Kısmetse olur programındaki melisten nefret eden tek ben miyim?

hayatımda bu kadar cins bir kız görmedim ben onu çözdüm ondaki ne sevgi, ne aşk sadece hırs dolu bir kız... erdem onla yapamayınca canseli seçmişti erdemle cansel bir yola girdiğinde canselle uğraşmıştı sonra cansel erdemi bıraktı melis gitti erdeme kondu erdemle yapamadı ayrıldı... şimdi nura taktı. semih önce nurla görüştü sonra melisle görüştü en sonunda melisten vazgeçti nura tekrar geri döndü... ve melis bunu takıntı haline getirdi nurla semihi ayırmak için herşeyi yaptı şimdi semihin peşinde koşuyo... semih nura baktığı gibi ona bakmıyo nura bakarken gözlerinin içi gülüyo bunu farkettim nur ona kahve götürdü diye ağladı kızlarda moral verip destek veriyolar ayça ve mehtaptan beklemezdim nurla arkadaş olupta nurun sırtından vuran karaktersiz hatunlar.. melis zaten beyin özürlüsü bir kız... hepsini toplasan 1 nur etmezler nurun asilliği yeter zaten semih akıllı bir adamsa nurdan vazgeçmez bir ruh hastası için.

Güncellemeler:
emre ve eserde gelmiş semihin aklına girmeye çalışıyo hadi emrenin kuyruk acısı varda esere ne oluyo gerçekten sinir olmaya başladım hepsine reytingleri inşallah düşerde kalkar şu program yayından

1|0
76

En İyi Kız Görüşü

• Evet bencede itici. Program da fazla anlamsız. Vakit kaybı bence.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Boş yere izleyip de sinirini bozma bence.

0|0
    0|0
    • Hatta tv izleme onların yüzünden yavaş yavaş kadınlardan nefret etmeye başladığımı anladım. 2 aydır tv izlemiyorum bu yüzden.

• Aslında yalnızlıkdan oluyor bunlar

1|0
    0|0
  • O programlar gerçek değil

0|0
    0|0
  • siz kızlar neden bu kadar haset kıskanç ve dedikoducusnuz yaa.

0|0
    0|0
  • Evlendirme programi degil cogu insan oyle zannediyor gelinleri ve damatlari arastirin hepsi oyuncu

0|0
    0|0
  • poposu guzel ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevmiyorum hiçbirini meliste itici zaten izlemiyorum onları

1|0
    0|0
  • Bende..

1|0
    0|0
  • bennnnnnnnn

1|0
    0|0
  • Hepsi nefret sahtekarlar,

0|0
    0|0
  • bir programa kendinizi bu kadar kaptırmayın format gereği çoğu orda hem sinir oluyosan izleme yanı

0|0
    0|0
  • Nurun karakterini benimkine cok benzetiyolar. Onun disinda o program hakknda bilgim yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...