Zayıflık güzellik değildir. Sizce?

Ülkemizde zayıflama haplarından ölen kızlarımızın sayısı arttı. Medya dayatması olan zayıflık= güzellik algısına karşı haklı isyanda sizde yer alın! balık etli, normal kadın vücutlarının gerçek ölçüler olduğunu gösterin! Kızlarsoruyorda sürekli yayınlanan nasıl zayıfladım, kilo verme yolları gibi yazıların altına balık etli kadınların resimlerini atın. Atın ki güzellik algısı oynanmış yeni nesilin normal algısı değişsin!
 Zayıflık güzellik değildir. Sizce?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• 1930 larda balık etli kısa kıvırcık saçlı kadınlar güzel bulunurken 90 larda fazla zayıf uzun saçlı kadınlar güzel bulunuyormuş. güzellik bence sadece algısal.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Balik etli kadınlar cok güzel ya

1|0
    0|0
  • Tabi ki katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Bence güzel birsey ama tabi doğal yolla olsa daha iyi olur çok zayıflıktan bahsetmiyorum bu arada

0|0
    0|0
  • bencede

0|0
    0|0
  • Yani şişmandım şişmandım ben zayıflayınca mı şişman kızlar ilgi görmeye başladı

0|0
    0|0
  • canim, curvy ve fat arasinda farklari ögren once... gosterdiklerin fat

0|0
    0|0
    • Tatlım en üstteki manken curvy model olarak gösterilen dünyaca balık etli kabul görmüş bir kadın. Google Ashley Graham curvy model yaz yabancı merkezli sayfalarda kendisine nasıl hitap edildiğini görürsün! Kelly Brook desen zaten fizik hatları bir çok kez en seksi seçildi. O da balık etlidir. Balık etli ve hatları belirgin bir kadındır. Yani senin dediğin fat kısımda yer alanların hatları özellikleri belleri belirgin olmaz. Sen öğrende gel.

• Bunların hiçbiri obez değil! insanları yanlış yönlendirme.

• bmileri tip yonunden obez olarak geciyordur... eminim bundan 1.80 olsa 85 kilo olsa obez olarak geciyor.. asiri obez degil hafif.. 85 le baslar 160 a kadar gider! bunlarinki bir bagimlilik ve yemege bagimli olmak ciddi bir hastalik.. gercekten cok onemli birsey

Erkekler Ne Diyor 3

• Katıldım

0|0
    0|0
  • Hepsi bir birine bagli

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum maalesef, ben kadının ince ve zarif olmasi taraftariyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...