Türklerin sinema filmleri mi daha güzel yoksa dizileri mi daha güzel?

Ben Türklerin yaptığı dizileri hiç iyi bulmuyorum. Ya aşırı dram oluyor ya da aşırı komedi. Ortasında bile dozu kaçırıyorlar.

Türklerin en güzel dizileri; Aksiyon ve macera dizileridir onlarda çok nadir yayınlıyorlar. O yüzden ben Türk sinemalarını daha çok beğeniyorum.

• Dizileri
    45% (27)52% (16)47% (43)Oy Ver
  • Sinemaları
    55% (33)48% (15)53% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Bunu söylemek istemezdim fakat ikisi de çok kötü. Her şey aşk mıdır arkadaş ? Hayır neden hep kadın-erkek ilişkilerinden bahsedilir ki film ve dizilerde? Neden hep vıcık vıcık aşk kokar ki? Tamam yine konusu aşk olan diziler veya filmler yapılır fakat sizce de aşktan daha önemli şeyler yok mudur hayatta? Bence arkadaşlık, TEOG, YGS konulu veya gazeteciler gibi konular neden ele alınmıyor bu ülkede? Bir tarih dizisini bile 'Yatak Odası Maceraları' na çevirdiler. Bence bu konular da ele alınmalı. Sonuçta herkes ünlü değil ve hayatlarında olan normal şeyler bunlar 😕

0|1
    0|0
  • sinemaları daha güzel
    incir receli
    adını bana sor
    kelebegin rüyası
    evim sensin çok güzeller ama dizileri de güzel
    muhtesem yüzyıl
    filinta güzellerdi 😕

1|1
    0|0
    • Muhteşem yüzyili sevmem de..

Filinta kesinlikle güzel.

• Hiçbirisi diyorum

0|1
    0|0
  • Dizilerde bir noktadan sonra zorlama yapıyorlar. Olayı dolandırıyor da dolandırıyor. Yapılan bazı filmler daha başarılı.

0|1
    0|0
  • Bende Bir Türk Ve Film İzlemeyi Aşırı Seven Bir İnsan Olarak. Degerlendirmeyelerme Göre Bence Yabancılar Gerçekten Film Konusunda Hakkını Verdiklerini Düşüyorum... Dizi Konusunda İyiz Ama Konu Hep Aynı Olunca Sıkılıyor İnsan Aşk Aşırı Agırlık Basıyor Artık Yeni Bir Konu Olsa Sıkmasalar Bizi

0|1
    0|0
  • salak saçma türk dizileri yerine türk sinemasını tercih ederim

0|1
    0|0
  • dizide saçmalıyorlar

0|1
    0|0
  • Her ikisini de beğeniyorum😄 Tabii, hepsini değil.

0|1
    0|0
  • İkisinde de rezalet.. Ama bir tercih yap diyorsan illa, dizi derim. Kötünün iyisi..

0|1
    0|0
  • Az önce LUCİE izledim türkler ne sinemada ne filmde hiç... k iyi değil 😭😭😭

0|1
    0|0
  • sinemalarını daha çok beğeniyorum özellikle korku filmleri

0|1
    0|0
  • Kırgın Çiçekleri izle kuzu :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aşırı komedi mi :D Allah aşkına sen komedi türk dizisi kaç tane sayablrsn gerçek anlamda? :D sinema dyrm ben de. o da eh işte...

0|1
    0|0
  • Dizi kesinlikle

0|1
    0|0
  • Sinemaları

0|1
    0|0
  • Çok nafir güzel diziker ve sinema filmleri çıkıuor genel olarak dizilerde filmlerde berbat

0|1
    0|0
  • Siz Türkler hiç bilmiyor film yapmak :)

0|2
    0|0
  • Sinemaları beğenmem, trt nin dizileri hariç diğerleri berbat

0|1
    0|0
  • 2side rezalet

0|1
    0|0
  • İkisinide beğenmiyorum. :D

0|1
    0|0
  • Dizileri bence