Kismetse Olurda Kim Elendi biliyor musunuz? Düşünceleriniz neler?

Kısmetse Olur evinde bu defa Erdem elendi... Melis'ten dolayı ben Tankut elenir sanmıştım ama Erdem elendi. Ne düşünüyorsunuz?

Yerine de aşağıdaki arkadaş geldi:

Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Bayram Ali Sundu kimdir?
31 yaşında olduğunu belirten Bayram Ali; İzmir'de yaşıyor; ikizler burcu ve yaşam koçluğu yapıyor.

Kismetse Olurda Kim Elendi biliyor musunuz? Düşünceleriniz neler?

3|3
128|87

En İyi Erkek Görüşü

• İlişkisi olduğundan Tankut'u yazmadılar sanırım.

Yaklaşık 1.5 aydır programı izliyorum. Önceden programdan haberim bile yoktu.

Programın kurgu olduğunu bilmiyorum. Ancak izlemeden yapamıyorum. O evde elenmeyi hakeden iki kişi var. Melis ve Semih.

Bir haftaya kadar Semih ve Melisi seviyordum. Ancak bu bir haftada ikisinin de ne olduğu ortaya çıktı. Semih omurgasız davrandı. Çünkü sürekli Nur'a kızıyordu kızların dolmuşuna gelme diye. Bütün kızları doldurarak Nur'un üstüne salan, aralarını bozan Melis'di. İlişkisini bozan Melis'e iki dakikada tav oldu. Melise yaptıklarının hesabını çatır çatır sormalıydı. Bir gün önce Melisle asla olmaz diyen adam ertesi gün daha erken zaman lazım demeye başladı.

Melise gelince, tatlı cadılığı, dobralığı ile takdir ettiğim biriydi. Nur anladığında yanına gitti makyajını yaptı, kıza üzülüyorum dedi. Ancak bunda hiç samimi değilmiş. Amacıni biliyorduk, Nur'u sevmediği için ayrılsın diye çabalıyordu. Ancak meğerse bütün amacı Semih miş. Hemen ertesi günü Semih'e yazmaya başladı.

Ayrıca pasta sabote işinde Nur'a çok yüklendiler. Daha fazlasını Ayça yaptı, gülüp eglendiler. Kimse kınamadi bile, çifte standart vardı.

Benim favorim çizgisini bozmayan Nur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• erdem elendi melis daha rahat semihle fingirdesin diye erdemi yazdı melisin yalakçıları... melis semihten hoşlanıyo erdem için ağlıyo ve üstüne üstlük erdemin üzerinden gözlerini çekmedi ve giderken elinden tuttu bırakmadı otur filan dedi semihten hoşlanıyosan erdeme neden böyle davranıyosun? bence melis hala erdeme karşı bişeyler hissediyo nur'a inat semihin peşinde ya da melis çok kinci olduğu için intikam içinde semihin peşinde olabilir ilk önce melisi seçti sonra vazgeçti nuru seçti onun içinde olabilir bilmiyorum çok değişik bir kız ruh hastası tarzında birisi diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • melise laf yok (-: favorim o neşe kaynağımız bizim lütfen ama aaaaa öyle demeyin

• @kızbabası baslarda bende seviyorum ama cok sapitti keske baslardaki gbi kalabilseydi

• kesinlikle katiliyorum bu goruse.

Erkekler Ne Diyor 86

• Millet olarak biz de kim elenir diye çok merak ediyorduk

8|0
    0|0
  • ortalama bir zekaya sahip insan bunların bir ajansdan özellkile seçildiğini anlayacağını düşünüyorum :)

4|1
    0|0
  • bu programı ciddi ciddi takip edip bir de elinde internet varken burada paylaşım yapanın aklınan şüphe ederim.
    (bkz: aklında sorun olduğu için hiç arkadaşı olmamış ve burada konuyu açmak istemiş)

3|0
    0|0
  • Hayırlısıolsun kanks

3|0
    0|0
  • merak etme onun eleneceği önceden belirlenmiştir zaten

0|0
    0|0
  • Bana ayda 5 bin lira verin, ya da 50 bin falan farketmez. Yine de bu ve bunun gibi programları izlemem. Bu site bile o programdan daha dolu.

2|0
    0|0
  • Demek ki kısmet Erdem'e imiş sdfsdf

haşırt.

3|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • o program kurmaca izlemeyin sms atmayın boşa kandırılıyorsunuz hepsi oyuncu karakterler

1|0
    0|0
  • Umrumda değil böyle şeyler

#Ulaşamayacağınuzaklıktayım

1|0
    0|0
  • bu melisi ben bıcaklarım yemn ederım yolda gorsem öldürürüm lan melis adını duyunca bıle deliriyorum. o nura o evde oyle kotu darandılar o kızı üzdüler ya allah belalarını versın. ımkanım olsa nura talip giderim karakteri tipi o yüzü asıgım lan resmen. kafamda canlandırdıgım kız o anasını satım.

0|0
    0|0
  • kısmetse olur bu işler..

1|0
    0|0
  • İnşallah canselle eser elenir

AMİN

2|0
    0|0
  • Umrumda değil.

0|0
    0|0
  • lan burdakilerin hepsi cast ajansından gelen kişiler. Para ile bu işi yapıyorlar, kek misiniz siz? https://www. youtube. com/watch? v=qdO_9y1lvrc

0|0
    0|0
  • Banane onlardan

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayırlısı.

0|0
    0|0
  • İzlemedim hiç o programı

0|0
    0|0
  • Bana saçma geliyor böyle şeyler ayrıca aşkta ten uyumunun hiç önemi yok bence çünkü babam esmer annem beyaz tenli olduğu için bizzat yaşanmışlıklar var ayrıca güzeli sevme sevdiğini güzel gör diye söz vardır ve şunu belirteyim yaşam koçluğu diye meslek yok bence hepsi uydurulmuş şeyler eğer varsa bana adres ver bana yaşam koçu lazım😄😄😄😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • kısmet böyleymiş kanka..

1|0
    0|0
  • Erdem elenmiş

0|0
    0|0
  • Abi bu saçma soruyu sürekli anasayfada görmek zorunda mıyım. Sırf anasayfada çıkmasın diye cevaplıyorum. Şu saçma ve boş şeylere zaman ayırmaktan bıkmadınız.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum böyle şeyleri

1|0
    0|0
  • İyiymiş ben olsam beni almazlar

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Derdiniz bu mu

1|0
    0|0
  • Takip Etmiyorum..

1|0
    0|0
  • Saniye izlemedim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    56

Kızlar Ne Diyor 127

• Ben dün Erdemi kafede gördüm adnanla Emre'yle gayet mutluydu hiç elenmiş gibi durmuyordu 😒 bu arada melisten nefret ediyorum keşke o elenseydi 😄

4|0
    0|0
  • Hepsi sahte 😂

3|1
    0|0
  • Ya birlikte olduğu biride yoktu iyi oldu aslında :/ ama Tankut gitseydi daha iyi olurdu..
    Yeni gelen aday Mehtap ve Ayçaya talipmiş ne bulduysa onlarda.
    Nur'a nolcak acaba :(

0|0
    0|0
  • blmiyoırum acıkcası umrumda değil

0|1
    0|0
  • Facede ki kısmetse olur gerçekleri isimli sayfada zaten neyin ne olacağını kim eleneceğini söylüyo bir hafta önceden yani erdemin eleneceğini biliyordum..
    Cok sacma bir program

1|0
    0|0
  • Yazık oldu Erdem'e elensin istemezdim.

0|0
    0|0
  • İnsanlık

0|0
    0|0
  • Melis Adnandan daha mı cok seviliyo yine bir duzmece. Erdemi Melis eledi kafası yasatmaya calısıyolar yazan iyi yazıyo senaryoyu helal olsun :D

0|0
    0|0
  • Erdem elenmemeliydi Ceyda gitmeliydi bence.. Tankut seviyorum.. Yeni gelende kibar biri fakat pek samimi bulamadım tuhaf

0|0
    0|0
  • şu programı hala ciddiye alan var mı zaten saçma birde hepsinin palavra olduğu ortaya çıktı :D

0|0
    0|0
  • izlemeyin boşuna saçma bir program

0|0
    0|0
  • En sinir bozucu kişileri yarışma içerisinde tuttukları, ve git gide hepsinin bir kurgudan ibaret olduğu anlaşılan ahlak bozmaya meyilli şiddet içerikli bir tv programı, yinede izliyoruz :P

0|1
    0|0
  • izlemiorum bile çok saçma bir program

0|0
    0|0
  • erdeme yazik oldu

0|0
    0|0
  • Boyle saçma ve kurmaca programları izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Şu aralar işsizliğime denk geldiği için izlemiştim. Kurmaca program zaten. İnsan yine de izliyor senarist ne yazacak diye bekliyor.

0|0
    0|0
  • haftayada dani elenecek sarışın bir kız girip adnana yürüyecek :)

0|0
    0|0
  • Kıl kurdu. Az tipe bak. Resmen hovardalığa gelmiş bu değişik.

0|0
    0|0
  • Programın Melise kıyağı :) yoksa o kızı 1. yapacak kadar seven yok. Melis ve emreyi tutuyor yapımcılar o ikisine laf yok Nuru yerin dibine gömüyorlar.

1|0
    0|0
    • nuru gömsünler vasıfsız o kız ya, melis favorim emre de içimi baydı bir insan bu kadar mı felsefik negatif konuşur

• Erdemi nden elediler ya melis mi kiskirtti

0|0
    0|0
  • Erdem gitmeseydi iyidi güzelim çocuk yazık oldu melisı Allah bildigi gibi yapsın şu son gelen adam da çirkinlikten ölcek

0|0
    0|0
  • ya şu saçma sapan programları nasıl izliyorsunuz arkadaş

0|0
    0|0
  • Izlemedigim bir programin tüm akışı ks'a arkadaş

0|0
    0|0
  • haftayada dani gidiyo :D

0|0
    0|0
  • Herkes gitsin hatta kapansın bile

0|1
    0|0
  • Allah ım adam resmen mesleğiyle özdeşleşmiş bu adamın fotoğrafını gösterip mesleği ne deselerdi yaşam koçu derdim

0|0
    0|0
  • allahım bu tip ne ya

0|0
    0|0
  • Ali bu hafta eleniyor. Ayça Batuhan aşkı başlıyor yapım ekibi tarafından değil dışarıda gerçek çok ciddi senaryo değil

0|0
    0|0
  • Çok üzüldüm yaa erdem favorimdi tekrar gelmesi gerekıyo :(

0|0
    0|0
    • erdem çok sakindi ruhu bedenden çıkmış gibi konuşurken bile bayıyo adam bir ses çıkaramaz mı?

• İkiyüzlü melis erdem ordayken adama yapmadığını bırakmadı elenince kıymetli oldu. Bide kendini yerlere atıyo aptallll ben adnanın ağlamasına üzüldüm

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    97
Yükleniyor...