Sizce beyaz show?

beyaz show hakkında düşünceleriniz nasıldır sizce 20 yıldır hala duruşu enerjisi aynımı samimi buluyormusunuz beyazıt öztürk konuklar seyirciler stüdyo anbiyansı açısından değerlendirecek olsanız nasıl bir değerlendirme yapardınız

0|0
414

En İyi Erkek Görüşü

• 10 üzerinden 10 veriyorum adam hiç formatını değiştirmedi bir takım ufak tefek değişikler oldu hala aynı anda eskisi kadar izleyemesemde hala beğeniyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bayılıyorum beyazıt öztürkün samimiyeti olsun cana yakınlığı olsun çok iyi bence.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Her gün aynı yemeği yemek zorunda kalırsan ve seni izleyen insanlar varsa o yemeği memnuniyetle yediğini göstermek için şekilden şekile girersin, Beyazıtında programında yaptığı tam anlamıyla bu durmadan ekibinin ve kanal d nin ne kadar harika bir yapı olduğunu hiç sorunsuz yıllardır bu işi yürüttüklerini anlatıyor ki insanlar şüphe duymasın ben sadece hassiktir oradan bok diyorum

0|1
    0|0
  • beyaz iyidir

1|0
    0|0
  • program çok uzun ve boşluğu dolduramiyor şarkılarla geyikler falan anca ama süreyi kısaltma süper olur

1|0
    0|0
  • Bu adam evlenirse programin kalitesi düşer :D yaslanır

1|0
    0|0
  • Tek diyebilecegim hic birsey yokken adami bos yere harcamalari. Yazik oldu.

1|0
    0|0
  • mainstream kasar abisi

0|0
    0|0
  • Samimi bulmuyorum ama kötü diyemem

0|0
    0|0
  • beyazıt öztürk denen kişi yoldaki köpek kadar degersiz tıpkı diger palyanço gibi şov yapmaya çalışan insanlar gibi

0|0
    0|0
  • 20 senedir değerlendiren değerlendirmiş bu saaten sonra biz söylesek boş

0|1
    0|0
  • O protesto olayından berı izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Fena değil

0|0
    0|0
  • BAYDI !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• iyidir samimi bulurum okan bayülgen gibi kasıntı dingil ve kendini bilmez bir şempanze değil

0|0
    0|0
    • - butonu ne ara kalktı yahu? Yapma etme Okan kadar dürüst bir adamı bu televizyon dünyası bir daha bulamaz içtenliği ile ekranlarda raks ediyor bunu bir değer haline getirmek yerine değersizlik ile cezalandırmak hiç hoş değil

• @Enki-KA çok içten çok dürüst <3 neyse tartışmaya girmeyecem senin zevkin

• İki tane adam için tartışmaya girecek kadar basit biri değilim, sadece bakış açını değiştirmen için bir öneride bulundum. Farklı bir pencereden bak diğer showmanlerin ne kadar oyuncu olduğunu çok iyi göreceksin

• En iyi talk show

1|0
    0|0
  • Süper tabikide

1|0
    0|0
Yükleniyor...