Deadpool filmini izleyen var mı beğendiniz mi? Gitmeye değer mi?

Deadpool filmini izleyen var mı beğendiniz mi? Gitmeye değer mi?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• izledim ama fazla beğenmedim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Beğenmedim ben dünyanın en güzel kokusu daha güzel ondan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben beğendim güzeldi ama sanki daha sağlam aksiyon sahneleri olabilirmiş. Onun dışında bir de salon ergen dolu olmasa daha güzel olurdu

1|0
    0|0
    • Evet aksiyon sahnelerinin basit olduğunu ben de duydum film çıkalı oldu baya ergenler kalmamıştır umarım :D

• gayet güzeldi bence öneririm tekrar izleme isteği uyandırdı bende tabi ben deadpoolu öncedende baya takip ettiğim için baya sevdim :)

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle gidilmesi gereken bir film cizgi romandaki gibi aynisi karakter asiri komik ve eglenceli bufun 2. ye gidicem😊

1|0
    0|0
  • internetten izledim :D

1|0
    0|0
  • Git izle beğen gel 😉

1|0
    0|0
  • Vaktim olmadı izlemedim henüz ama kesinlikle izlenmeye değer.

1|0
    0|0
  • Çok güzel 2. Ye gittim hatta pişman olmazsın

1|0
    0|0
  • Gidenler beğenmiş bende gitmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Bence gayet iyiydi ama filmin başında +18 sahne var uzun biraz. Onun dışında komik aksiyon var ve kaliteliydi ☺

0|0
    0|0
  • Netten izledim 😄 ama gidilir

0|0
    0|0
  • Ben mervel in oyununu oynuyorum çok güzelmiş herkes beğenmiş komikmiş ben fırsat bulursam gidecem👍

0|0
    0|0
  • Ben beğendim komik bir film ama küfürlü bir kaç tanede sansürlü sahneleri var tabi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İzledim ama istediğim gibi çıkmadı. Bir Marvel yapımı olarak çok boştu. bir kaç kez güldürdü o kadar.. İzlenir gene de. Ama fazla küfürlü bence

1|0
    0|0
  • Cok ayipli sahne varmiş 😄

1|0
    0|0
  • ben gitmedim ama komik ve aksiyonun bir arada olduğunu ve ablamın bir daha gitmek istediğini biliyorum

1|0
    0|0
  • Git git :)

1|0
    0|0
  • Mukemmel gulmekten cene kaslarim agirmisti😁

1|0
    0|0
Yükleniyor...