Semih reis sms oylamasında birinci oldu. Sevinenler?

Tam dedim semih birinci oldu, serkay ve efecanı kafa kafaya vurduracak derken, yine acunun oyununa geldik 😒
Sırf kavga çıkaranlar adada kalsın diye her hafta kafasına göre kural uyduruyor ya böyle bir saçmalık olamaz.

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Acun'unki de ekmek parası, aynen ne yapacağını şaşırdı :) nasıl da anında kural uydurdu valla. Yoktu hesapta böyle bişey, zaten oylamayı ertelemesinde de bir kıllık var, şimdi de biz bunu sadece bu hafta için yaptık dedi

1|0
    0|0
    • Kesin oturdular düşündüler serkayla efecandan biri gidecek napsak ne etsek derken, bir anda kurallar değiştirildi😄 Acun için kavga çıkaran, ortalığı karıştıran yarışmacılar dışındakilerin pek bir önemi yok demekki

• Valla yılmaz Morgül arada sırıtmıyo bile :) diğerlerinden pek bir farkı yok, hiç olmazsa komik adam 😂

• Orası da doğru geçen yılın en kötü yarışmacılarına denk bunlar

En İyi Kız Görüşü

• Sevmiyorum semihi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• semih ütopyada da hep birinciydi.. son anda gümletti halk onu.. yine aynı şey olacak :) insanımız kaypak insanları şebek gibi oynatıp son anda gümletir... akıllandı artık herkes..

0|0
    0|0
    • Keşke insanımızın elinde olsa..
      Acun ne isterse o oluyor her hafta yeni ni kural yeni bir düzen sms falan hikaye kim birinci olursa olsun bir şekilde olaya müdahale edip istediğini eletiyor adam

• patron adamın hali başka oluyor :)

• Böyle basit şeylere sevinemiyorum.

0|0
    0|0
  • semih sms 1. si bana faydası var mı yok o zaman umrumda değil :D

0|0
    0|0
  • Seyretmiyorum :)

0|0
    0|0
  • show dünyası sessiz sakin adamlar kalsa programı kim izliyecek... açarız kayuu izleriz daha iyi

0|0
    0|0
  • Semih acunun sayesinde deĝil o diĝer sekiz salak yuzunden 1. oluyor

0|0
    0|0
    • Zaten öyle onlar onu dışladıkça o daha çok taraftar kazanıyor 😄

• Aynen ki birde ustune serkayin yemegini yere atrim muhbbeti semuhin istedgi seyler ekmegine yag durmek :))

• Sular kesik gelsin de banyo yapim die bekliom dunden beri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sevinmedim

0|0
    0|0
  • Sevindimm

0|0
    0|0
  • Sevinmedim

0|0
    0|0
  • 😍😍😍semih süper yA

0|0
    0|0
  • Aynen ya😒

0|0
    0|0
  • damla akıllı valla beceriksiz nihali eleyeceğine rakibi olabilecek aylini eledi

0|1
    0|0
Yükleniyor...