İbrahim Tatlıses eski eşine ilanıaşk ederken Petek Dinçöz'ün fotoğrafını paylaştı :D Kendi eşini nasıl tanıyamaz insan?

İbrahim Tatlıses, boşandığı eşi Ayşegül Yıldız'a Instagram sayfasında ilanıaşk etmiş ama yanlışlıkla Petek Dinçöz'ün fotoğrafını kullanmış. Üstelik de Petek ile arası bozuktu :D
İbrahim Tatlıses eski eşine ilanıaşk ederken Petek Dinçöz'ün fotoğrafını paylaştı :D Kendi eşini nasıl tanıyamaz insan?
İbrahim Tatlıses'in, fotoğrafın altına yazdığı şeyi görüyorsunuz değil mi: "Bir anne çocuğuna ne kadar düşkünse; işte bende sana o kadar düşkün ve aşığım... Ben bitti, demeden bitmez."

7|2
83|106

En İyi Erkek Görüşü

• cilveli mesajı yanlışlıkla dayıma gönderirken ben..

27|9
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adam 'Temsilidir kimse yanliş anlamasin' yazmiş. Ben bunda abartilacak bir sey göremedim.

3|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 105

• Mermiye kafa attığından beri bir tuhaf oldu bu adam.

19|5
    0|0
  • Bunlar hep mermiye kafa attığından

16|5
    0|0
  • Adamın hayatı kaymış aklının kayması normal.

12|2
    0|0
  • bir ölmedi gitti şu vatan haini.

6|2
    0|0
  • adamın 5 6 tane karısı olursa karışabilir tabi

2|1
    0|0
  • Adam demiş kimse yanlış anlamasın diye zaten ne değişiksin

4|0
    0|0
  • burada kendi eşini tanıyamamak değil petek dinçözü tanıyamamak diye bir şey var ;) cümlede anlam 0 otur :D

3|2
    0|0
  • Kolay değil kafasının içinde yer fıstığı büyüklüğünde bir metal geçti haliyle beyinde bir hasar meydana gelmiştir, babasından bahsederken de Bülent Ersoyun resmini koyarsa şaşırmam 😂😂😂

1|1
    0|0
  • Adam kafasına kurşun yedi, bir zahmet olsun :)

3|0
    0|0
  • Neden çümleyi kestin sıf kıcıklık olsun diyemi neden devamını yazmadın Sadece senin istediğin sekilde mi alıgılayalım diyemi burda dalga gecilecek cümle bulamadım,
    Sen önce kendinle dalga geç burada magazaincilik oynama yürü git. Sinir oluyorum insanlara sununla nasıl dalga gecerim sununla nasıl küçük görürüm felan filan lütfen kendinis küçük düşürme o da sonuçta ünlü olsun olmasın oda insan

0|0
    0|0
  • Adam baştan yazmış zaten eşinin resmi olmadığını. Enpati yapamayanlar; Bir çok kişi yabancı birini ayrıldığı özlediği birine benzetmiştir hatta şarkılara bile dile gelmiştir (sırf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim) ve İbrahim tatlısesde eski eşini özlediğini bu vesileyle duyurmuş bunda garipsenecek yadırganacak alaya alınacak bir şey göremedim.

0|0
    0|0
  • İyiki biri ben bitti demeden bitmez demiş önüne gelen aynı lafı şapıyo karizmasınız ya hımnakoim:/

4|0
    0|0
  • Umrumda mı.

1|1
    0|0
  • Detay - ''Bu resim TEMSİLİDİR kimse yanlış anlamasın'' diyen bir ibrahim tatlıses var. sizde sazan. avi gibi hemen şey yapmışsınız. o yazıyı okuyunda. ibonun resmi temsili koyduğunu, petek dinçöz'ün olduğunu biliyordu zaten. aviler işte...

http://i.hizliresim.com/ZkJlXV.jpg

http://i.hizliresim.com/4r8NjA.jpg

http://i.hizliresim.com/0nL30Z.jpg

http://i.hizliresim.com/j3jdAL.jpg

0|0
    0|0
  • Peteğin yerinde olsam arar küfür ederim böyle şapşallık olamaz

2|0
    0|0
  • Alınma ama toplum olarak ; bilgimiz olmadan fikir sahibi oluyoruz birçok konuda... Adam zaten belirtmiş fotoğrafta "resim temsilidir" diye. Sadece Petek Dinçöz'e ait olduğunu bilmiyormuş o kadar.

2|0
    0|0
    • Aynen ben de onu diyorum, orada büyük harflerle temsili yazmış adam. Soru soran kişi ise adamın Petek Dinçöz'ü eşiyle karıştırdığı sanmış. Hey Allah'ım, balıklama atlamaya ne kadar meraklı bir milletiz. Yeter ki konuşacak bir şeyler olsun.

• @Ebeyinşeyi aglasan da fayda yok, tebessumluk durumlar artik bunlar :)

• Ehehe haklısın galiba =))

• yaş ve sağlık sorunları ile hala aşk peşindeyse yeter.

3|0
    0|0
  • Yoklamış.

1|1
    1|0
  • Oldu a. k. töbe töbe. Narksist pe... nk.

0|0
    0|0
  • Allahın adamda beyin hasarı kalıcı olmuş sanırım eşini tanımazmı la insan 😂

2|0
    0|0
  • Adam vurulduktan sonra beyni de zarar girmiş olabilir.. tanıma zorluğu vs.. mümkün yanı..

1|0
    0|0
  • İbrahim Tatlıses fotonun Petek Dinçöz'e ait olduğunu öğrenince açıklama yaptı ''Beynimden vurulmuşa döndümmm!!''

haşırt.

1|0
    0|0
  • Headshot yedikten sonra cok degisti bu ceko :D

1|1
    0|0
  • o son kurşunu yemeyecektin

5|0
    0|0
  • Kendisi beninm komuşum. Ayşegül'den bahsediyorum. İbo'nun da kendisini tanıdığı aşikar, çünkü ziyarete geliyor. Umarım bir gün karıştırıp da beni ziyaret etmez.

1|0
    0|0
  • Kendisini pek sevmem ama bu pek adama saldırmak için güzel bir durum değil. Temsili olduğunu belirttiği için altında her zamanki gibi bir olay aramaya gerek yok diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Beynine kurşun yemiş herif normaldir yani bence böyle şeykeri mazur görülmeli fazla üstüne gitmesinler :D

0|0
    0|0
  • ofoto bilerek konuldu.. kandırıyor milleti

0|0
    0|0
  • Gelmiş 64 yaşına hala karı kız peşinde lan 😂😂

3|0
    0|0
  • Ahah mal insan ya

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    75

Kızlar Ne Diyor 82

• Petek Dinçöz yerine her hangi birimizin fotosu da olabilirdi. Sukretmek lazım ;D

1|0
    0|0
  • bu resim temsili yazıyor görmüyormusunuz

0|0
    0|0
  • Akıl akıl gel k.. na takıl.

0|0
    0|0
  • reizz konuşmuş

0|0
    0|0
  • fahahaha iyi

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • Her ne kadar sonradan " bu Resmin Petek Dinçöz olduğunu bilmeden koydum bu Resim TEMSİLİ'dir kimse yanlış anlamasın!!! " diye açıklama yapmış olsada saçma olmuş hala kaldırmaması evli barklı kadın sonuçta aşıksan git aşık olduğun insana haykır sosyal medya ne alaka Petek Dinçöz'ün fotoğrafı olduğunu öğrendikten sonra kaldırmamak ne alaka? Yakışmıyor böyle hareketler iyice bunadı İmparator.

0|0
    0|0
  • Bence Petek'e ilanı aşk etmiş😂

0|0
    0|0
  • hahahahaha adamın kafa hala gidik abi ya :D

0|0
    0|0
  • Adam beyninden kurşun yedi ve hala hayatta. Benim bile taniyamadigim Dinçözü onun tanımasını beklemek sacma olur.

0|1
    0|0
  • Bu hesap onun mu peki

0|0
    0|0
  • İyi de eşim dememiş ki zaten, temsili demiş. Petek Dinçöz'e ait olduğunu bilmemesi de gayet normal, ben de böyle bir kareden kadının kim olduğunu çıkaramam şahsen. Olayları bu kadar büyütmeyin.

0|1
    0|0
  • Yavrum senin gözlerin gitmiş. RESİM TEMSİLİDİR yazıyor okuyamıyor musun yoksa? Kendi eşini tanıyamaz yazmışsın bide, adam eşi olmadığının farkında zaten. Ve bunca insan da seninkine benzer yorum yapıp, dalga geçmiş. Vah benim sevgili ülkemin balık insanları.

Tşkler

0|0
    0|0
  • Kaş yaparken höz çıkarmış. Bende görünce şaşırdım. Reklam apaçık 😄

0|0
    0|0
  • Sen Galatasaray mısın? Ne demek bitti demeden bitmez :D

0|0
    0|0
  • Rezillik ya 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Ay şaka gibi :D

0|0
    0|0
  • Değişik insanlar

0|0
    0|0
  • İyi de adam eşini kastetmemiş ki. bir anne ve cocuktan bahsetmiş bu herhangi nşr anbe ve cocuk resmi ne yani shakira ve oğlunun resmini koysa ona mı ilanı aşk etmiş olacaktı ya da yine mi eşini tanımamış olacaktı. çok saçma bu şekilde anlaşılıp üstünr gidilmesi

0|0
    0|0
  • Adam kafadan vuruldu normaldır. Petek Dinçözde farkındadır bunu 😊

0|0
    0|0
  • İbo ya bence o kadın para için yanındaydı evlendi alması gerekeni aldı yoluna baktı

0|0
    0|0
  • Fotoğraf da ne Petek Dinçöz'ü temsil etmiş ne de kendi eşini. Sadece Çocuğuna bağlı olan bir Anneyi temsil ediyor bu Fotoğraf ötesi yok. Bu yüzden abartmaya da gerek yok.

0|0
    0|0
  • unluler boyle iste cok hayran olmamak lazim

0|0
    0|0
  • Hım olur böyle şeyler ☺ nolcak sanki insanız şunun şurasında

0|0
    0|0
  • ghfdgfH:dfGH:JFG:jFG: yav

0|0
    0|0
  • adfsafsd :D ben bitti demeden bitmez ne demek a'q. bir taraf istemiyorsa bitmiştir. ben istiyorum diye zorla mı kendisiyle birlikte ooldurtacak Allah'ın magandası

0|0
    0|0
  • hahah bir iş yaptı onu da eline yüzüne bulaştırdı :D

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki bu ne böyle bitti demeden bitmez oldu karşındaki ne senin :D

0|0
    0|0
  • Anamın beyni hala felçli demek ki çok şaaapma :D

0|0
    0|0
  • Yamulunca hepten aptallasti 😆😆

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    52
Yükleniyor...