Böyle bir yarışma olduğunu biliyor muydunuz?

Amerika'da küçük kızları bikini giydirip makyaj yapıp güzellikleriyle yarıştıran böyle tuhaf bir yarışma olduğunu biliyor musunuz? Ben görünce şaşırdım şahsen...
Böyle bir yarışma olduğunu biliyor muydunuz?

0|1
12|26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• niye erkek değil peki niye.. hani feminist kadınlar.. sonra kadınları niye cinsel obje olarak görüyorsunuz diyorlar

1|1
    0|0
  • Kişisel olarak tasvip etmem. Evet, bununla ilgili bir haber okumuştum, fakat sonrasında midem bulandığı için resimlere bile bakamadım. Bu kız çocukları reklam, film vb seçmeler için hazırlanıp yarıştırılıyor. Abd de böyle bir birinciye 8 yaşındaymış, defalarca tecavüz edilip, öldürülene kadar da sıklıkla yapılıyordu.

0|0
    0|0
  • İlk defa gördüm. Sapıklığın sonu yok. Ailelerine mi kızarsın Yarışmayı düzenleyene mi, İzin verene mi yoksa Her halta kızıp bu tür yarışmalara gık çıkarmayanlaramı

0|0
    0|0
  • İşte Amerika'da da bu tür durumlar var. Bunlara Little Miss Sunshine deniyor. Bir nevi pedofili durumu var demekki toplumların içerisinde. Bende nefret ediyorum ama sanırım nefret etmem insanların içindeki iğrenclikleri engellemeye yetmiyor. Taa oralara gitmemize gerek yok, bizde bu durumlar özellikle Güney doğu Anadolu'da gizli gizli yaşanıyor, kimse sesini çıkartamıyor.

0|0
    0|0
  • Pis sapıklar. Yazık günah çocuklara ya.

0|0
    0|0
  • Yeni gördüm.

0|0
    0|0
  • Muslumanlara kucuk cocuklara bakiyolar diye iftira atanlar bunlsri gormezler cunku abdmoderndir yakinda turkiyede modern diye yapar

0|0
    0|0
  • küçücük kızları türbana sokan zihniyetle bu aynı

0|0
    0|0
  • Türkiye de olsa halk ayaklanır amerika da olduğu için ay ne güzel derler

0|0
    0|0
  • bılmıyodum

0|0
    0|0
  • admin olan şahıslar bizim sorularımızı saçma sapan sebeplerle siliyorsunuz da bu gizli pedofili neden silip atmıyorsunuz?

0|0
    0|0
    • senin bu paylaşımı yapma amacın nedir? ne katacak bu paylaşım bize ya da siteye? sen pedofil ya da pedofili eğilimleri olan birisin... bunu da maksatlı olarak paylaşıyorsun... kadın olduğuna da inanmıyorum... çek git bu siteden yoksa seni savcılığa vereceğim

• Jackass Bad Grandpa filminde görmüştüm

0|0
    0|0
  • su istimal değilmi bu

0|0
    0|0
  • Sübyanciliğin temeli böyle atiliyor.

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum gerçekten şaşırtıcı

0|0
    0|0
  • Oldukça mide bulandırıcı...

0|0
    0|0
  • pis kapitalistler

0|0
    0|0
  • O yarışmayı yapanları kanalına kadar hepsinin ta...

0|0
    0|0
  • Aman Allahım bizim ülke nasıl geri kaldı bundan ben gidiyorum bu ülkeden medeniyetler ülkesine

0|0
    0|0
  • Biliyorum

0|0
    0|0
  • Yok daha neler. kızları daha çocukken hovardalığa teşvik ediyorlar. Çok ayıp

0|0
    0|0
  • Ecnebi degillermi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle böyle bişey kaubl edilemez REZALET!!

0|0
    0|0
  • iğrençlik resmem çocuk p*rnosu pedofili

0|0
    0|0
  • manyaklar ne diyelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• tabi. bir ara reality show vardı bunlarla ilgili. anneleri gespato gibi oluyor bunların. kızları 40 yaşında adammış gibi uyku uyutmadan çalıştırıyorlar. çocuklar ağlıyor yorgunluktan anneler bu sefer de "makyajını akıtma!!!" diye çığlık atıyor falan. tam manyaklık. çocuk istismarı resmen.

0|0
    0|0
  • Benden daha buyuk duruyolar

1|0
    0|0
  • O kadar da değil ya

0|0
    0|0
  • Sonuncu sanki yetiskin bir kizin basini cocuga shoplamislar gibi 2. Ayni barbie bebek olmus ama hic hos degil cocuk onlar cok yanlis bisey

0|0
    0|0
  • saçmalık

0|0
    0|0
  • Yazik o cocuklara

0|0
    0|0
  • Evet burda biri daha paylasmisti

0|0
    0|0
  • çok çirkin olmuşlar. beğenmedim