The flash izleyen var mı😊?

Cocuksu gibi ama surukleyici :D ya da barry icin izliyorumdur bilemiyorum kdncbdjd

0|1
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben severek izliyorum. Ben sizin yaşlarınızdayken The Flash yine bir dizi olarak yapılmıştı. O zaman ki Flash bugün dizide babası Henry Allen rolünde izlediğimiz John Wesley Shipp idi.

www.imdb.com/title/tt0098798/?ref_=nm_flmg_act_38

The Flash DC Comics'in sevilen bir kahramanıdır. Ayrıca Justice League'in de önemli bir üyesidir.

Diziye gelirsek ben çok beğeniyle izliyorum. Temposu hep yüksek. Sürekli bir heyecan var. Bir sonraki bölüm ne olacak diye düşünüyor insan.
    Kesinlikle çocuksu değil. Elbette bazı zayıf yanları var ama dizi nereye gidecek merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • gördüm ama izlemiyorum

1|0
    0|0
  • izliyorum Şu an yenı bolumu beklıyorum en nefret ettıgım olay. ılk basladıgımda ne guzeldı ard arda ızlıyodum oh oh meraklanmadan :D hele 9 -11 bolum arası allahh panık ataklı ızlıyorum :D sımdı bekle 1 hafta 40 dk gelsın en eksınlı yerde bıtsın adamı sogutuyo mk :( baska dızı ızlıyosan öner be

1|0
    0|0
    • Teen wolf izleyebilirsin :)

• senın ızledıklerını söyle bana -.-

• Fazla dizi izlemem işte😂 bir ara teen wolfada sarmıştım o yuzden tavsiye ettim

• Ben izliyorum. Çocuksu değil, bilim kurgu ve fantastik sevenler için çok iyi, ayrıca uzay zaman bükülmesi gibi konulara ilgisi olan sayısal beyinlerin seveceği türden

1|0
    0|0
  • 26 yaşındayım izliyorum seviyorum

1|0
    0|0
  • Güzel dizi

1|0
    0|0
  • Ergen dizisi gibi geliyor bana

1|0
    0|0
  • Cnbc-e varken takip ediyodum ama kapandı kanallar, internetten de bakmadım sonra
    Hala devam ediyor mu sezonlar?

0|0
    0|0
  • evet. çarşamba gününü iple çekiyorum

0|0
    0|0
  • Arrow the flash dc's legends of tomorrow constantine.. bu 4 unu izliyom. constantine bitti ama bn dun ilk bolumuyle basladim. bu arada arrowu izlemeden flash izlenmez

1|0
    0|0
    • Arrowu izleyesim gelmiyor nedense

• Ama flashin hikayesi ordan basliyo. ve arrow flash ortak bolumlerini izlemezsen senaryo kopar

Kızlar Ne Diyor 4

• Flash küçükken ananem izlerdi lan öyle diziler vardikı film müzikleri korkutuyodu beni ya değişik kanal izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Flash tv izleyen var mı diye algıladım soruyu bianiçin

1|0
    0|0
  • izlemiyorum

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...