Kısmetse Olur izleyen erkek?

Bir erkeğin takip etmesi bana normal gelmiyor görüşe saygı :p

1|0
9|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• İşsizlik

0|1
    0|0
  • Sınıfta bazen toplu izliyoruz sjsj

0|1
    0|0
  • Melis için izlenir. Deliliğini bir tarafa koyarsan güzel kız. Evet itiraf ediyorum ara ara videolarını izliyorum :(

0|0
    0|0
  • Şu programdan çok bahsediliyor bir günde ben bakayım bari

0|0
    0|0
  • kızdığı anda devreye ingilizcesi giren erkektir. get over here!(yankılanıyor)

1|0
    0|0
  • Yalan o program

0|0
    0|0
  • Bana da normal gelmiyor

0|0
    0|0
  • Bence o programi takip eden kimse normal degil :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• cinsiyetle alakası yok işte benim stilim izliyorum çok ta seviyorum yıllardır. ama kısmetse olur çok saçma bir yarışma

0|0
    0|0
    • aynı b*kun laciverti.

• moda sevilirde kızların modası ne alaka bro bana başka muhabbetle gel sen. hadi git işine.

• @streç işim bu benim? kıyafet saç ve cilt bakımı konularında geliştiriyorum kendimi erkek modasıylada ilgiliyim zaten. ilerde stilist olup çok iyi yerlerede gelebilirim yani

• La zokayım kısmetse olura bir kere denk geldim içlerinde bir nur güzel sonra o kız için izledim o kızda b*ka sarınca lanet olsun böyle aşka dedim bıraktıkm

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • televizyon izlemiyorum. sadece haberler için bakınıyorum o kadar.

0|0
    0|0
  • Ona bakarsan evlilik programlari. yemek programlari. moda stil programi. magazini filanda izlememek lazim. ;)
    Ama napalim hepsi kadinlar icin yapilmis

0|0
    0|0
  • bana da normal gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin sadece maç ve haberleri izlemesi gerektiğine katılmıyorum, dizi/filmde seyreder bunun cinsiyeti yoktur, ama şu kısmetse olur ve benim stilim felan bunu izleyen bir erkek ben adamım diye dolaşmasın ortalıkta, onlar ne öyle aga yavv

0|0
    0|0
  • Bizim siniftaki cocuklar muhabbet bile yapiyolar o programla alakali 😂

0|0
    0|0
  • Tabikide normal değil :/

0|0
    0|0
  • banada

0|0
    0|0
Yükleniyor...