Evlilik programları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani o kadar çok farklı insanlar geliyor. Kamera karşısında ne gibi sorular sorulur ki?
Ben evlilik için geldim diyelim hayatına kaç kişi girdi özel hayatı nasıl ben bunları bilmeden içim rahat etmez ki.

Edep, ahlak, sevgi, hoşgörü, aşk olmalı ya :)

Güncellemeler:
Millet ilk defa sorum popi seçildi :D
Eig için çok çaba sarf edecem bakalım kimler alacak ;)
EİG isteyen var mi :D

1|0
23|10

En İyi Kız Görüşü

• Bazı amcalar elektrik alamıyorum diyorlar ya ibret olsun diye izliyorum
    adam diğer tarafta yok yazılıyor hala burda elektrik peşinde

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yanıp yanıp tutuşsam. Yangınıma itfaye az gelir, abazalıktan kurusam ben ordan karı aaramam :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Çok eğlenceliler😂

0|1
    0|0
    • Mantık yokki onlarda ondan olabilir mi :D

• Bol atraksiyon bol entrika daha ne olsun😀

• Ya annem dün izlerdi babamla birlikte bakıp yorumluyorlar mesala bir öğretmen bir berber için ağlayıp duruyor çocukta tip yok ama kız hem öğretmen hem çok güzel birde çok ağlıyordu acidim insanların duyguları ayaklar altında.

• aşırı saçma buluyorum, evliliği maddeleştiriyolar.
    evi var mı arabası var mı ama karakterinden bir haber..
    yapmacık ve gereksiz buluyorum

0|1
    0|0
    • Ya tamam mantık gibi orası eywlallah kişilik için insan bir hafta sonra evlenir mi huyu suyu nasıl ki

• orada oturan kadınları eş yapacak erkeklere acıyorum bir kere. ne saygı ne görgü. yüzde bir ton makyaj.. eş değil ev araba arıyorlar

• Aynen öyle bir adam arabistan dan geldi dedi jetim var hepsi talip oldu :)

• şaka gibilerr

0|1
    0|0
  • Cok sacma geliyor

0|1
    0|0
    • :) mantıklı diyen yok ki ona :D
      Ama TV lere bu programları kapatın diye devletin el atması lazım.

• Kurbanlık koyun gibi dizilen hanım kızlarımızın ''evin var mı, araban var mı?'' gibi saçma sorular sorduğu program. :/

0|1
    0|0
  • Aman bosver

0|1
    0|0
    • Ama onlar o programlar yüzünden tüm değerler kaybolur. Adam imam oraya evlilik için gelmiş mini etekli kıza talip çıktı. Ya tamam sen kuranı okusan örtün diyor. İmamsin tamam konuş ikna eder örtün diyebilirsen yap ama yok yanı her gelen kişi makamı ile gelse...

• hicbirsey

0|1
    0|0
    • Yayından kaldırılması için kampanya düzenlenme yapılsa sende destek verir misin :)

• Hayir vermezdim. Onlari da izleyen bir kitle var sonucta üzülürüm :)

• Anladım hangi kanalı izliyor acaba o kitle :D

• bayılıyorumm. kısmetse olur hele benim favorim.. eserrr canselle ayrıl benimle evlen :))))

0|1
    0|0
  • Hiç sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Izliyorum valla 😂

0|1
    0|0
  • saçma

0|1
    0|0
    • Aynen çok saçma olduğu kesin. Manevi Değerler yok sadece maddi değerler konuşulur. Yakın zamanda bu şöyle böyle diye iki öneri ile canlı yayinda çakma bir düğün yapılır. Bir dans ile insanlara yuva kurdukları zannediyorlar oysa evlilik programinda evlenenlerin yarısı boşandı..

• tam stres atmalık.

0|1
    0|0
    • :D aslında bu Korcan vardi adam trolledi onları öyle mi yapsak ;)

• Showdan ibaret diye dusunuyorum

0|1
    0|0
    • Herkes de izliyor millet işsiz :D

• Evlilik programlari 4de baslayip 7 bucukta bitiyor çalışan bir insan izleyebileceği saat aralığı ne işsizliğinden bahsediyon? Yorum yapmaları izledikleri anlamina gelmiyor belki arada denk geliyorlardır.

• Hayır ya ev kadınları izliyor dedi kodu ya. Dusun her bir evde bir tane TV açık ise reyting rekorları oluyor erkeklerin ya da çalışan bayanların iş başında izlediği yok

• Saçma sapan 😂😂

0|0
    0|0
  • Çok saçma geliyor.

0|1
    0|0
    • Programları kapatmanın zamanı gelmedi mi hükümet biraz da bunlqra odaklanıp kapatması lazım

• Gerksiz insanlar gereksiz programlar görüntü kirliliği

0|1
    0|0
    • Evlilik programi kaldırılır mi buna tepki olarak bir imza kampanyası düzenlenip kapatılmadı lazım topluma ahlak değilde maddiyat ön plana çıkan değerler veriyor

• Zaten kötü biriyse yayına baglaniyolar herşey cikiyo ortaya :D

0|1
    0|0
    • Çok çıktı hayat kadınları katıldı en çok onlara üzüldüm :(
      Allah kimseyi öyle rezil etmesin kimseyi o yola sokmasın devlette görev yapıp bu kadınlara el uzatmayıp onlarin hakkı olan paraları cebe indirenleri Allah sonlarını...

• EİG mi dedin? Varsa alırım bir dal😄

0|1
    0|0
  • Bende katilmayi dusunuyorm

0|1
    0|0
  • Çok tatlılar 😂 farklı türleri bir araya toplama konusunda başarılı ayrıca😂

0|1
    0|0
  • Gulmek icin izlenebilir :)

0|0
    0|0
  • Hepsinin yayından kaldırılacağını duyunca sevinmiştim ama malesef rezillik devam edicek..

0|1
    0|0
    • Rezillik devam edecek Ankara katliamı oldu o gün bile verdiler yanına..

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya onların amacı reyting başka bişey değil. Samimi olsalar zaten oraya saçma sapan insanları çıkartmazlar.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle çok haklisin. İnsanlar menfaat TV yı ayakta tutma yalakalik başka amaç yokki. Zaten faydalı birşey yapmak isteseydiler çok farklı davranır bilim vs bir konu ortaya getirirlerdi. Sahi devlet kanalı neden bilim getirmiyor onlarda hazırlayacak galiba evkilik vs programlari...

• saçma ve gereksiz olduklarını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Ülkenin seviyesi belli oluyor

0|1
    0|0
    • Bilim ve bilgiye dayalı bir fayda yokki. İnsanların tek derdi iş bulmak evine gidip gelme yönetici seçme. Ama ben biraz farklı olayım diyen yok !

• Televizyonda herşey reytinge bağlı

0|1
    0|0
    • Aynen buna bir çözüm lazım bir adam tek imza ile kanallar kapatabiliyor ise bir imza ile bunları kaldırabilir ama yok yanı. Sadece uyuyun der gibi kanallar. Nenni.

• 23 nisanda kurtuluş savaşı belgeselleri çıkardı trt sanat müziği koroları müthişti, sunucuların diksiyonu müthişti şimdi ece erken program yapıyor

• Ülkenin neden bu halde olduğu sadece bu evlilik programları ile tek cümle ile ornek vermek yeterli...

• hiçbiri insan değil

0|1
    0|0
  • Hepsi insanların ahlaki yapılarını bozmak için hazırlanmış senaryodur...

0|1
    0|0
    • Hemde ne biçim :D
      Ya insan bakınca uzun sürelik bir huzur olmalı yok yani

• Zaten bu senaryoları planlayan güçler en yukardakiler düğmeye basıp halka huzursuzluk aşılıyorlar uzaktan ve sessizce hemde kendi istekleriyle severek izliyorlar zehirli bal misali yedikçe yersin ama sonunda zehirleneceğini anlayınca iş işten geçmiş olur...

• İyide o seçimi biz yapıyoruz sonuçta mesala Amerika da bir foto gordum obama iki tane misafiri ile gezerken bankta oturan iki kişi bacak üstüne bacakla uzaktan gülümseyerek izliyor adamlarda rahatlık su biz seçtik biz rahat olmalıyız. Bizde ise adamın yerine biz konuşur biz tartışır biz savunur biz eziliriz. İşte fark bu.

• Ne evliliğinden bah-se-di-yor-sun

0|1
    0|0
  • bundan 20 sene önce böyle bir şey olacak deseler büyüklerimiz asla inanamaz, anlam veremezdi. Şimdiyse en çok izlenen program bunlar

0|0
    0|0
    • Aynen çok değişti 20 yıl sonra erotik kanallar kesin çıkar ses bile edilmez. Devler destekli olur hemde.

• Geleni elestirip parası varsa gel diyenler Hayır gelmez

0|1
    0|0
    • Paran varsa orada 4-5 ay kalıp ünlü olursun ve herkes para var diye senle evlenmek isteyecektir

• Karistirdin sen orayı evlenme yeri orasi

• Orada bulunanlar hangisi evlilik için. Gelmiş :)

Yükleniyor...