Cübbeli Ahmet Hoca'nın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cübbeli Ahmet Hoca'nın açıklamaları hakkında ne düşünüyorsunuz?
-Aşırı sığ+komik geliyor.

4|3
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• Cem yilmaz dan sonra 2. Onun vaazlari gelir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O adamin sesini duyunca bana geliyorlar yeminle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Eskiden severdim makara adam geliyodu nasıl bir yobaz olduğunu gördükten sonra sevmiyorum artık.

2|0
    0|0
  • Isine gelmeyince sig ve komik olur tabii

3|0
    0|0
  • Takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • ne açıklaması :D

1|0
    0|0
  • Başarılı

1|0
    0|0
  • korkmadan konuşabiliyo bak :)

2|0
    0|0
  • bana da çok gereksiz yobaz biri gibi geliyor

1|0
    0|0
  • cok matrak adam ya :D

1|0
    0|0
  • Ben Hocamın sayesinde 1000 kitap okumuş gibi hissediyorum. O kadar çok şey öğrendim ki. Allah ondan razı olsun. Hocam sizin gibi düşünenlere dua ettiğini Allah (C. C) hidayet versin dediğini hiç duymuyor musunuz? hiç biriniz için kötü düşünmüyor. insanların hidayetine vesile olmaya çalışıyor. tabii hidayet Allah'tan. O ne kadar bizim adam olmamız için gece gündüz kitap okusa sırf bir saat sohbet için kaçtane kitap okuduğunu bilsen , sende zahmet edip 1 saatini onu dinlemek için ayırsın.

1|0
    0|0
  • Koymuşum cübbeli ahmete

1|0
    0|0
  • Severim doğrudur.

0|0
    0|0
  • Severim iyi bir insan sığ ise birakin size gore oyle olsun, oyle bisey dememistir baska bir manasi vardir varsayalim ki demis olsun kimse hocam kızım var okula yazdirayim mi? Diye gidip oyle bisey sormuyo nasil olsa dimi.

1|0
    0|0
  • Komik olduğu için izlerim arada ama ciddiye almam

1|0
    0|0
  • fırsat buldukça dinlerim akıllı mantıklı espirili gerçekleri anlatıyor çok değerli bir insan değerli bir hoca

0|0
    0|0
  • komikse gülersin ama öbürtarafta kimin güleceğini bilemem

0|0
    0|0
  • Nedemişki

0|0
    0|0
  • Bana komik glemiyor. Adam direk dini anlatıyor. Elinde belgesi de var. Kurandan getirip söylüyor.

0|0
    0|0
    • kız çocukları okumasın diyen bir insandan bahsediyoruz lütfen eşiniz olacak yarın öbür gün evlat sahibi olacaksınız

• ayrıca kızınız falan değilim.

• En iyisi ben seninle tartışmayayım. Belli ki sende klasik bir müslümansın. Önce araştır dinini, yazılanlara bak, sonra dinini savun veya öldür. Kızımdan kasıt, laf arasında bir sesleniş. Ülke de kitap okuma oranının kültürle orantılı olduğunu varsayarsak zaten seninle tartışmaya gerekte yoktur.

• Şaklaban

0|0
    0|0
  • Madrabaz

0|0
    0|0
  • Gercekler her zaman acidir, Şu an yasadigimiz gercek islam malesef degil ve gercekler onumuze serilince artik toplum oyle bir hal aldi ki tuhaf geliyor.

0|0
    0|0
  • dingilin teki

1|0
    0|0
  • Onun dediklerini anliyabilmek için biraz da dini okumuş arastirmiş bilgili olmak gerekiyo.. Bak okumadan konustugunda da başkasına komik geliyo.. Mesela bana :))

1|0
    0|0
  • Sığ olan kendi şahsı mı yoksa söylediği ayet + hadisler mi?

0|0
    0|0
    • kızlar okumasın demesi benim işime gelmiyo evet

• Dokuz doğruyu görmüyon tek yanlışta vurun abalıya mantığı

• bazıları iyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ciddiye alınacak bir insan olduğunu düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Doğru düzgün dinlediyseniz şayet anlattığı her şeyi belgelendirmektedir, Kuranı Kerim den ise onu söyler ayet ve numara söyler.

Tırmızi ve buhari hadis kitaplarındansa onu belirtir. Büyük alimlerin sözü ise kime ait olduğunu söyler. Boş bir adam değildir asla, çok okuyan ve ciddi mana da bilen ehli sünnet vel cemaattir.

Ayrıca anlatış tarzı da başarılıdır. Esprili bir insandır ama sığ diyemezsin, kafasına göre kural uydurmuyor bu adam sonuçta. Yaparsın yapmazsın sana kalmış ama bu böyledir diyor.

Boş boş insanlar tarafından bir çok iftira atıldı kendisine, p*rno kasetleri var dediler adama ama hiç biri kanıtlanamadı. Cünkü Allah kendi dinini kendisi koruyor böyle alimlerle

0|0
    0|0
  • komik kendini dinletmeyi basarn bir tip bence arkadaslarimn cogu gulmek icin onu dinliyordu

1|0
    0|0
  • Asırı sığ.

1|0
    0|0
  • ne açıklaması?

1|0
    0|0
  • Hurafe

1|0
    0|0
  • Onu gördükten sonra artık herkes hoca olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Çok zeki bilgili değerli bir insan
    Her fırsatta dinlerim

1|1
    0|0
    • kız çocukları okumasın diyen birisine böyle iltifatlar yakışmıyor

• bakın bir atatürkü övüyor daha sonra yerin dibine sokuyor tutarsız

• Çok değerli ve değerli bilgiler paylaşıyor
      Hiç dini inancı olmayan bazı radikal grupların onun zekasından etkilenerek değiştiğini biliyorum. Anlamak isteyen anlar. İstemeyen kusur bulur.

• tamam komik olabilir ama söyledikleri yanlış değil. kusur arıyosan aynaya bak bütün aynalar senin arkadaşım. sonuçta okuduğu söylediği şeyler kitabımızdan ve peygamber efendimizden.

0|0
    0|0
  • Net bir adam.
    Kivirmadan ve zekice doğruları konuşuyor.
    Suana kadar sacmaladığını hic gormedim.
    Tabii ki bizler bir otorite değiliz bunu belirlemek için fakat. Bana çelişkili gelen söylemleri asla olmadi.

Ayrica kiz çocukları okumasin demedi.
    Erkeklerle beraber okumasin dedi. Bakldgi zaman zaten öyle olmasi gerekir.

Emin olmadığı birşeyi konusmaz bilmediği seye cevap vermez ayrıca kendisi.

Bu durumda sığ olan sizin alginiz bence.

1|0
    0|0
  • tvdeki kendine uygun dini yorumlayan hocalardan kat ve kat üstün zeki korkusuz

2|0
    0|0
Yükleniyor...