Kişisel deney yapiyorum, bu yazıdan anladığınız nedir +1?

"Gözlerin bakar da görmez, ellerin tutarda bilmez gece gündüz fark edilmez demedim mi sana gönül"
Bu yazıdan anladığınız nedir?

0|0
15|12

En İyi Erkek Görüşü

• Benim seni sevdiğimi bakıpta göremezsin. Ellerin ellerimi tutar ama aşk ile tuttuğunu bilemezsin. Seni sevdiğimi farkedemezsin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ot varken boka konuyosun ey gonul demek istiyor yazar burada

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Fikret kızılok un gönül şarkısından alıntı gözünün önündekini ve elde ettiğin şeylerin kıymetini bilmiyorsun gibi bişi gönül farklı ister önündekilerin değeri bilmez gibi bişi anladığım kadarı ile :)

1|0
    0|0
  • Yani görüyor ama görmemezlikten geliyor içine atiyor birşey yokmuş gibi devam ediyor. gece gündüz derken gecesi gündüz oldu hep asik her zaman asik vb vb :) iyi salladim heeee :)

0|0
    0|0
  • hala akıllanmadın mı demiş gönlüne. gönül cevap verecek olsaydıda ben gönülüm otada konarım...'da dermiş :D

0|0
    0|0
  • Ben niye böyle soyutlamışım lan kendimi, sevdiğim hatuna :D ben bunu anlarım.

0|0
    0|0
  • Traş..

0|0
    0|0
  • Birsey anlamadim efem

0|0
    0|0
  • AŞK AŞK AŞK

0|0
    0|0
  • Gönül senin o askin boşuna, ne yaparsan yap anlamaz yine senle ben kalırız sap sap :)

0|0
    0|0
  • aşkın gözü kör diyor, mantığı devreden çıkarıp kalbiyle düşünmek anlamında.

0|0
    0|0
  • Kona kona boka kondun aferin demiş 😄

0|0
    0|0
  • bura da aşkı anlatıyor fakat karşı cinsinin bilmediğini anladım ben :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• bır sarkı sozou bu
    bence platonık ask var hemde cooook yogun yasanan...

0|0
    0|0
  • en sevdigim sarki

0|0
    0|0
  • Vallahi direkt mirildandim şarkıyı. Aşka düşmüş bir kalpten bahsediyor işte. Aşık olduğunu anlamamış bir kalp.

0|0
    0|0
  • Tasa dusmeyin geberirsiniz diyor

0|0
    0|0
  • Şarkının tamamını dinle anlarsın böyle açıklaması zor oluyor 😐

0|0
    0|0
  • Aşk insana neler yapıyor işte. aklın başından gider hiçbir şey görmezsin diyor.

0|0
    0|0
  • Imkansiz ask

0|0
    0|0
  • Sen istedin ben dinledim senden ayrı olmaz dedim en sonunda bende sevdim şimdi beni kurtar gönül.

0|0
    0|0
  • Sevgim beni ne yaptigini ne ettigini bilmez hale getirdi ah be gonul ne hale geldim ben

0|0
    0|0
  • Gonul ask boyle bir sey seni uyarmistim diyor

0|0
    0|0
  • platonik aşk :D

0|0
    0|0
  • aşk iişte nolcak

0|0
    0|0
  • aşık olmuş

0|0
    0|0
  • ben senin karşındayım ama sen beni görmüyosun diyor
    ellerin tutarda bilmez ise adam ya da kadın hayalinde ellerini tutmuş ama sen tuttugunu bilmezsin ben hayalini kurarım gece gündüz farkedilmez kimseler bilmez anlamında olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...