Oberyn Martell
    15% (10)20% (8)17% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• diziyi begenerek izliyorum en sevdigim yonude karakterlere baglanmanin iyi olmadigi en iyi karakterler bir sekilde öluyor ben martell'in ölümüne biraz uzulmustum kazandigi duelloyu kaybetti sirf gösteri yapmak icin :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• khal drogoda sadece kızlar var sdafsdaf:DD: dağ gibi yağız reis... ona da üzüldük tabi, ona da içimiz yandı. ama ned starkı ben şahsen babamdan çok severdim. rahmetli kral adamdı.

0|1
    0|0
    • Kaslı, sakallı ve boylu poslu olunca tüm kadınların ilgisini mıknatıs misali çekiyor kendine...
      Evet, Ned Stark ölünce benimde içim bir tuhaf olmuştu. Teşekkür ederim.

• Khal DROGO onun olmesini hic istemedim gorsel bir solendi benim icin ama su da bir gercekki oberyn martell bu listede benim icin basi ceker intikam almak onunla guzel :)

0|1
    0|0
    • Khal Drogo 'nun ölümü, nasıl desem çok acıklıydı. Oberyn Martell ise kafa dengi bir insandı ve öylesine bir ölüm ona yakışmadı.

• Ahhhhaa cok guldum hele kitapta bittim senden tablo cikar ahhhaa ewet isterdim yaa :p ama khalin daha hos bir fotosunu koyabilirdin askolsun :(

• Doğru benden kitap yerine tablo hediyesi daha uygun olur. Drogo'nun özellikle bu halini koydum. Çünkü, malum sorunun konusu ölümler üzerine...

• Jon Snow ölmemiştir umarım😊

0|1
    0|0
  • Seçilmiyorda yahu hepsi ayrı şimdi. Özellikle Oberyn ve Drogo :'(

0|1
    0|0
  • Khal Drogo ve beyaz kurdun ölümü çok üzmüştü =/

0|1
    0|0
    • Evet, onun ölümü de ayrı bir trajik sahneyi barındırıyordu. Sevdiği kadının elinden ölümü tatmak!

• Starklardan hepsinin ölümüne üzüldüm, joffreynin ölümüne çok sevindim. Ve umarım Jon snow ölmez

0|1
    0|0
  • catelyn yaa o üzmüstü

0|1
    0|0
  • diziyi izlemeyen biri olarak spoiler yedim, sağ ol yani!

0|1
    0|0
    • Öyle ya da böyle bu ölümleri okuyacak, görecek veya duyacaktınız. Bir şekilde sağdan soldan gözünüze ilişecekti. Yine de izlemediğiniz halde böyle bir kötü etki yarattığım için kusura bakmayın, üzgünüm.

• İzlemeyenlerin izliyormuş gibi yaptığı dizi bu mu?

0|1
    0|0
  • Sizce?
    Öldü gitti gönlümün efendisi...

0|1
    0|0
  • Oberyn Martell öldüğünde ağlamıştım :/

0|1
    0|0
  • Catelyn Stark güzel kesmişler boğazını :D

0|1
    0|0
  • Oberyn Martell

0|1
    0|0
  • game of thonores i hiç izlemedim sence en iyisi hangisiydi sen en çok hangisine üzüldün

0|1
    0|0
  • Ben hepsine çok üzüldüm ya 😢😢😢😢

0|1
    0|0
  • ned stark ve khal drogo.

0|1
    0|0
  • Khal Drogo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10