Dizi yazmak istiyorum yardım?

Dizi senaryosu yazıcam konu örnekleri veya karakter örnekleri verebilir misiniz?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Mesela kizlar ikinci oglanlari sevsin. Onlari surundurenlere gitmesinler tekrar. Cok civik romantik sahnelerde hos degil. Aileye hitap etsin.

0|0
    0|0
  • Bloglardan yardim alabilirsin

0|0
    0|0
  • Benim dizim guzel onu yaz 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Hiç yazma bir sürü yazan var açıpta okumazlar bile vaktini boşa harcarsın onun yerine git golf falan oyna atlı cirit oyna spor yap yani ama edebi yönümü geliştiricem dersen sen bilirsin.
    Konu olarakta Türkiye'de dramdan başka hiç bişey gitmiyor komedi cart curt aşk meşk olucak ama kavuşamıyacaklar falan anladın sen.
    Benim sana konu tavsiyem ergenlere hitap et paranın çiçeğine korsun tutarsa pis yedili diye bir dizi izlendi la sen düşün

0|0
    0|0
    • Bu ülkeye dizi izletmek çok kolay, çok basit senaryoları izliyorlar, yakışıklı bir jön bul ergen kızlar tv başında zaten Allah aşkına Kiralık Aşk nedir? ya da Aşk Yeniden? Güneşin kızları? bunlar ne kadar basit senaryolar öyle ya.

• aşk yeniden e laf ettirmem :D

tamam berbat biliyorum ancak umut vaad ediyordu ilk 5 bölümü
      seneryo baya orjinal di başlarda

• o bölümden mezun olmadan seni senaryo ekibine almazlar :) kolay meslek değil 1. bölümde güzel yazarsın sonraları konu daralır her senaristin başına gelen durum

0|0
    0|0
  • Beni başrol oynat

0|0
    0|0
  • Aşk filmleri yapma da...

0|0
    0|0
  • Aşk dizisi yap bol siki*li bizim ülkede çok tutuluyor😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...