Oscar ödül töreninde sonunda bizim yakışıklı Leonardo DiCaprio'muz ödülüne kavuştu. Evet fikirlerinizi alalım?

Oscar ödül töreninde sonunda bizim yakışıklı Leonardo DiCaprio'muz ödülüne kavuştu. Evet fikirlerinizi alalım ?

Nihayet! Defalarca aday gösterildikten sonra Leonardo DiCaprio oscarı aldı. Gerçekten hakediyordu da zaten.
Artık huzur içinde ölebiliriz. Bunuda atlattık çok şükür. :D Milletçe kendimize dert edinmiştik yani ne alakaysa..

Ve oscar konuşması da takdir etmeye değerdi. Ben bu kadar güzel bir insan görmedim ya! Hiç kendini bozmamış. Bide yaşayan en yakışıklı erkeklerden olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Kim der 41 yaşında diye? :)

1|2
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Artık huzur içinde ölebiliriz.
    Sesli güldüm :)))

Milli meselemiz haline gelmişti. Bunun etkisini yakında göreceğiz. Bu moralle ekonomiyi düzelteceğiz. Suriyede bizim dediğimiz olacaktır. Terörü bile bitebiliriz valla. Beklentilerim yüksek yani :)

Şaka bir yana, ömrü emekleyerek geldiği kırmızı halıda geçti nerdeyse. Bu sene ödülü gerçekten haketmişti.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 7

• Sonunda aldı ya beni bir gram ilgilendirmemesine rağmen çok mutlu oldum :D ama gerçekten de hak etmişti. Öte yandan 9gag te artık oscar ve leo şakaları yapamayacağız. Olsundu. Konuşmasıda çok güzeldi. Kendisi için bu kadar özel bir günde bile çevre sorunlarına küresel ısınmaya değindi. Adam gibi adam. ^-^

1|0
    0|0
  • Tebrikler bravooo. d

1|0
    0|0
  • Hak ettti

1|0
    0|0
  • Thug life 😃
    Ay hadi gözü aydın ne diyelim memleket meselesine dönmüştü. Hakkındaki instagram trollerinden kurtulduk vatana millete hayırlı olsun

1|0
    0|0
  • Ben almış kadar sevindim 😂

1|0
    0|0
  • şükür aldı

1|0
    0|0
  • Leonardo'nun Oscar alması için yapılmış bir filmdi ve bu seferde alamasaydı ona karşı bir durum olduğunu düşünecektim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...