Ahmet Kural, Kemal Sunal'a özeniyor olabilir mi?

Yani ozenmekten kastım onu coook fazla örnek alıyor olabilir mi?
Kemal Sunal 10 Kasım doğumlu fakat Atamizin ölüm günü olduğu için hiç doğum günü kutlamazmis. Ahmet Kural da 10 Kasım doğumlu olduğunu söylüyor ve aynı açıklamayı yapıyor. Ben samimi olduğuna inanmıyorum.

• Samimi değil.
    42% (8)33% (7)38% (15)Oy Ver
  • Gayet samimi.
    58% (11)67% (14)62% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|3
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ustalar örnek alınır çıraklar ise onların yerini dolduramadıklarını bildikleri halde yinede biraz benzesem yeter düşüncesiyle yaklaşır bence bu güzel bir şey Kemal Sunal yani kemal abimiz yaşasaydı ihtirazı olacağını düşünmüyorum onun için bir gurur kemal sunalı örnek almak ona benzemeye çalışmak büyük onurdur bence ben tiyatro sanatında yer alsaydı eğer idolüm kesinlikle Kemal Sunal olurdu...

Mekanı Cennet Olsun Kemal abimizin türkiyenin gülen yüzü :)

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• özeniyo mu bilemem ama bence çok başarılı her komedyenin örmek alması gereken bir sanatçı kemal sunal özenmeleri gerekiyor bence tabi kendi tarzlarını kaybetmeden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Samimi olmasa, doğum günü için Atatürk'ün ölüm yıldönümünü değil, Tayyip'in dedesinin ölüm yıldönümünü seçerdi.

1|0
    0|0
  • Eminim ki Atatürk'ü seven bir çok 10 Kasım doğumlu vatandaşlarımız kutlamıyordur , bence gayet samimi ama dile getirmesi ironi tabiiki.

1|0
    0|0
  • Alakası bile yok

1|0
    0|0
  • saçma bence Atasını seven ve onun vefatı, doğum gününe denk gelen bir çok insan böyle düşünüyordur. Benim de 10 kasım doğum günüm olsa böyle söylerdim. Sırf bu açıklamayla Kemal sunala özeniyor demek haksız bir eleştiridir bence. Ahmet Kural has devrimcidir ve devrimciler acının olduğu yerde sevinemezler. Milletin en acı günüdür 10 kasım söylediği doğrudur.

0|0
    0|0
    • 10 Kasım doğumlu olması ve doğum gününü kutlamaması pozitif yönde nir şey ama Kemal Sunal gibi açıklama yapması sadece dikkatimi çekti

• Çıldırttın beni sinirlendim dediğime bakma sen benim

• bu kadar parlamanıza gerek yoktu

• samimi gelmiyor o adam hiç o kim kemal sunala özenmek kim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...