The walking dead te neler olur? shopiler?

Arkadaşlar the walkıng aranızda cızgı romanını okuyanlar vardır benim okuma fırsatım olmadı ve en basından beri bu diziye takılıyorum :) Şuana kadar shopiler almak hıc ıstemedım. Ama merak ediyorum bu son gelen paul nasıl bir adam? Rick ve mıchone arasında neler olacak? Negan nasıl biri :)

Güncellemeler:
Bu kadar shopıler yeter dedikleri gibi ızlemeyenlere ayıp olmasın ıkı sey öğrendim yetti teşekkürler :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• rickin kolu kopacak dizinin sonunda rickin çocukları kalacak yeter bu kadar. D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• spoiler değil miydi yahu o

0|0
    0|0
    • telefonda yazarken cevırıyor bosluk bırakmam gerekiyor yoksa bende anlamadım :)

Erkekler Ne Diyor 8

• son 2 bölümünü izlemiyorum bilerek biriktiriyorum ard arda izliyorum hemen bitiyo çünkü tadı damakta kalıyo :))

1|0
    0|0
    • aynı ben :D

• esas kadro hiç bişey yapmasa bütün bölüm konuşmaylada geçse karizması var izletiyo:)

• :):)

• negan dizinin gelmiş geçmiş en belalı düşmanıymış sadece bunu duydum. supernatural daki john winchester ı oynayan abi oynuyo. çok sevindim

1|0
    0|0
  • İzleyenlere ayıp olur anlatmayalım.

1|0
    0|0
  • olmaz sülemem çok gizli

0|0
    0|0
  • Spoiler yok lütfen öğrenince bir tadı olmuyor fragmanını bile izlemem

0|0
    0|0
    • ya su paul ve neganı merak edıyorum :)

• 1 hafta beklemek bu kadar zor olmamalı bekle ve izle

• Rick ve mich evlenir
    Negan da gruba siyahi adamla devam eder

0|0
    0|0
  • onlarda benden :))

0|0
    0|0
  • Negan glenn in kafasını deşecek çivili sopasıyla,

0|0
    0|0
    • :o :o

• demeyeydin iyiydi.
      bari morgan milleti rick düsman edecek kurtlar saldıracakta dede bari iyice izlemesınler diziyi

• @Bendiss sonradan yazdım tamam yeter diye :) neganı merak etmıstım sadece saol :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...