Karşı cinste koyu gözleri mi etkileyici bulursunuz yoksa renkli gözleri mi?

Koyu gözler
Karşı cinste koyu gözleri mi etkileyici bulursunuz yoksa renkli gözleri mi?

renli gözler

• Koyu gözler
    64% (18)50% (7)60% (25)Oy Ver
  • Renkli gözler
    36% (10)50% (7)40% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• insanın sevdiğinin gözleri ona en güzel gözdür :) ikiside farketmez özene bezene yaratmış rabbim

3|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben renkli gözlüyüm o da renkli gözlü olsun ^^

0|0
    0|0
  • direk renkli göz sarışın ya da kızıl dünya erkeklerinin geneli de böyle
    esmerleri kadın saymıyoruz hele siyahi ıyyy
    ten kokuları ağır pis

0|0
    0|0
    • esmerlerin çoğunlukta olduğu doğu ülkelerinde durum tam söylediğin gibi, sarışın erkeklerin yoğun olduğu bir kaç ülkeyi gördüğüm için söyleyebiliyorum aynı fikirde değiller. orada esmer kadınlar el üstünde tutuluyor.

• hoca turizmciyim keşke reel dışında kendi içlerindeki konuşmalarını görsen ab de 7 ülkede yaşadım evlendim döndüm hep emin ol efsaneler ile yaşamak bizim ülkede enteresan ama acı gerçekler

• Yorumlarınızı gördümde. Yazmadan duramam. Esmerler sevilmez diyen. Kardeşim. Öncelikle. Ben melezim ve. En kısa örnegi sana. Pascal noumayı sürvivorda kaç kişi tav oluyordu. Ve rus kız arkadaşlarım var. Esmerlerden hoşlanıyor. Hepsi rus kadını esmere. Yok diyemez. He çok idda ediyorsan da seni arartır konuştururum biz rus kızı olarak esmer seviyoruz derler. Esmerler dogudan çıkmaz sadece. Ve en iyi vucutta esmerlerde var. Penis dahi olmak üzere 😀💪👏💪💪🏿

• Koyu gözler

0|0
    0|0
  • Gözlerim açık kavve rengi ama gün ışıgında. Bal rengine dönüşüyor. İpnemiidir. Nedir. 😀😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...